اخبار بازار

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

آژانس تبلیغاتی Hortash: اولین چیزی که با شنیدن محتوای نام به ذهن شما می رسد احتمالاً تولید محتوا است. اولین عبارتی که پس از شنیدن تولید محتوا به ذهن متبادر می شود ، ایجاد متن و محتوای متن است.

آیا واقعاً این مورد و محتوا محدود است؟ جواب قطعاً نیست ، زیرا تولید محتوا یکی از زمینه های بازاریابی محتوا است که با توجه به موضوع ، لحن آن می تواند مخاطب را به خود جلب کند ، اعتماد به نفس کسب کند و در سطوح بالاتر می تواند ابزاری برای فروش و اعتماد مشتری باشد.

اگر محتوا را به عنوان ارائه اطلاعات به مخاطب با کانال خاص و هدف مشخص تعریف کنیم ، پنج عنصر اصلی این تعریف عبارتند از:

چه ایده هایی ارسال می کنید؟ اطلاعات ترکیبی از مهمترین ایده هایی است که مخاطب باید بداند. شما باید جزئیات اصلی (توصیفات ، توضیحات و مثالهایی که این ایده ها را پشتیبانی می کند را بدانید).

چرا این کارو میکنی؟ چه می خواهید مخاطب شما فکر کند؟ چه احساسی دارند؟ چه کار کنیم؟ محتوا وقتی برای دستیابی به یک هدف خاص طراحی می کنید و آن هدف خاص را روی تمام منابع خود متمرکز می کنید بسیار موفق است.

مخاطب هدف شما برای این محتوا کیست؟ بسیاری از اوقات مشاغل و مارک ها بدون تأیید و توجه به نیاز مخاطبان ، محتوا ایجاد می کنند. نگرانی ها و سوالات افراد و مخاطبان مورد نظر خود را شناسایی کنید.

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

چگونه محتوا را به مخاطبان خود تحویل می دهید؟ در شبکه های اجتماعی؟ وبلاگهای خود یا مشهور شما؟ همه اینها به حضور مخاطبان شما بستگی دارد. اگر مخاطبان شما بیشتر در اینستاگرام هستند ، تمرکز اصلی شما باید اینستاگرام باشد نه وبلاگ ها یا سایر شبکه های اجتماعی.

در آخرین وضعیت رابطه خود با مخاطب را چگونه نشان می دهید؟ پس از انتخاب کانال ها ، زمان محتوا است. فیلم ، پست وبلاگ ، مقاله یا پادکست؟ کدام یک از آنها؟ چگونه می توانید پیام خود را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کنید؟

در این بخش ، قالب ها و قالب های کلی مطالب را به شما نشان می دهیم که می توانید محتوای وب سایت ایجاد کنید.

طبق تحقیقات جهانی در زمینه محتوا و متن ، مخاطبان همیشه بیشترین اعتماد را به دست آورده اند. به همین دلیل است که مقالات تحقیق به صورت مکتوب منتشر می شود.

از بین مجموعه هایی که هم کتاب و هم فیلم را شامل می شود ، کتاب های آنها عمدتاً درباره یادگیری است و فیلم ها بیشتر مربوط به سرگرمی است و به طور کلی نوشتن احساس اعتماد به ما را به ما می دهد.

صدا و انواع جلوه های بازاریابی صوتی در محتوا می توانند تأثیر مضاعفی در قالب بندی متن داشته باشند.

اخیراً یکی از برجسته ترین روندهای رسانه های دیجیتال ، تأکید بر تولید محتوای ویدئویی بوده است ، بسیاری معتقدند نحوه استفاده از محتوای ویدیو به دلیل تغییر در عادات رسانه ای است.

این واقعیت که مردم کمتر به خواندن کلمات علاقه دارند در این تغییر مؤثر نیست.

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

بازاریابی محتوای بصری یکی از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال امروزه است و استفاده روزافزون از رسانه های بصری و اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، ​​پینترست ، اینستاگرام و غیره باعث شده است تا صاحبان مشاغل آنلاین و بازاریاب های دیجیتال استفاده گسترده ای از چنین محتوا کنند. شما اهداف خود را دارید.

بیایید بگوییم که با تمام اصول سئو سایت و غیره بهترین محصولات جهان را نیز تولید می کند. نتیجه؟

اگر مخاطب نتواند محتوای ما را ببیند ، بهترین محتوای دنیا آسیب نخواهد دید. به همین دلیل است که برخی فکر می کنند انتشار محتوا مهمتر از تولید محتوا است.

در واقع ، اگر نشر محتوا اهمیتی نداشت ، امروزه در رسانه های اجتماعی بیش از یک میلیارد کاربر فعال وجود نداشت.

هیچ ابزار مفیدی مانند تبلیغات کلیک بر روی موتور جستجو مانند Google یا بسیاری از بنرهایی که در سایت های مختلف مشاهده می کنیم وجود ندارد ، یا حتی گزارش ها و محتوای بازدید کننده های مختلف.

روش های زیادی برای انتشار محتوا وجود دارد که بهترین آنها به شرح زیر است:

وبلاگ ها یکی از بهترین و ایمن ترین پورتال های به اشتراک گذاری محتوا هستند. وبلاگها ویژگیهای بیشتری را نسبت به سایر شبکه ها و البته مخاطبان شما ارائه می دهند.

می توانید اطلاعات بیشتری مانند محتوای چندرسانه ای ، مدت زمان لازم برای خواندن و شخصی سازی مطالب را ارائه دهید.

بهترین عملکرد وبلاگ برای مخاطبان ، عضویت و خواندن در دستگاه های مختلف مانند رایانه و تلفن های هوشمند است ، مشروط بر اینکه وبلاگ شما پاسخ دهد!

رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن مطالب بیشترین مخاطبان سایر رسانه ها را دارند ، بنابراین اگر به دنبال مخاطب بزرگتر هستید ، به رسانه های اجتماعی توجه ویژه ای داشته باشید.

بهتر است محتوای اصلی و در واقع هسته محتوا خود را در سایت قرار داده و آن را به طور خلاصه در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید و در آخر از مخاطبان دعوت کنید که برای خواندن کل مقاله به وبلاگ شما بیایند.

یکی از عمده ترین مشکلات این وبلاگ نویسان ایجاد محتوای مناسب برای تجارت است. نحوه تولید محتوا متناسب با مخاطبان سایت و یافتن منبع قابل اعتماد بسیار مشکل است.

در این مقاله می خواهیم در مورد راه حل این مشکل با شما صحبت کنیم. چگونه محتوای مناسب تولید کنیم و چرا به آن احتیاج دارید.

 • شما ایده ای برای تولید محتوا دارید
 • لیست کلمات کلیدی را ویرایش کنید
 • از ابزارهای تدوین کلید واژه استفاده کنید
 • نوشتن یک عنوان تولید محتوای قانع کننده و جذاب
 • محتوای سایت های رقیب خود را بررسی کنید
 • نیاز کاربر را برای تولید محتوا در نظر بگیرید
 • به موضوع اصلی توجه نکنید
 • در چندین مقاله مختلف به بررسی موضوع پرداخته است
 • در برابر دیگران بنویسید
 • لیستی از مقالات شما وجود دارد
 • بهترین مقالات تولیدی دیگر را در سایت بارگذاری کنید
 • مقالات آموزشی تهیه کنید
 • تمام رازها و افسانه های تجارت خود را شرح دهید
 • قالب تولیدی خود را برای تولید محتوا به روز کنید
 • سئو مکانیکی
 • نکات نوشتن را به درستی تولید کنید
 • مقالات طولانی بنویسید
 • تگ های متا را جدی بگیرید
 • برچسب های متا را فراموش نکنید
 • از کلمات کلیدی صحیح استفاده کنید
 • به هیچ وجه از تکنیک های کلاه سیاه در تولید محتوا استفاده نکنید
 • پیوندهای داخلی بین صفحات وب ایجاد کنید
 • منبع را بشناسید و به آن پیوند دهید
 • شکل و عنوان را فراموش نکنید
 • تولید محتوا و تماشای تلفن همراه
 • خودت را نشان بده
 • مقالات مرتبط را طبقه بندی کنید
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

محتوا بخش بزرگی از زندگی روزمره است. اجتناب از آن دشوار بود ، اما چرا به دنبال آن هستید؟

محتوا ما را آگاه می کند ، به سؤالات ما پاسخ می دهد ، ما را سرگرم می کند ، باعث می شود لبخند بزنیم ، ما را در تصمیم گیری راهنمایی می کند و غیره.

محتوا به شما کمک می کند تا مشتریان را به سمت مخاطبان خود جذب کنید و می توانید بازدید کنندگان جدید را به سایت خود بیاورید و درنهایت برای شرکت خود درآمد کسب کنید.

بهتر است بگویم اگر محتوا ایجاد نکنید ، عقب می افتید.

شما باید به یک سؤال خاص پاسخ دهید. مخاطب می خواهید یا نه؟ اگر دیگر نمی خواهید در مورد آن صحبت کنید ، برای کسب و کار استراحت کنید و خود را به سمت تولید محتوای با کیفیت باز کنید.

من نمی دانم ، یا شاید به خصوص مهم نباشد که بدانید هدف شما از جذب مخاطب چیست ، خواه بخواهید خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنید یا افکار خود را ارسال کنید.

مهم نیست که در هر صورت ، شما نیاز دارید که مخاطبان را به سمت سایت خود جذب کرده و کاری انجام دهید تا آن را اکراه نکنید و در این صورت به هدف شما محقق می شوید.

این دقیقاً همان چیزی است که ما برای بزرگترین مشاغل جهان برنامه ریزی کرده ایم و همیشه در جهت ما حرکت می کند.

تولید محتوا حرکت نهایی بازاریابی است. هنگام تولید محتوا می توانید اطلاعات رایگان و مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید ، می توانید مشتریان بالقوه را جذب کرده و مشتریان موجود را از طریق تعامل با کیفیت حفظ کنید.

شما شروع به ساختن خانه بدون برنامه ، مجسمه ای بدون برنامه یا شرکتی بدون بیانیه ماموریت نمی کنید. بنابراین شما نیازی به تولید محتوا بدون ایجاد برنامه ندارید. در غیر این صورت ، شما ممکن است از هدف خود منحرف شوید.

یک استراتژی محتوا همه چیز را شامل می شود از برندسازی گرفته تا تبلیغ و در نهایت استفاده مجدد از محتوای شما.

برای آموزش تولید محتوا ، باید شبیه به یک کمپین بازاریابی سنتی باشد ، استراتژی محتوای شما باید مطابق با اهداف بازاریابی شما باشد ، که باید یکی از اهداف شرکت شما باشد.

پس از مشخص شدن این موضوع ، هر یک از مطالب ایجاد شده باید با هدف شما مطابقت داشته و به نتیجه دلخواه کمک کنند. به طور کلی ، بهتر است که با اهداف خود شروع کرده و سپس محتوای خود را تولید کنید.

ایجاد یک استراتژی محتوا چیزی بیش از این است که به این فکر کنید که چه نوع محتوایی می خواهید ایجاد کنید.

ابتدا باید بدانید با چه کسی صحبت می کنید ، چگونه می خواهید با آنها صحبت کنید و در کجا آنها را پیدا خواهید کرد.

نکته اصلی برای شروع تولید محتوای موفقیت آمیز این است که هر خواننده احساس خواهد کرد که شما به طور مستقیم و شخصاً با آنها صحبت می کنید.

تنها راه برای این کار صمیمی بودن با بازدید کنندگان و مشتریان است. شما باید آنها را مانند یک دوست قدیمی بشناسید.

شما باید از موانع ، نقاط درد ، چالش ها و ترس های آنها آگاه باشید. به همین روش ، بهترین نتیجه ممکن ، راه حل رویایی و خیالات عالی آنها را خواهید فهمید.

آنچه در یادگیری تولید محتوا مهم است این است که شخصی که مطالب شما را خریداری می کند شخصی است که می خواهید با محتوای شما به آن برسید.

این شخصیت نیمه داستانی به عنوان مخاطب هدف شما خدمت می کند ، به معنای محتمل ترین افراد برای لذت بردن از پیام شما و مشتری شدن.

اگر تا به حال سردرد داشته اید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دلیل آن را کشف کنید. ممکن است دچار کمبود آب بدن یا کافئین شوید یا ممکن است بیمار شوید.

بعد از تشخیص مشکل به سمت راه حلهایی مانند نوشیدن آب ، مصرف اسپرسو یا مصرف دارو حرکت خواهید کرد و در آخر نیز بین راه حل ها تصمیم می گیرید.

این نمایی از سفر خریدار در آموزش تولید محتوای است. هر یک از دیدگاه های شما راهی برای حل مسیری است ، مسیری که شامل آگاهی ، توجه و تصمیم گیری است.

اما هر یک از دیدگاه های شما در بخش های جداگانه ای از این سفر قرار می گیرد ، بنابراین استفاده از مطالب خود برای پرداختن به هر مرحله مهم است.

با تولید محتوا در هر مرحله از خریدار ، مطمئن می شوید هیچ بازدید کننده ای از این خلاء دیدن نمی کند. و هرکسی که به سایت شما می آید احساس می کند که اطلاعات مرتبط و مفیدی را دریافت می کند.

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

شما باید یک قالب برای محتوای خود انتخاب کنید که متناسب با هر مرحله از خریدار باشد.

یک بازدید کننده جدید در سطح آگهی علاقه ای به نمایش زنده محصول شما ندارد ، اما یک لیست سریع یا پست وبلاگ را می خواند تا به آنها کمک کند تا مشکل خود را بهتر درک کنند.

در مرحله تصمیم گیری ، لازم نیست همه راه حل های ممکن را بدانید ، آنها به مشاوره یا نمونه ای نیاز دارند که نشان می دهد محصول شما راه حل مناسبی برای آنها است. همیشه سعی کنید مخاطبان خود را در این مرحله قرار دهید.

در اینجا راهنمایی برای بهترین قالب های محتوا برای هر مرحله از خریدار آورده شده است:

اطلاع: ارسال وبلاگ ، لیست چک ، لیست برنامه ها ، اینفوگرافیک ، کتاب الکترونیکی ، بازی ، مسابقه

ملاحظات: پادکست ، وبینار ، کاربرگ ، ماتریس مقایسه ، الگو

تصمیم گیری: اسکریپت ، آزمایش رایگان ، راهنمای محصول ، مشاوره ، کوپن

برای جذب مخاطب باید محتوا را در قالب های مختلف برای پورت های معتبر و محبوب تولید کنیم تا بتوانیم خود و فعالیت های خود را معرفی کنیم. در ضمن ، می توانید به خودتان بگویید ، شما در آن تخصص ندارید و ما ، هورتاش ، می توانیم به شما در تهیه بهترین مطالب در قالب مناسب کمک کنیم.

# محصول_وف_کنترل # تولیدی_و_پریپی_محتوم # تولیدی_وف_کنترل_در_شده

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا