عمومیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

جرثقیل خودروبر همدان

با توجه به نیاز روز افزون جامعه به خودرو تولید آن نیز افزایش یافته  است. مسئله حمل و نقل و جابجایی خودرو ها به بخش ها و مناطق مختلف کشور افزایش یافته است  . در برخی موارد خریداران خودرو دوست دارند که خودروی خود را در محل زندگی شان صحیح و سالم تحویل بگیرند. با وجود چنین شرایطی احتیاج به خودروبر همدان لازم می شود. در مقاله پیش رو در مورد خودرو بر کفی و جرثقیل همدان و نوع فعالیت آن توضیحاتی را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

شماره ی تلفن خودروبر ، خودرو بر وحمل خودرو همدان

با توجه به قیمت خودروها که روز به روز در حال افزایش می باشد و متناسب با آن صاحب خودروها که از گرانی لوازم بدنه و موتوری خودرو خود نگران میباشند و در موقع خرابی خودرو خود اولین چیزی که ذهن آنهارا به مخاطره می اندازد حمل خودرو آنها توسط خودروبر یا خودرو بر می باشد، که آیا خودرو آنها در موقع حمل و جابجایی به تعمیرگاه دچار آسیب بدنی وبه سبب آن هزینه ی اضافی نشود، به همین منظور خودروبر های مورد استفاده در همدان از به روزترین خودرو بر ها و با تلنولوژی به روز دنیا می باشد وبدون کوچکترین آسیب بدنی خودرو شمارا به محل تعیین شده حمل می نمایند، با بیمه نامه ی معتبر و بارنامه طبق تعرفه ی اتحادیه.

موارد کاربرد خودرو برهای کفی

این موارد در راستای کاربرد خودروبر همدان کفی ارائه می شوند. کاربرد های این وسیله عبارتند از:

حمل خودروهای صفر که هنوز پلاک نشده اند

طبق قوانین راهنمایی و رانندگی خودروهایی که هنوز پلاک دریافت نکرده اند حق عبور و مرور چه درون شهری و چه برون شهری را ندارند. بنابراین در چنین شرایطی برای حمل خودرو نیاز به خودروبر کفی استاندارد می باشد که در امن ترین شرایط خودرو را جابجا کند.

حمل وجابجایی خودرو ها با خودرو بر چگونه است ؟

حمل خودرو شما از سراسر استان همدان با به روز ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات و خودرو های حمل صورت می پذیرد.دارای بارنامه و بیمه نامه ی معتبر جهت حمل خودرو .

بار گیری و سوار کردن خودرو به ماشین خودروبر توسط وینچ صورت می پذیرد.

تحویل خودرو سالم درب منزل

از دیگر موارد کاربرد خودرو بر کفی تحویل خودرو به مشتری به صورت سالم درب منزل می باشد. شاید این مسئله برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که خواسته باشید خودروی خریداری شده از شرکت را درب منزل تحویل بگیرید. در این صورت خودروی شما توسط خودروبر همدان کفی حمل می گردد.

جابجایی خودرو با مشکل فنی یا فرسودگی

ممکن است که خودروی شما دچار نقص فنی شده باشد که قابل بر طرف شدن نباشد. یا به دلیل فرسودگی و قدیمی بودن شرایط حرکت را نداشته باشد. بخاطر رعایت موارد ایمنی و استاندارد درچنین مواردی نیز توصیه می گردد از خودروبر همدان استفاده گردد.

حمل نمودن وسایل نقلیه تصادفی

یکی دیگر از کاربرد های استفاده از خودروبر همدان کفی در موارد حمل خودرو تصادفی می باشد که به هیچ وجه امکان جابجایی وجود ندارد. در چنین مواردی با رعایت نکات ایمنی از این روش برای حمل خودرو استفاده می گردد. این امر خصوصا در زمانی که تصادفات با شدت بالایی صورت می گیرند گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

حمل خودروهای کلاسیک با خودرو بر کفی

خودرو های کلاسیک یا قدیمی برای دارندگان آن ارزش زیادی دارند. ازا ین رو باید در حمل و نقل آن ها نهایت احتیاط صورت پذیرد. در خیلی از موارد احتمال دارد که خودروی کلاسیک جابجایی طولانی برای شرکت در نمایشگاه و یا دیگر موارد از شهری به شهر دیگر داشته باشد. در چنین مواردی نیز برای ایمنی بیشتر و سلامتی خودروی کلاسیک و با ارزش بودن آن از خودروبر کفی استاندارد استفاده می گردد.

حمل ادوات و تجهیزات کشاورزی با خودرو بر کفی در همدان

برای حفظ امنیت جاده ای خصوصا بین شهری جابجایی ادوات، ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی نیز توسط خودروبر کفی صورت می گیرد. البته این گونه جابجایی ها در بسیاری از موارد احتیاج به مجوز پلیس راهور دارد.

حمل تجهیزات صنعتی و قطعات کارخانجات

مانند مورد قبل طبق قوانین راهنمایی و رانندگی بایستی توسط خودروبر کفی و با اجازه و زیر نظر پلیس راهور این مسئله صورت پذیرد. دقت کنید که حمل این تجهیزات نیاز به دقت بسیاری دارد. از این رو استفاده از این وسیله باعث وجود ایمنی بالا در شرایط خواهد بود.

مزایای استفاده از خودروبر کفی

در بخش های قبلی ما به بررسی کاربرد های این وسیله پرداختیم. اما در این بخش قصد داریم به بررسی مزایای استفاده از این وسیله بپردازیم. اصلی ترین مزیتی که برای این وسیله نام برده می شود، ایمنی است. با استفاده از این وسیله میزان صدمه و خسارت به خودرو احتمالی نزدیک به صفر را خواهد داشت. دقت کنید که در این زمنه باید خودرو بری استفاده شود که امکانات به روز داشته باشد. در عین حال فردی که برای استفاده از آن اقدام می کند باید مجرب و کارآزموده باشد. با این مدل امکان جا به جا شدن خودرو از بین می رود و میزان لغزش تا حد بسیار پایینی کاهش می یابد.

خودرو سوار همدان

یکی دیگر از مواردی که در زمینه امداد خودرو می تواند به شما کمک کند و در کنار جرثقیل خودرو همدان دارای مزایای زیادی است، خودرو سوار همدان می باشد. خودرو سوار یک تریلر حرفه ای است که با امکانات مخصوص خود می تواند شما را در مسیر حمل خودرو یاری کند. از جمله این امکانات می توانیم به زنجیر، کابل، کپسول آتشنشانی، چراغ های مربوط به هشدار، چکش های متنوع، جعبه مربوط به ابزار، جک های هیدرولیکی، شبرنگ و غیره اشاره کنیم. استفاده از خودرو سوار که چیزی شبیه به یدک کش همدان است ایمنی زیادی به همراه دارد و منجر به جلوگیری از آسیب خودرو می شود.

سخن آخر

در این مقاله از ا نوین یدک به بررسی خودروبر همدان پرداختیم. کاربرد های آن را نیز در شاخه های مختلف بیان کردیم. اما نکته پایانی این که استفاده از خودروبر همدان کفی چه در مسافت های کوتاه و درون شهری و چه برون شهری و طولانی ضمن حفظ امنیت خطر آتی مانند وارد شدن خسارت به خودرو را به صفر می رساند. حمل توسط خودروهای کفی بر استاندارد و افراد ماهر و مجرب سلامت خودروی شما را تضمین می کند.

دکمه بازگشت به بالا