دانش و فناوری

توییتر در حال ارزیابی پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید این شبکه اجتماعی است

این روزها به نام ایلان ماسک و توییتر، بسیار بیشتر از گذشته به ترکیب گره خورده است. دلیل آن نیز پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به قیمت ۴۱ میلیارد دلار است که سر و صدای زیادی به پا کرده است. حالا گویا مدیران توییتر در حال ارزیابی پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید این شبکه اجتماعی هستند. مانند ترنجی همراه باشید.

توییتر در حال ارزیابی پیشنهاد ایلان ماسک است…!

اگر پیگیر اخبار این روزهای فاوری باشید، دیروز در ترنجی درباره ایشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به قیمت ۴۱ میلیارد دلار سرگرمی زیادی وجود دارد. اویا ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، پیشنهادی برای خرید کل توییتر ارائه کرده که نظر همه را به خود جلس ک. اکنون، The Verge گزارش داده است که پاراگ آگراوال، مدیران این شبکه اجتماعی محبوب، به کار توییتر گفته است که این شرکت در حال حاضر پیشنهاد 43 میلیارد دلاری ایلان ماسک است و مشخص نیست که شرکت در حال حاضر به کدام سمت حرکت خواهد کرد. .

اینطور که می‌توانم از صحبت‌های مدیر عامل توییتر برداشت کنم، مشخص نیست پیشنهاد ایلان ماسک پذیرفته خواهد شد یا خی. پاراگ آگراوال، مدیر عامل توییتر، جلسات چند روزه با کارمندان و یک جلسه و پاسخ 25 دقیق در رابطه با اتفاقات اخیر و پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید این شبکه اجتماعی است. هه گفته شخصی که در جلسه حضور داشته باشد، این موضوع به صورت خصوصی مشخص خواهد شد.

توییتر در حال ارزیابی پیشنهاد ایلان ماسک

آگراوال همچنین زمان پاسخگویی هیئت مدیره به پیشنهاد ماسک را فاش نکرده و تعداد زیادی در مورد او اظهار داشت که «روند سختی» وجود خواهد داشت که هیئت مدیره آن را دنبال خواهد کرد پاراگ آگراوال در نوامبر گذشته از خروج جک فارسی از این شرکت، جایگاه مدیر عامل توییتر را بر گرفت. ظاهرا در جلسه ای که برگزار می کند، نگرانی هایی از جانب کارمندان درباره احتمال اخراج آنها در آینده در صورت خرید توییتر است که موضوعی کاملا قابل درک است.

سوالی که یک کارمند از وی پرسیده بود، این بود که اگر توییتر به یک شرکت خصوصی تبدیل شود، چه اتفاقی برای گزینه های سهامداران میافتد، آگراوال اظهار داشت که هنوز برای حدس و گمان در این زود است. این فراخوان در هفته برای کارمندان این شبکه اجتماعی برگزار می شود. کارمندان کل دوشنبه را تعطیل و حساس می‌کنند که در پروژه‌ها و جلسات مورد نیاز و حاضر باشند.

مرا مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس قصد خرید توییتر را دارد؟!

از سوی دیگر، ایلان ماسک، قبل از این جلسه، آن را در حساب توییتر خود منتشر کرده بود و گفته بود که این تصمیم به احتمال زیاد در تصمیم گیری تصمیم گیری خواهد شد و بعید است که هیئت مدیره توافقی که او پیشنهاد عمل کرده است. .ند. ماسک همچنین پیش از این اظهار داشت که این هدف پولی نبود، بلکه این بود که آزادی بیان توییتر را حفظ کند و همچنین الگوریتم آن را برای بررسی دقیق از مورد بازبینی و بررسی قرار دهد.

هفته ایلان ماسک، عدم ارائه این پیشنهاد به رای سهامداران کاملا غیرقابل دفاع خواهد بود. آنها مالک شرکت هستند، نه هیئت مدیره. این امکان وجود دارد که در روزهای آینده به دلیل اتفاقاتی که در حال حاضر است، یک جنگ شرکتی رخ می دهد. موضوع این است که به نظر می‌رسد این پیشنهاد تا حدودی ناخواسته است و هیئت مدیره توییتر ممکن است لند باشد.

ایشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به قیمت ۴۱ میلیارد دلار

ایلان ماسک به بزرگترین سهامدار توییتر تبدیل شد. افزایش ۲۵ درصدی ارزش توئیتر

از سوی دیگر، این میلیاردر قبلا اعلام کرده بود که اگر تصمیم توییتر پیشنهاد و ش د هه در روزهای آینده مشخص خواهد شد که چگونه پیش خواهد رفت. زیرا در حال حاضر هیچ چیز خاصی نیست. از شما که علاقه‌مند به این موضوعات هستند، شایعات و حدس و گمان‌های زیادی وجود دارد.

سایت خبری وفته وب وجود دارد PhoneArena، اکنون دارای خالص ایلان ماسک به ۲۷۳ میلیارد دلار می‌رسد، بنابراین این امکان برای و او خرید توییتر را با ۳۸ درصد حق بیمه نسبت به قیمت سهام پایانی توییتر در روز قبل از افشای پیشنهاد داد.

این مولتیلر اظهار داشت که توییتر پتانسیل فوق العاده‌ای دارد و قصد دارد این پتانسیل را باز کند. تو را راحت نخواهم گذاشت: به سوی تو می آیم تو را آسوده نمی گذارم: به سوی تو خواهم آمد. علاوه بر این، وی تاکید کرد که در صورت رد شدن به این پیشنهاد، در سرمایه گذاری خود برای این شبکه اجتماعی تعداد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا