تولید گوشی سونی اکسپریا فلیپ

اخیراً شواهدی از نمایشگر تاشو گوشی سونی اکسپریا فلیپ یا اکسپریا فولد در دسترس قرار گرفته که حاکی از برنامه های این برند ژاپنی برای ورود به این بخش است.
درحال حاضر هنوز شرکت سونی در بازار محصولات تاشو ورود پیدا نکرده که البته این تصمیم باتوجه به موضع برند ژاپنی در بازار گوشی های هوشمند آنچنان دور از انتظار نبوده است. به هرحال سونی هم اکنون نیز گوشی های بسیار باکیفیت و البته گران قیمتی به تولید می رساند. بااین حال اخیراً اطلاعاتی از سوی RGclouds فاش شده که به نظر به گوشی تاشو سونی با فرم فکتوری مشابه سری گلکسی فلیپ می پردازد.
بیشتر بخوانید: مشخصات سونی اکسپریا 5 مارک 5 (Xperia 5 V) فاش شد [+ویدیو تبلیغاتی سونی]
تولید گوشی سونی اکسپریا فلیپ
طبق اعلام افشاگر خبرهای فناوری، محصول تاشو سونی، احتمالاً گوشی جدیدی در بازار محصولات تاشو بوده که از طراحی شبیه گلکسی فلیپ سامسونگ بهره خواهد برد که دارای نسبت نمایشگر 21:9 و وضوح 4K خواهد بود. در همین راستا گلکسی زد فلیپ 5 سامسونگ از نمایشگر 6.7 اینچی استفاده می کند و احتمالاً محصول سونی درحالت بازشده نمایشگری 7 اینچی داشته باشد.

سونی به نظر قصد دارد از نسبت تصویر 21:9 برای گوشی های سری اکسپریا خود بهره برداری کند و لذا به نظر این شرکت بخواهد قابلیت مذکور را در گوشی های تاشو خود هم به کار بگیرد.
بیشتر بخوانید:

    سامسونگ گلکسی زد فلیپ 5 (Galaxy Z Flip5) رسما معرفی شد [+قیمت و مشخصات فنی]
    بهترین گوشی های 2023 [+ لیست مورد انتظارترین گوشی های سال 2023]
    بهترین گوشی های میان رده 2023 ؛ راهنمای خرید گوشی میان رده جدید
    بهترین گوشی های سامسونگ 2023 ؛ راهنمای خرید گوشی سامسونگ

دیدگاه شما در خصوص گوشی تاشو سونی اکسپریا فلیپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای جی مارکت دنبال کنید.
.
منبع: زومیت
 

دکمه بازگشت به بالا