اخبار بازار

تمرین پنجم درس بازاریابی دیجیتال آقای آدل تالبی را حل کنید

به منظور حل تمرین پنجم دوره بازاریابی دیجیتال آقای آدل تالبی ، نوع مطالب را در بازاریابی محتوا بررسی کردم و 113 نوع قالب قالب محتوا را آزمایش کردم که برخی از آنها در زیر به عنوان نمونه ذکر شده است.

مواردی که پس از جستجوی این پرونده تکمیل می شوند در قالب مقالات ، پرونده های صوتی ، پست های وبلاگ ، مطالعات موردی ، وب سایت ها ، بازاریابی ایمیل ، اینفوگرافیک ها ، عکس ها ، پادکست ها ، پرونده های ارائه و موارد دیگر هستند.

1 – استفاده از مقالات علمی: همچنین با توجه به فضای کسب و کار (صنعت ساخت و ساز) و همچنین جامعه هدف ما ، توصیه می شود جهت اطلاع رسانی به مهندسان ساختمانی ، با ذکر نام و نام تجاری شرکت خود ، مقالات علمی را ذکر کنید. و از سازوکار و معماری استفاده کنید.

2- تصاویر موجود در این زمینه می تواند در بحث ارائه محصول بسیار کمک کند و به خریدار کمک کند تا محصول ما را انتخاب کند.

3. فایل های ارائه:

تهیه فایلهای پاورپوینت و فایلهای ارائه می تواند اطلاعات فنی مورد نیاز مخاطب را برای ارائه محصولات و ذکر مزایای انتخاب محصولات ما ارائه دهد.

4 – کتابهای وب:

همچنین ، به عنوان یکی از راه حلهای مهم که اگرچه ارائه اطلاعات مفیدی به مخاطب کمک می کند تا از مارک تجاری ما در یاد داشته باشیم ، یک کتاب آنلاین است ، به عنوان مثال ، با مباحث مربوط به استحکام ساختاری ساختمان ها یا اصول طراحی داخلی ساختمان ها ، که می تواند مورد نظر جامعه هدف باشد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا