دانش و فناوری

تیم کوک می‌گوید «منتظر باشید» تا ببینید اپل چگونه واقعیت افزوده را با بشریت پیوند می‌دهد

نگرانی وجود ندارد که اپل بر روی اولین هدست افزوده خود کار می‌کند و با انتشار گزارش‌های جدید، ممکن است این محصول به مرحله اجرا درآید. برنامه‌های اپل، تیم کوک، چندین بار بیشتر شواهد را ازطریق برخی از اشارات در مصاحبه‌های ارائه می‌دهند که نشان می‌دهد یک هدست واقعیت با چنین ماهیتی از سوی شرکت‌های کوپرتینویی درحال توسعه است.

تیم کوک به هدست اشاره ای افزوده اپل

ما سی از چاینا دیلی نظر کوک را در سطح آشتیاق کاربران چینی برای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده پرسید. او به نارضایتی مشتریان از محصولاتی که درحال‌حاضر در دسترس هستند اشاره کرده و مایل به پاسخ مدیر اجرایی اپ ب. از کوک پرسیده شد که چه عواملی از موفقیت محصول را به دست آورد که از این دسته می‌شود، تعیین می‌کند.

کوک معتقد است که ما هنوز در مراحل اولیه نحوه استفاده از این فناوری هستیم، اما این معنی را نمی‌توان به تأخیر انداخه کرد. شرکت شرکت هم اظهار داشت که «به‌طور باورنکردنی درباره واقعیت افزوده‌شده هیجان‌زده است» که به‌عنوان نمونه‌ای از موقعیت‌های رویداد افزوده شده، 14000 برنامه ARKit در اپ استور موجود است. این نشان می‌دهد که وقتی هدست با این شرکت راه‌اندازی می‌شود، می‌توان از برنامه استفاده کرد.

تیم کوک به هدست اشاره ای افزوده اپل

تیم کوک به هدست اشاره ای افزوده اپل

توییتی توسط کاربر سزار به‌اشتراک گذاشته شده ۶۳ انتظار می‌رود هدست AR اپل تا سه‌ماهه اول سال 2023 معرفی شود. حتی پس از آن، این دستگاه به‌احتمال‌زیاد محدود خواهد شد. ازآنجایی‌ها برای اولین بار به دسته‌ای کاملاً جدید از محصولات طی سال‌های گذشته، می‌توانند یک محصول خاص باشند. بالاتر از آنچه مصرف کنندگان پیش بینی می کنند، قیمت گذاری کند.

متأسفانه، درحال‌حاضر، شایعات زیادی از این محصول در سراسر جهان وجود دارد، با یک گزارش که ادعا می‌کند که بر روی سر سوار می‌شود، می‌تواند 3000 دلار قیمت داشته باشد. اطلاعات بیشتر این قیمت را تا یک‌سوم کاهش می‌دهد و بیان می‌کند که قیمت دستگاه 1000 دلار خواهد بود. همچنین شایعاتی وجود دارد که اپل و ال‌جی درحال هستند بار بر روی مدل نسل دوم طه موجود طبق گزارش‌ها صفحه‌نمایش micro-OLED جانشین آن دارای تراکم 4000PPI خواهد بود.

بیراه نگفته‌ایم اگر بگوییم توسعه دست‌آمیز است دانلود رایگان وجود ندارد آغاز شده است، زیرا آغازبه‌کار آن از هفت سال پیش آغاز شده است، بنابراین درخواست اپل مم ک

نظر شما در مورد اشاره تیم کوک به هدست واقعیت افزوده اپل چیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا