دانش و فناوری

جدیدترین تصاویر لو رفته از ZTE Axon 40 Pro را در ترنجی ببینید

TEM از یک هفته دیگر، ZTE به صورت رسمی Axon 40 Pro را به همراه دو نسخه پایه و اولترا در بازار چین در تاریخ. بنابراین انتظار می‌رود این شرکت سه گوشی هوشمند Axon 40، Axon 40 Pro و Axon 40 Ultra را همزمان روانه بازار کند. مه از نامگذاری مشخص است، جذاب‌ترین عضو این سه‌گانه آکسون 40 اولترا خواهد بود که دوربین سلفی مخفی در نماش باشد. تصاویر آن را چندی پیش برای شما در ترنجی پوشش دادیم. امروز اما تصاویر جذاب جلویی و پشتی Axon 40 Pro نیز در سایت های خبری منتشر شد. بنابراین بیایید در ترنجی نگاهی به آنها بیاندازیم.

حدود 5 روز تا معرفی رسمی باقی مانده، اما تصاویر زنده گوشی هوشمند ZTE Axon 40 Pro در دستان کاربران به بیرون از افشا می‌شود. شخصی که این گوشی هوشمند را در دست گرفته است، به ما نیم نگاهی مناسب به آنچه پنل جلویی و پنل پشتی این دستگاه است.

هه ضوشی هوشمند دارای یک سوراخ پانچ در محل مرکزی و بالای نمایشگر برای قرارگیری سنسور د. این صفحه همچنین حاشیه های بسیار کمی دارد و از زاویه خمیده در کناره های خود استفاده می کند.

جدیدترین تصویر لو رفته از ZTE Axon 40 Pro را در ترنجی ببینید

جدیدترین تصویر لو رفته از ZTE Axon 40 Pro را در ترنجی ببینید

نمای پشتی Axon 40 Pro ماژول دوربین خاص آن را نشان می‌دهد

در بخش پشتی اما یک ماژول دوربین مستطیل شکل در گوشه سمت چپ بالا قرار دارد که دارای دو حلقه بزرگ مدور است. ه ظ م م م م م م م م م م م م م م م این ویژگی در همه زبان ها موجود نیست.

توستر تبلیغاتی که اخیراً از این شرکت منتشر شده تایید می‌کند که Axon 40 Pro دارای یک سنسور دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی خوا است. همچنین عبارت “108” بر روی دایره بالای ماژول دوربین ها نیز دیده می‌شود. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است.

از سوی دیگر اما شما کاربران ترنجی ممکن است تمام صفحه از سری Axon 40 با سنسور دوربین زیر نمایشگر یا آکسون 40 اولترا کمک. یوشی دارای صفحه نمایش 120 هرتزی و دوربین دوربین سه گانه با سنسور اصلی 64 مگاپیکسلی در پشت بدنه خود است.

در پس زمینه منبع، از رندرهای فاش شده به نظر می رسد که ZTE Axon 40 Ultra در دو رنگ مختلف مشکی و سفید عرضه خواهد شد. رار اطلاعات دقیق از ویژگی‌ها، مشخصات و قیمت این گوشی ها باید چند روز دیگر تا 19 اردیبهشت ماه منتظر بمانید.

ی این روز ها ZTE تبلیغ و تهیج کاربران پیرامون اعضای جدید گوشی های خود است. ن ا ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ز TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE نظر شما درباره اعضای این سری و به خصوص Axon 40 Pro چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا