بازاریابی اینترنتی

تکنیک ها و پیش بینی های سئو برای بازاریابی اینترنتی در سال 2018

وقتی صحبت از بهینه سازی موتور جستجو می شود ، باید اطمینان حاصل کنید که آخرین روند و الگوریتم ها را برای موفقیت شما تضمین می کند ، بنابراین از کجا شروع می کنید. سال 2018 سال دیگر بازاریابان اینترنتی است که بر سئو تمرکز دارند. در اینجا چند تکنیک سئو وجود دارد که می توانید امسال برای پیشبرد تجارت خود استفاده کنید.

با توسعه مناسب وب می توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما تمامی نیازهای موتورهای جستجوگر برتر مانند بارگذاری سریع صفحه و پیمایش آسان را برآورده می کند. اینها فاکتورهای مهمی هستند که باید هنگام توسعه وب شما در نظر گرفته شود و قول گفتگو با توسعه دهنده خود را برای اطمینان از درک اهداف شما و آنچه می خواهید در حین ایجاد یک وب سایت مربوطه برای صنعت خود داشته باشید که به طور روزمره برای مشتریان بالقوه جذاب خواهد بود ، بدانید.

از اینجا باید تمرکز خود را روی جستجوی صوتی شروع کنید. تعداد بیشتری از افراد بیش از هر زمان دیگری به جستجوی محصولات و خدمات مورد نیاز خود بر روی تلفن های هوشمند و تبلت های خود اعتماد می کنند. با وجود فناوری در حال پیشرفت ، ما “سیری” و سایر گزینه های جستجوی صوتی را در تلفن های هوشمند داریم که به مشتریان امکان می دهد بدون نیاز به لمس کیبورد ، جستجوهای آنلاین را انجام دهند. مشکل این است که ما هنگام نوشتن صحبت نمی کنیم ، بنابراین کلمات کلیدی شما در حال استفاده از آنها به مشتریان جستجوی صوتی شما نمی رسد.

در سال آینده روی جستجوی صوتی متمرکز شوید و برخی از کلمات کلیدی را برطرف کنید تا اطمینان حاصل کنید که به آن مخاطب دسترسی دارید. آمارها نشان می دهد که بیست و پنج درصد از کل کاربران Google در ایالات متحده در طول 12 ماه آینده به جستجوی صوتی اعتماد خواهند کرد. این شامل درصدی از مخاطبان هدف شما نیز می شود.

مورد دیگری که در سال آینده پیدا خواهید کرد این است که گوگل قصد دارد موتور جستجوی پیشرو در جهان بماند. در حالی که آنها موقعیت شماره 1 را دارند ، می خواهید مطمئن شوید که تمام کادرها را بر حسب آنچه از شرکتهای عامل شبکه استفاده می کنند ، تیک می زنید. این شامل ارائه مطالب آموزنده ، ارائه سرعت بارگذاری سریع صفحه ، پیمایش آسان آنلاین و تکنیک های کلاه سفید است که خطر طولانی شدن مجازات در طولانی مدت را کاهش می دهد.

رسانه های اجتماعی برای هر شرکتی که می خواهد در سال 2018 موفقیت داشته باشد یک ضرورت مطلق است. علاوه بر ایجاد وب سایت های عالی و مقرون به صرفه و نگه داشتن وب سایت به روز و مناسب برای استفاده و ناوبری ، شما همچنین می خواهید از داشتن حساب های رسانه های اجتماعی اطمینان حاصل کنید که به شما کمک می کند با اعتماد به نفس به مخاطبان خود برسید. امروزه اکثر مردم حداقل یک حساب کاربری در رسانه های اجتماعی دارند و روند رسانه های اجتماعی در حال مشاهده است که آن را در سال های آینده ادامه می دهد و رشد می کند ، کاری که هر شرکتی می خواهد بخشی از آن باشد.

ضروری است که با سال بعد اطمینان حاصل کنید که تمام مطالبی که در وب ارسال می کنید دارای محتوای مناسب و با کیفیت است. کیفیت مطالب ، ارتباط و اطلاعات شما ارائه می دهد همه مربوط به موفقیت مداوم آنلاین شما هستند. توسعه وب سایت و رسانه های اجتماعی فقط بخش کوچکی از مواردی هستند که واقعاً مهم هستند و می خواهید اطمینان حاصل کنید که هنگام مراجعه به وب سایت ، وبلاگ خود یا حتی صفحات رسانه های اجتماعی ، به تجربه مشتری خود افزوده خواهید شد.

بازاریابی موبایل در سال آینده رو به رشد خواهد بود ، بنابراین ایده خوبی است که اطمینان حاصل کنید که بخشی از بازاریابی آنلاین خود را به این بازار طاقچه هدایت می کنید. وب سایت خود را موبایل کنید و قول داد مشتریان موبایل خود را از قبل تحویل بگیرید.

در آخر ، فراموش نکنید که روی مخاطبان محلی خود متمرکز شوید و SEO محلی را در کمپین خود بگنجانید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا