دانش و فناوری

تیزر یک گوشی مشابه بلک بری KEY2 توسط شرکت Unihertz منتشر شد

وقتی نام بلک بری به میان آید، باید در ذهن خود طراحی محصولات این شرکت را تجسم کرد. بوشی‌هایی با صفحه نمایش نسبتا مربعی و پاسخی از صفحه کلید فیزی ک آخرینا تیزر یک گوشی مشابه بلک بری KEY2 توسط شرکت Unihertz منتشر شده است. مانند ترنجی همراه باشید.

تلفظ خود را برای موشی مشابه بلک بری KEY2 توسط Unihertz ضبط کنید

از آنجایی که بلک بری هرگز به OnwardMobility این شانس را ندارد که یک 5G را که حتی با گرفتن مجوزی که به این شرکت اعطا کرده، بسازد، پس احتمالاً گوشی هرگز یک بلک بری 5G را نخواهیم دید که آیا معجزه می کند. از این گذشته، بلک بری در اوایل سال باقی مانده دارایی گوشی‌های هوشمند خود را به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان کرد.

با این حال، هنوز یک شرکت وجود ندارد که گوشی های مشابه بلکبری، با کیبوردهای تولید می شود و یک تیزر در توییتر منتشر می کند که نشان می دهد یک گوشی جدید شبیه به بلک بری به زودی عرضه می شود. این شرکت Unihertz است که در سال ۲۰۱۹ گوشی Titan خود را عرضه کرد که یک طراحی الهام گرفته شده از بلک بری پاسپورت داشت. هه طوری که نمایشگر تقریبا مربعی ۴.۵ اینچی و حتی صفحه کلید پهن QWERTY

برای مثال، می‌توان از کیبورد QWERTY برای تایپ حروف استفاده کرد، اما اگر به تایپ علائم نگارشی یا سایر کلیدهای خاص نیاز داشتید، باید بالای صفحه‌کلیدی که در آن گزینه‌های تایپ صفحه لمسی بر اساس نمایشگر ظاهر می‌شوند را انتخاب کنید.

یک گوشی مشابه بلک بری KEY2

تایتان با سیستم عامل اندروید، همه چیزهایی را که طرفداران. از جمله دسترسی به فروشگاه گوگل پلی، گواهی مقاومت IP67 در برابر آب و گرد و غبار و حتی یک باتری حجیم ۶۰۰۰ میلیس آپ. اما اگر یک انتقاد به آن نداشته باشد، آن هم این بود که دستگاه بسیار بزرگ و خود دستگاه را نیز از حد سنگین می‌کرد. ه ت ت چک‌ یونی یونی ت ت ت ت ت ت یونی ت یونی ت یونی یونی یونی یونی واحد Uni Uni

هفته گذشته، Unihertz یک گوشی جدید به سبک و طراحی گوشی‌های BlackBerry را در توییتر منتشر کرد. توییت یک پسزمینه سیاه با عبارت «به زودی …» نشان می دهد و یک منطقه کوچک وجود دارد که نور کمی از آنچه در تاریکی پنهان شده است را نشان می دهد و شبیه یک جدید به سبک محصولات بلک بری با صفحه کلید گوشی است. مشترک توییتر دقیقاً همان چیزی را که در زیر تاریکی وجود دارد را کشف کرده و با تغییراتی در تصویر، متوجه شدند این دستگاه یک صفحه کلید پیدا کرده است که آن را بسیار شبیه به BlackBerry KEY2 کرده است.

یک گوشی مشابه بلک بری KEY2

به گفته PhoneArenaB شوشی BlackBerry KEY2 نسخه اصلاح شده تری از BlackBerry KEYone هنوز چیزی در اینجا وجود ندارد، TCL. این دستگاه که نسبتا محبوب بود، با وجود اینکه تنها ۸۵۰ بود. در ادامه برای TCL زمان کافی وجود داشت تا گوشی KEY2 را نیز می دهد. هه ظ شوشی مشابه با Key2 می‌تواند دستگاه بعدی باشد که Unihertz به زودی از آن رونمایی خواهد کرد. همچنین احتمال احتمالی از شبکه 5G در این دستگاه نیز وجود دارد. نظر شما درباره یک گوشی مشابه بلک بری KEY2 که توسط Unihertz در دست ساخت است، چیست؟!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا