دانش و فناوری

جزئیات تراشه M2 اپل با چهار پیکربندی متفاوت فاش شد؛ استفاده در 9 مدل مک جدید

B حومه اخیرا به‌نقل از جزئیات منتشر شده توسط توسعه‌دهندگان گزارش داده شده است که اپل به‌صورت داخلی انواع مختلفی دارد. تراشه نسل بعدی M2 و مک‌های به‌روز شده در آن‌ها را آزمایش می‌کند. “حداقل” 9 ک جدید درحال توسعه هستند که از چهار مدل مختلف از تراشه M2 استفاده می کنند که جانشین چیپست فعلی M1 خود هستند.

جزئیات تراشه M2 اپل

کار بر روی دستگاه‌هایی با تراشه‌های نسل بعدی M2، M2 Pro، M2 Max و جانشین M1 Ultra با دستگاه‌های زیر است:

یک ک ک ک ک ی ایر با تراشه M2 که دارای یک پردازنده 8 هسته‌ای و پردازشگر گرافیکی 10 هسته‌ای می‌باشد

یک مک مینی بهروز شده من M2 Pro دارم و M2 Pro ندارم

یک مک بوک پرو 13 اینچی سطح پایه با تراشه M2

ک ک پ و 14 و 16 ی اینچی با تراشه های M2 Pro و M2 Max. تراشه M2 Max دارای یک پردازنده 12 هسته‌ای و پردازشگر گرافیکی 38 هسته‌ای به‌همراه 64 حافظه حافظه است.

یک مک پرو که شامل جانشینی برای M1 Ultra استفاده در مک استودیو خواهد بود

جزئیات تراشه M2 اپل

جزئیات تراشه M2 اپل

اپل نسخه M1 Max مک مینی را نیز آزمایش کرده است، اما معرفی مک استودیو ممکن است چنین دستی را عرضه کند. دانلود اپل می‌تواند از تراشه‌های M2 and M2 Pro در Mac mini آینده استفاده کند.

به گفته ای بلومبرگآزمایش داخلی یک «گام کلیدی» در روند توسعه است و نشان می‌دهد که این دستگاه‌ها می‌توانند در ماه‌های آینده عمل کنند. ما شایعات متعددی در مورد مک بوک ایر جدید، مک بوک پرو 13 اینچی بهروز، مک پرو و ​​مک مینی جدید شنیده‌ایم. اما این اولین بار است که در مورد به‌روزرسانی احتمالی مک بوک پرو 14 و 16 اینچی در سال جاری می‌شنویم.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که می توانم انتظار داشته باشم مک بوک ایر، مک بوک پرو ارزانقیمت و مک مینی در سال 2022 عرضه می شود و بلومبرگ پیشتر گفته است که حداقل دو مک در اواسط سال، شاید در رویداد باشد. WWDC 2022معرفی می شوند.

دیدگاه شما پیرامون معرفی نسل جدید تراشه سطح دسکتاپ M2 اپل و احتمال استفاده از آن در نه مدل ک

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا