اخبار بازار

تولید محتوای حرفه ای در اینستاگرام

اگر می خواهید شغل شما در اینستاگرام به خوبی رشد کند ، برای افزایش تعامل با طرفداران خود باید به فکر تولید محتوای با کیفیت باشید. البته این ساده تر از عمل گفته می شود زیرا بیشتر مشاغل نمی دانند چگونه محتوای با کیفیت تولید کنند. اکثر آنها با این سؤالات دست و پنجه نرم می کنند:

این مقاله به این سؤالات چالش برانگیز پاسخ می دهد.

وقتی اینستاگرام به دنیا آمد ، فقط یک آلبوم عکس از زندگی روزمره افرادی بود که می خواستند لحظات زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. اما الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده است. اکنون سایر دارندگان مشاغل می توانند تجارت خود را در اینستاگرام گسترش دهند. بنابراین اگر می خواهید در اینستاگرام بمانید ، باید در استراتژی تولید محتوای خود تجدید نظر کنید.

نگران نباشید ، الگوریتم اینستاگرام نمی خواهد شما را از کار خود باز دارد بلکه شما را وادار می کند تا محتوا با کیفیت و مؤثر تولید کنید. گذشته از بحث درباره الگوریتم اینستاگرام ، تولید محتوای مؤثر به شما کمک می کند تا با گذشت زمان در ارتباط با مخاطبان خود باشید.

قبل از ارسال مطالب در اینستاگرام خود از این دو سوال مهم بپرسید:

  • مخاطب شما کیست؟
  • چه نوع محتوایی را پیش بینی می کنید؟

پاسخ به این سؤالات با موفقیت شما را در مسیر ایجاد محتوای مؤثر قرار می دهد.

پیدا کردن مخاطبان ، لایک ها و نظرات آنها مدتی طول می کشد ، اما راه را برای شما در اینستاگرام هموار می کند. هنگامی که مخاطبان و موقعیت خود را مشخص کردید ، کاملاً روی موقعیت خود متمرکز شوید و محتوای خود را بر اساس موقعیت و مخاطب خود تولید کنید. این واقعاً به شما در افزایش پیروان کمک می کند.

اگر می خواهید استراتژی تولید محتوای Instagram خود را بهبود بخشید ، این نکات را دنبال کنید:

همانطور که می دانید اینستاگرام فضایی برای اشتراک عکس و فیلم است. اما این عکس ها مانند چتری هستند که باید هنگام ورود به اینستاگرام به آنها ببندید و به مخاطبان خود اجازه دهید ببینند چه چیزی پشت چتر است. بنابراین برای حفظ الگوی روایی عکس های خود را انتخاب کنید. به گونه ای که پس از مدتی امضای شما می شوید.

ارزش ها و عقاید خود را با مخاطبان خود در میان بگذارید. از محیط کار خود عکس بگیرید و آن را ارسال کنید. بگذارید مخاطبان شما با شما ارتباط برقرار کنند و نه فقط محصول یا خدمات شما.

با کارمندان خود آشنا شوید. در این روش به مشتریان خود نشان دهید که شرکت شما هویت واقعی دارد و آنها بیشتر و بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

عکس افرادی را که از محصول شما استفاده کرده اند به اشتراک بگذارید.

تا حد امکان از تصاویر Google استفاده نکنید. عکسهای واقعی مؤثرتر هستند.

خلاق باشید و سعی کنید از محصول خود به روش های مختلف و خلاقانه عکس بگیرید.

اشتراک تصویری خود را از طریق فیلم ها و داستان ها افزایش دهید.

فیلترها را روی عکسهای خود بمالید. مطالعات نشان می دهد که تصاویر فیلتر شده 21٪ قابل مشاهده تر و در حدود 45٪ قابل مشاهده تر از تصاویر فیلتر نشده هستند.

اگر از اینستاگرام برای شغل خود استفاده می کنید ، هدف نهایی شما ترغیب مشتریان به اقدام (CTA) است. در این حالت ، شما باید عکس های خود را کنار هم قرار دهید تا همه آنها یک موضوع مشترک ارائه دهند. به عنوان مثال صفحه اینستاگرام کیتکات ، یک مارک معروف شکلات را تهیه کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، همه پست ها از یک موضوع و رنگ بندی متداول پیروی می کنند. ایده اصلی در تمام تصاویر “اختصاص وقت آزاد با کیت کت” است.

هشتگ در واقع برچسب زدن عکس های شما در اینستاگرام است. با برچسب های هشتگ ، تصاویر شما بین کاربران مختلف (و نه فقط مخاطب شما) توزیع می شود. در نتیجه ، برچسب زدن یکی از بهترین راه ها برای استفاده از اینستاگرام برای تجارت شما است.

اگر می خواهید یک هشتگ مانند حرفه ای درست کنید ، ما شما را تشویق می کنیم تا مقاله 8 هشتگ موثر در اینستاگرام را در سال 2020 بخوانید.

4یک کمپین و مسابقه را در اینستاگرام خود شروع کنید

یکی از موثرترین راه های افزایش جذب مخاطب در اینستاگرام ، اجرای کمپین های تبلیغاتی هشتگ یا مسابقه عکس است که در آن از طرفداران خود بخواهید که عکس های برند شما را به اشتراک بگذارند.

به این ترتیب علاوه بر افزایش نرخ نامزدی ، برند شما در اختیار کاربران بیشتری قرار می دهد.

با راه اندازی یک کمپین ، می توانید محصولات و خدمات خود را در فضایی فراتر از مخاطبان مورد نظر خود با استفاده از یک هشتگ موثر انجام دهید.

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) یکی از راههای موثر برای تبلیغ برند شما در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی است. به این ترتیب ، مشتریان برند تصاویر خود را از طریق هشتگ آن برند تبلیغ می کنند.

لطفا توجه داشته باشید که کاربران بدون ایجاد انگیزه یا ترغیب شما ، محتوای شما را ایجاد نمی کنند. به این ترتیب شما می توانید کاربران را در تولید محتوا با نام تجاری خود در یک رقابت یا یک رویداد تبلیغاتی تشویق کنید.

اگر در اینستاگرام مشاغل دارید ، باید به طور مرتب تبلیغ کنید. تبلیغات در ساعاتی که بیشتر مخاطبان شما آنلاین هستند ، به کسب و کار شما کمک می کند تا بهتر شود. اما شما ممکن است بپرسید که چگونه ما متوجه خواهیم شد؟

برای این کار ، در چهار دوره زمانی مختلف در طول یک ماه منتشر کنید و در پایان ماه ، هر زمانی که تعامل بیشتری داشته باشد را انتخاب کنید. مطالعات نشان داده است که 7 صبح تا 9 صبح ، 11 صبح تا 2 بعد از ظهر ، 5 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر ساعتهای خوبی برای تبلیغات هستند.

محتوای آموزشی یکی از مهمترین انواع محتوا است. 73٪ از کاربران شبکه مجازی مشتاق یادگیری چیزی در این فضا هستند. با تولید محتوای آموزشی رایگان ، پیام مورد نظر خود را در اختیار کاربران خود قرار دهید. به این ترتیب آنها بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

علاوه بر این ، شما می توانید به مخاطب نشان دهید که چقدر در تجارت خود تخصص دارید. همیشه به یاد داشته باشید ، می توانید در این زمینه ادعا کنید که می توانید برای مادربزرگ خود توضیح دهید !!

در فرایند آموزش نیز نیاز مخاطبان خود را کشف خواهید کرد.

تاکنون انواع محتوای اینستاگرام را می دانید و برای موفقیت در چه راهکاری باید دنبال کنید. اما کدام نوع محتوا می تواند بیشترین تأثیر را در صفحه شما داشته باشد؟ باید بگوییم که محتوا سرگرم کننده تر و جذاب تر است ، به خصوص اگر فیلم یا تصویر باشد. زیرا هدف کاربران از استفاده از اینستاگرام فقط برای سرگرمی است. بنابراین باید سعی کنید محتوایی را ایجاد کنید که پیام شما را به همراه سرگرمی که ایجاد می کنید برای کاربران ارسال کند.

چگونه باید فیلم ها و عکسهای شما را جذاب کنیم؟ در ادامه به این موضوع مهم مربوط به حوزه بازاریابی بصری خواهیم پرداخت که برای موفقیت و قابل مشاهده بودن مطالب خود باید در نظر داشته باشید.

لازم به ذکر است که هر رنگی دارای یک احساس و پیام است که اگر به درستی و در جای مناسب استفاده نشود ، ممکن است احساس اشتباهی را منتقل کند و تأثیر منفی بگذارد ، یا برعکس ، استفاده از رنگ روی یک دکمه ممکن است باعث افزایش نرخ کلیک شود. بنابراین در انتخاب رنگ و حتی در میکروسکوپی بسیار مراقب باشید زیرا ممکن است گاهی اوقات تونالیت یک رنگ خاص احساس متفاوتی را در درجه پایین و پایین منتقل کند.

بعضی اوقات رنگ ها به قدر کافی به برند می دهند که آن را منحصر به فرد می کند ، دقیقاً همانگونه که کوکاکولا دارای رنگ قرمز مشخصی است و بسیاری از مارک های مشابه موجود هستند. به عنوان مثال ، در تصویر زیر از رنگ آبی فیروزه ای و تصویری به رنگ سیاه و سفید استفاده شده است به گونه ای که چشم بیننده از دیدن آن خسته نمی شود و می تواند کل تصویر را ببیند.

این قانون بیان می کند که برای اینکه پیام شما سریعتر از تصویر به گیرنده ارسال شود ، شما باید کل تصویر را به طور مساوی تقسیم کنید و عناصر اصلی تصویر را در طرفین شش مستطیل (دو ردیف و سه ستون) قرار دهید ، درست مثل تصویر. زیر.

میانگین طلایی ابزاری بصری است که نسبت دنباله فیبوناچی را ردیابی می کند ، به عبارت دیگر عناصر متصل در تصویر به گونه ای قرار می گیرند که آگاهانه یک مسیر چشم روشن برای مخاطب ایجاد کند تا به پیام اصلی برسد. این روش مانند قانون سوم از ابزار طلایی برای هدایت قرارگیری عناصر به روشی هماهنگ استفاده می کند.

رأی دادن برای تمرکز اهمیتی بیش از انتخاب رنگ و تایپوگرافی ندارد. برای مشاهده پیام تبلیغ ، بیننده باید یک مکان خاص داشته باشد و دستیابی به یک نقطه کانونی می تواند به روش های مختلفی انجام شود که قانون سوم و میانگین طلایی در واقع دو ابزار مفید برای ایجاد یک نقطه کانونی موفق است.

روش های دیگر محل استقرار در مرکز عبارتند از:

  • روی کانون توجه: تمرکز و پس زمینه را تار یا برعکس نگه دارید.
  • قرار گرفتن در معرض: دستکاری مناطق تاریک و روشن در تصویر برای قرار دادن نقطه کانونی.
  • منبع نور: فقط نقطه کانونی را روشن کنید.
  • وقتی دو کانون وجود دارد ، می توانید از اصول گشتالت برای رسیدن به تعادل مناسب استفاده کنید. در نقاط کانونی قوی که در آن حروف عبور می کنند ، تبلیغات ساده وجود دارد.

یکی دیگر از تکنیک های مهم تصویر سازی استفاده از تایپوگرافی است و تقریباً در هر آگهی تصویر یک عنصر چاپی وجود دارد. لازم به ذکر است که تعادل بین تصویر و متن بسیار مهم است. تایپوگرافی ، که بهتر به عنوان فونت شناخته می شود ، دارای هدف دوگانه است و در هنگام انتقال پیام ، اغلب برای جذابیت بصری استفاده می شود.

ترکیبی از فونت های استفاده شده به عنوان تطابق قلم نامیده می شود و می تواند طرحی را ایجاد یا شکسته کند. علاوه بر این ، رنگ کلمات و حروف برای تکمیل یکدیگر باید با پس زمینه مطابقت داشته باشد ، و گاهی اوقات حروف از هم جدا می شوند تا شبیه اشکال شوند یا به آنها زیبایی زیبایی ارائه دهند.

در بعضی موارد مانند تبلیغات در فیس بوک و … میزان و نوع کلمات مورد استفاده واقعاً مهم هستند. الگوریتم فیس بوک در تبلیغاتی که ارسال می کند ، نسبت متن به تصویر را در نظر می گیرد و سازندگان باید نسبت به میزان متنی که در آن قرار دارد دقت کنند تا از ارسال پیام تصویری خود بدون اینکه متن زیادی در فیس بوک اجرا شود اطمینان حاصل کنند.

سعی کنید به مخاطبان خود نشان دهید که چگونه یک عکس یا فیلم درست می کنید و حتی سعی کنید اعضای تیم درگیر در این بخش را معرفی کنید. این روش معمولاً مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهد و معمولاً اعتماد آنها به شرکت و آن برند بیشتر می شود و رابطه بین شرکت و مخاطبان طولانی تر می شود. به عنوان مثال ، مک دونالد به کاربران خود نشان می دهد که چگونه محصولات خود را در یک ویدئو نشان دهند تا بیان کنند که آنها را جزئی از تیم خود می بینند.

تکنیکی شبیه به تکنیک همراه با نمادگرایی. تکنیک های بازاریابی بصری که در پیام های خود از نمادگرایی استفاده می کنند از استعاره ها و شبیه سازی ها استفاده می کنند. اینها ابزارهای ادبی هستند که برای مقایسه و تفسیر استفاده می شوند. به عنوان مثال ، یک استراتژی بازاریابی برای کرم دست می تواند از استعاره بصری برای مقایسه بوی کرم آنها با گل های بهاری استفاده کند.

استفاده از آرم می تواند مبهم و ظریف یا بسیار پوچ باشد ، مورد دوم فقط در مورد مارک هایی اعمال می شود که در حال حاضر تعداد زیادی از مصرف کنندگان وفادار به برند هستند ، زیرا ممکن است گیج کننده باشد ، به عنوان مثال تبلیغ چاپی زیر از بطری عطر به جای قلب استفاده می کند. در اصل ، بطری عطر نمادی از قلب یا چیزی است که ممکن است فرد به عنوان هدیه در روز ولنتاین از آن عاشق شود.

کاملاً موارد فوق باید با مجموعه ای از ابزارها انجام شود ، در اینجا 5 بهترین ابزار وجود دارد که به شما در تولید محتوا کمک می کند:

canva یکی از محبوب ترین ابزارهایی است که برای ایجاد داستان و پست مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا دارای الگوهای بی شماری برای طراحی داستان ، پست ، پست های پازل ، نکات برجسته و بسیاری موارد خوب دیگر برای متناسب با هر سلیقه ای است. بعضی از آنها یک لایه باز هستند و شما می توانید لایه ها را به همان راحتی که دوست دارید جابجا کنید.

مشابه ابزار قبلی ، تصاویر دارای الگوهای و پالت های متنوعی هستند که اغلب برای همه سلیقه ها پذیرفته می شوند. شما می توانید از این ابزار به راحتی برای ساختن پست ها و داستان های خود استفاده کنید و آنچه را می خواهید در هیچ زمان دریافت نکنید.

بعضی اوقات لازم است تغییراتی در فیلم ها یا تصاویر ایجاد شود که ما باید به محتوای حرفه ای تبدیل شویم. در این موارد ، inshot می تواند بهترین گزینه برای اضافه کردن ، چسباندن یا چسباندن هرگونه اثر ، تصاویر ، متن و هر چیز دیگری که به یک تصویر یا فیلم مورد نیاز است ، باشد. حتی می توانید موسیقی یا هر فایل صوتی که دوست دارید اضافه کنید.

مطمئناً در بسیاری از صفحه هایی که به عنوان فیلم به اشتراک گذاشته شده است ، داستانهای جالبی پیدا خواهید کرد. شاید شما بخواهید داستان های خود را مانند آنها به اشتراک بگذارید ، اگر چنین هدفی دارید ، این ابزار قطعاً به شما کمک می کند ، زیرا دارای انواع انتقال و جلوه های متنوع است که با آنها می توانید داستان های جالبی ایجاد کنید.

البته برای انتشار پست ها و داستان های خود ، بر اساس برنامه ریزی اولیه خود ، صفحه محتوا دارید که براساس آن باید روز و ساعت تعیین شده مطالب را منتشر کنید. البته در این مدت ممکن است فراموش کرده باشید یا اتفاقی برای شما بیفتد و یا به هر دلیلی ممکن است ارسال نکنید ، بنابراین ابزار برنامه استوری اینستاگرام به شما کمک زیادی خواهد کرد. فکر می کنید تمام کاری که باید انجام دهید اینست که تصاویری را که می خواهید به عنوان داستان ارسال کنید و سپس برنامه ریزی آنها را انجام دهید ، سپس اطمینان حاصل کنید که داستان شما دقیقاً در روز و ساعت منتشر خواهد شد.

خلاصه

فرقی نمی کند که از اینستاگرام برای یک تجارت تجاری یا یک برند شخصی استفاده کنید. رمز موفقیت فروش منحصر به فرد بودن و خلاقیت است. سعی کنید شخصیت خود را حفظ کنید ، در ساخت استراتژی محتوا خود کپی نکنید و به طور مؤثر سرمایه گذاری کنید.

اگر هم اکنون در اینستاگرام هستید ، شروع به کار کنید. خلاق باشید و فراموش نکنید که هیچ چیزی مانند منحصر به فرد بودن نمیفروشد. و پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید در اینستاگرام حرفه ای باشید ، دوره بازاریابی جامع مبتدیان را طی کنید تا همیشه بتوانید در بین صفحات مربوطه نقش برجسته ای داشته باشید.جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا