دانش و فناوری

تیک تاک تایید کرد که کارمندان چینی آنها به داده‌های کاربران آمریکایی دسترسی دارند

مدیریت کرده است که برخی از کارمندان خارج از ایالات متحده آمریکا ; ممکن است در واقع به اطلاعات شخصی کاربران دسترسی داشته باشند. افشای اولیه این خبر کافی بود تا این بیانیه دیگر از نارضایی ها را بر علیه اپلیکیشن چینی محبوب TikTok در واشنگتن ای.

در واقع TikTok در پاسخ به درخواست 9 سناتور آمریکایی که برای برخی جنبه ها در ساز و کار این شبکه اجتماعی، وضعیت وا. این سناتورها سوالاتی درباره بازدید از کارمندان چینی به کاربران ایالات متحده آمریکا، نقش کارمندان در شکل گیری الگوریتم های توصیه شبکه اجتماعی و همچنین دسترسی به مقامات چینی به این اطلاعات دارند که در نهایت سوالات آنها توسط نامه های پاسخ داده شده است.

در واقع مدیر عامل TikTok شخصاً در نامه‌های تاریخ 9 تیر ماه 1401 گفت که کارمندان چینی این شرکت در حال حاضر ب ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا دولت چین نیز می دهد که نمی تواند کنترل های سختگیرانه را برای مقابله با تهدیدات سایبری کنترل کند. بنابراین مدیران تیک‌تاک اسرار دارند که خطر سایبری آمریکا را نمی‌تواند کند.

تامیل کرد که کارمندان چینی به کاربران آمریکایی دسترسی دارند

در چین به اطلاعات کاربران آمریکایی دسترسی دارند

من همیشه به شما علاقه مند بوده ام. در واقع همه این موارد از سوی کمیته سرمایه گذاری خارجی ایالات متحده آمریکا برای اولین بار از دولت خاصی برخوردار است. در همین راستا چندی پیش، ابتکاری با نام رمز “پروژه تگزاس” راه اندازی ش د در آینده نزدیک نیز بخش فنی پلتفرم به بخش خدمات آمریکایی منتقل می شود. بنابراین عملکرد کلیه الگوریتم های مربوط به آمریکا توسط مراکز داده در همین کشور ارائه خواهد شد.

ب ساسخ این سرویس دهنده چینی تنها نارضایتی قانونگذاران واشن. منبع می‌گوید به سناتور خاص مارشا بلکبرن گفت که توضیحات این شرکت‌های آنها را تایید می‌کند. ن و و چ چ چ ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن

نظر شما درباره جمع آوری اطلاعات کاربران آمریکایی نگرانی های ایالات متحده آمریکا را منطقی می دانند؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا