بازاریابی

جدیدترین فن آوری نوین خارج از صفحه و صفحه SEO برای سال 2017-2018

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از تکنیک های پرکاربرد برای ایجاد ترافیک زیاد و کسب رتبه بالا در نتایج جستجو (SERP) است. مدیران وب اغلب تکنیک های SEO را به دو قسمت جدا می کنند. سئو داخل صفحه و سئو خارج از صفحه.

SEO On Page چیست؟

از سئو داخلی می توان به کلیه فعالیت هایی که در وب سایت انجام می شود مانند توضیحات ، عنوان ، کلمات کلیدی ، محتوا ، پیوند و غیره اشاره کرد.

سئو خارج از صفحه چیست؟

SEO Off Page می تواند هر وب سایتی را در سراسر اینترنت بسیار مشهود و محبوب کند. این سایت به سایت دید بالایی می بخشد و موقعیت آن را در SERP بهبود می بخشد.

در هنگام بهینه سازی پورتال یا وب سایت شما ، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید برای داشتن عملکرد بهینه وب سایت در نظر گرفته شود. به گفته متخصصان سئو ، تکنیک های On Page و Off Page به همان اندازه مهم هستند و می توانند برای تقویت استراتژی بازاریابی آنلاین شما معجزه کنند. ترکیب هر دو روش خارج از صفحه و همچنین روش های درون صفحه ای می تواند نتایج مثبت بسیار خوبی به شما بدهد.

م componentsلفه ها یا فاکتورهای اساسی On Page SEO که توسط بهترین وب مسترهای شرکت سئو استفاده می شود به شرح زیر است:

  • محتوای برتر – این شامل محتوای اصلی و با کیفیت خوب است که از وبلاگ ها ، مقالات ، اینفوگرافیک ها و عکس های با کیفیت بالا تشکیل شده است. وب سایتی با تصاویر با کیفیت پایین و محتوای ضعیف شانس زنده ماندن در دنیای رقابتی اینترنت را ندارد.
  • پیوندهای داخلی اصطلاح پیوند داخلی به روند ایجاد پیوند در صفحات وب سایت اشاره دارد. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات وب متعارف و سایر موارد را تأیید کنند. اتصال متناوب مسیریابی در سایت را تسهیل می کند و بازدید کنندگان را برای مدتی متوقف می کند.
  • عنوان ها و توضیحات کوتاه بدهید یک عنوان و متا توضیحات منحصر به فرد برای تمیز کردن جزئیات وب سایت شما از سایر وب سایت ها لازم است. در طول نتایج جستجو ، کاربران فقط اصل و آدرس وب سایت شما را مشاهده می کنند. بنابراین ، باید کوتاه ، اما توصیفی باشد.
  • طرح بندی سایت – قالب بندی وب سایت ویژگی اصلی SEO On Page است. تصاویر اصلی را با برچسب های ALT تقویت کرده و به محتوای اصلی نسبت به محتوای ثانویه اهمیت دهید ، در هنگام قالب بندی از این موارد مراقبت می شود. بدون قالب بندی صحیح ، وب سایت جلوه خود را از دست می دهد. تمام محتوای اصلی و ثانویه مخلوط و مخلوط خواهند شد.
  • آدرس اینترنتی ساختار URL مهمترین قسمت در هر استراتژی SEO در صفحه است. پیوندهای دائمی ، یعنی URL هر صفحه که برای توصیف صفحات وب برای موتورهای جستجو و بازدید کنندگان استفاده می شود. URL باید واقعاً درست و متناسب با موضوع وب سایت باشد. باید کوتاه ، خالص و رسا باشد.

بیایید برخی از بهترین تکنیک های SEO خارج از صفحه را که معمولاً امسال توسط سرویس های SEO استفاده می شود ، در نظر بگیریم:

  • رسانه های اجتماعی اگر می خواهید تجارت شما رونق و محبوبیت بالایی داشته باشد ، برقراری ارتباط با طیف وسیعی از مخاطبان از طریق شبکه های اجتماعی بهترین روش است. هرچه تعداد بک لینک بیشتری کسب کنید ، شانس توسعه و رشد کسب و کار شما بیشتر است.
  • ارسال به انجمن ها – ایجاد ارتباط با یک انجمن آنلاین مرتبط با ایدئولوژی سایت شما ضروری است. پاسخ به موضوعات ، پاسخ به سوالات و ارائه پیشنهادات مفید برخی از راه های برقراری ارتباط با انجمن انجمن است.
  • ارسال مقاله – یک جستجوی دقیق انجام دهید و سعی کنید همه مقالات خود را در راهنمای ارسال مقاله با رتبه بالا با کیفیت بالا ارائه دهید. بنابراین ، محتوای شما باید اصلی ، منحصر به فرد و ظریف باشد. محتوای بی کیفیت ممکن است با پر کردن کلمات کلیدی بی فایده رد شود. مقالات همچنین باید شامل عناوین کامل و مشخص در یک گروه مرتبط باشند.
  • ارسال کلیپ های ویدیویی – اگر می خواهید وب سایت خود را با تصاویر و فیلم ها بهینه کنید ، باید پورتال های ارسال ویدیوی محبوب را پیدا کنید. تهیه عنوان صحیح ، برچسب های متا ، توضیحات و نشانک های مناسب قبل از ارسال مهم است. سایت های ارسال فیلم از روابط عمومی بالایی برخوردار هستند و می توانند وب سایت شما را با بهترین کیفیت بک لینک فراهم کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا