دانش و فناوری

تمسخر مجدد واتساپ توسط تلگرام برای حذف پیام دوطرفه

واتس اپ نیز به دلیل حذف پیام دو طرفه مورد تمسخر تلگرام قرار گرفت و تلگرام نیز دوست ندارد بتواند دو پیام ارسال شده توسط آن را حذف کند.

پیام رسان واتس اپ یکی از محبوب ترین و بارگیری شده ترین پیام رسان های جهان است و به دلیل فیلترینگ تلگرام در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال ، WhatsApp مشکلات و محدودیت های زیادی دارد که باعث شده بسیاری از کاربران از آن انتقاد کنند. حتی اگر برخی از این مشکلات منجر به تمسخر و تمسخر رقبایی مانند تلگرام شده باشد.

واتس اپ نیز به دلیل حذف پیام دو طرفه مورد تمسخر تلگرام قرار گرفت

اخیراً ، تلگرام در حساب توییتر خود درباره واتس اپ شوخی کرد و یکی از معروفترین مشکلات واتس اپ را به رخ کشید و به طور غیر مستقیم به عملکرد آن شوخی کرد.

یک حساب تلگرام در توییتر ، دو روز پیش ، عکسی از میم را به گونه ای منتشر کرد که به دو طریق به قابلیت حذف پیام اشاره می کند. کاربران پیام رسان تلگرام می توانند پیام های ارسال شده به آنها و گروه دیگری را حذف کنند تا کاربر دیگری نتواند آن پیام را ببیند. بسیاری از کاربران به این موضوع علاقه مند هستند و آن را مفید می دانند ، اما در پیام رسان واتس اپ این امکان وجود ندارد و اگر این کار را انجام دهید ، طرف مقابل متوجه حذف پیام می شود.

واتس اپ نیز به دلیل حذف پیام دو طرفه مورد تمسخر تلگرام قرار گرفت

عکسی که اخیراً در این زمینه توسط تلگرام ارسال شده است. در سمت راست تصویر ، وجود یک پیام حذف در هر دو گروه ذکر شده است و در سمت چپ ، پیامی برای ارسال پیام اشتباه به صفحه چت وجود دارد. از این گذشته ، تلگرام با این الگوی رفتاری به طور غیر مستقیم در مورد عدم امکان حذف پیام های هر دو طرف در واتساپ شوخی کرد و گفت اگر پیام اشتباهی را در واتساپ به شخص اشتباهی ارسال کنید ، می تواند بسیار بدتر باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد شوخی تلگرام در مورد واتس اپ با حذف پیام دو طرفه چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا