دانش و فناوری

تنش میان روسیه و اوکراین در روز های اخیر قیمت بیت کوین را بالا برده است

قیمت بیت کوین در بحبوحه بحران روسیه و روسیه، در هفت روز گذشته بیش از 15 درصد افزایش یافته است. اما سوال این است که چرا؟ بر اساس داده های ارزش بازار سکه در گزارش زمان نگارش منبعدر ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت‌کوین حدود ۱۳ درصد افزایش یافت و به ۴۳۰۹۴ دلار رسید. در 5 اسفند ماه 1400 ، ارزش بیت کوین به 34904 دلار کاهش یافته بود.

م ق ق ق ق ق ق ق ق ق ق ق ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی بازار جهانی کریپتو نیز به ارزش 2 رول بازگشته است که در 24 ساعت گذشته با بیش از 10 درصد افزایش همرسه بو. قیمت دومین کریپتو محبوب، اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافته و در یک هفته گذشته بیش از 12 درصد افزای.

افزایش قیمت بیت کوین را به ظهور کریپتو به عنوان جایگزینی برای سیستم مالی نسبت می دهند. در حال حاضر این موضوع در بحبوحه بحران ژئوپلیتیکی در غرب است.

بحران ژئوپلیتیک کنونی مربوط به دنیای اقتصاد سنتی را کرده است. در نتیجه بر یک نظام اقتصادی جدید به عنوان جایگزینی برای سیستم مالی قدیمی که توسط قدرت‌های غربی هدایت می‌ش. راب ک رلوگیری از سقوط روبل، بانک مرکزی روسیه نرخ بهره را تا این موضوع بزرگترین افزایش نرخ برای جلوگیری از فرار از فرار در روسیه به شماره می‌رود. کک ا ا ا ا ا ا ا ا ک ک ک د د د د د ا د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د

تعداد، تعداد زیادی از روزی روزها به ارزهای دیجیتال روی می آیند. حجم خرید بیت کوین به وسیله روبل روسیه به بالاترین حد خود در 9 ماه گذشته رسید. رتبه چهارم را در شاخص Crypto Chainalysis دارد. در پی عدم اطمینان به وضعیت اقتصادی آینده، رمزها به آخرین راه حل برای مردم در این دو کشور تبدیل شده اند.

تنش میان روسیه و روسیه در روز های گذشته قیمت بیت کوین را بالا برده است

تنش میان روسیه و روسیه در روز های گذشته قیمت بیت کوین را بالا برده است

رای قیمت بیت کوین در بحبوحه جنگ افزایش یافته است؟

در روز های آغازین تنش میان روسیه و می توانند ارسال کمک های نقدی کشور ها در روز های اخیر نیز شاهد موجی از هجوم شهروندان روسی برای خرید بیت کوین هستیم. کنها فکر می‌کنند که با این راه می‌توانند در ریزش‌های ارزش پول ملی روسیه، سرمایه خود را محفوظ نگه دارند.

بازارها معمولاً در انتظار یک رویداد در آینده کار می کنند. چه این انتظار برای اصلاحات که توسط دولت ارائه می شود و چه پذیرش یک روند فعلی در بازارهای کریپتو ممکن است به عنوان نمونه ای از این انتظارات باشد.

جنگ برای سرمایه گذاری عمده بازار ها یک پیش بینی شده بود. بنابراین بازار ها واکنش نشان دادند. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. روزی که جنگ شروع می شود، بازارها با این اثر نامطلوب سقوط می کنند. اما پس از آن نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. می توان این را با بازارهای سهام و چگونگی آن در موارد مشابه مرتبط دانست. نتیجه آن است که بازارهای سهام در آغاز می‌شوند و سپس شروع به افزایش خواهند کرد.

در مورد همه‌گیری کوید 19 نیز اتفاق مشابهی رخ داده بود. در شرایط فعلی، در اینجا نیز شاهد روند مشابهی هستیم. اینجا هنوز چیزی نیست.

در حالی که تصور می‌شد خیلی از بازارهای جنگ مالی باعث بروز دارایی‌های نوظهوری مانند دنیای می‌شود رمز ارز ها شود (که روز های اول نیز همین گونه بود). اما به دلیل ویژگی های ساختاری دنیای رمزارز ها ، رویدادهای ژئوپلیتیکی نهایتاً این روز ها در حال حاضر بازی به نفن بیت ی

آیا این جنگ باعث می‌شود بیت کوین در نظام مالی دنیا برای خود باز کند؟ نظر خود را در این زمینه به ما می پردازیم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا