دانش و فناوری

تیزر شارژر ۱۸۰ وات Infinix با نام Thunder Charge منتشر شد

تقریبا ۱ سال پیش بود که با هم در ترنجی دیدیم سرعت شارژر ۱۶۰ واتی اینفینیکس کانسپت ۲۰۲۱ در حقیقت چقدر است. امروز اما تیزر شارژر ۱۸۰ وات Infinix با نام Thunder Charge منتشر شده است.

تیزر شارژر ۱۸۰ وات Infinix

سال گذشته یک گوشی مفهومی از Infinix را با سیستم شارژ سریع 160 واتی آزمایش کردیم. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. اینجا یک ویدیوی تبلیغاتی سریع داریم که توسط مدیر عامل شرکت یعنی بنجامین جیانگ منتشر شده است.

اینفینیکس این سیستم جدید را شارژ تندر می برند و بر اساس اطلاعات روی گوشی ماشین توان آن 180 وات است. این ویدیو تنها حدود 10 ثانیه است اما تقریباً یک درصد بالا می رود.

بنابراین، سرعت سیستم “شارژ تاندر” یا “شارژ رعد” چقدر است؟ خروجی سیستم 160 واتی سال گذشته چیست که شارژ کامل باتری 4000 میلی آمپر ساعتی تنها در 10 دقیقه انجام می شود.

در حالی که این شرکت هنوز دستگاهی با شارژ 160 واتی عرضه شده است، اما اینفینیکس نوت 12 VIP را با شارژ 120 واتی عرضه کرده است. برفیت باتری کمی بزرگتر از گوشی کانسپت است و باتری 4500 میلی‌متری ساعت را داریم که زمان شارژ شا را داریم.

سرعت شارژر ۱۶۰ واتی اینفینیکس کانسپت ۲۰۲۱ در چقدر است؟

فوشی مفهومی 2021 قر در مورد شارژ نبود، ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ت م م م م م م م م م م م دستگاه جدید ممکن است موارد بیشتری داشته باشد و به زودی احتمالا رونمایی می شود.

نظر شما چیست؟ می توانید فکر کنید که با این تحقیق و توسعه اینفنیکس روی فناوری های پیشرو می توانید خوبی داشته باشید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا