دانش و فناوری

توییتر روزانه حدود یک میلیون ربات توییتری را در شبکه اجتماعی خود حذف می‌کند

در کنفرانس دیروز نمایندگان توییتر اطلاعاتی در مورد جستجوی این شرکت برای خلاص شدن از شر های اسپم و رر. اطلاعات مربوطه اخیراً توسط خریدار احتمالی این شبکه اجتماعی، عینی ایلان ماسک، درخواست شده است.

جلسه توجیهی باید پس از آن سازماندهی می‌شد که ماسک تهدید کرد از خرید این شرکت به مبلغ 44 میلیارد دلار صرف نظر می‌کند. با این حال آنها ثابت می کنند که تعداد ربات ها و حساب های اسپم در این شبکه اجتماعی کمتر از 5 درصد تعداد کاربران در میان بازدیدکنندگان از تبلیغات در این شبکه اجتماعی نشان داده شده است.

ایش از این، ایلان ماسک بفته بود که یکی از اولویت های پس از خرید توییتر، مبارزه با ربات های اسپم خواهد بود. در طول جلسه توجیهی، این شرکت تأیید کرد که تعداد ربات ها در واقع کمتر از 5 درصد از نظر است. طبق گفته توییتر، این شرکت روزانه حدود یک میلیون حساب اسپم را حذف می‌کند.

توییتر روزانه حدود یک میلیون ربات توییتری را در شبکه اجتماعی خود حذف می کند

توییتر هر روز بیش از 1 میلیون اکانت اسپم و ربات توییتری را حذف می کند

کارمندان این شرکت به صورت دستی هزاران حساب توییتر را به صورت تصادفی بررسی می‌کنند و از اطلاعات عمومی و داخلی برای محاسبه نسبت اسپم‌ها و ربات‌ها در شبکه‌های اجتماعی برای گزارش‌های بعدی به سهامداران استفاده می‌کنند. ایش از این، تیم ماسک قادر به تخمین قابل اعتماد تعداد ربات ها در این شبکه اجتماعی نبود. استدلال توییتر می‌کند که محاسبات خارجی در چنین داده‌هایی بی اثر است، زیرا این محاسبات به اطلاعات خاصی نیاز دارد. در همان زمان اما این شرکت از ارائه گزارشی مبنی بر اینکه قصد دارند اینها را شخصاً به ماسک ارائه دهند، خود را ارائه دهند.

لیست زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان است. اینجا هنوز چیزی نیست.

یکی از بیان این شرکت گفت که آنها همچنان به کشف راه‌های جدید برای همکاری افراد در توییتر ادامه می‌دهند. این ویژگی در همه زبان ها موجود نیست، اما حذف شده است. اما پس از مرحله آزمایش، این شرکت قصد دارد این ویژگی را قبل از ارائه آن برای همه، تا حدی بهبود بخشد. در عین، این امکان وجود دارد که در پایان دوره آزمایشی، این ویژگی غیرفعال شود و توییت های مشترک ایجاد شود.

مدتی است که منابع می‌گویند ایلان ماسک در فکر خرید توییتر است. فکر می‌کنید او در نهایت توییتر را از آن خود خواهد کرد یا خیر؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا