بازاریابی

تمرکز خود را روی موضوعات جستجو شده قرار دهید، نه کلمات کلیدی

هنگامی که سعی می کنید وب سایت خود را در یک موتور جستجو رتبه بندی کنید، تمرکز یک کلمه کلیدی است. بدون این احتمال شکست شما وجود دارد.

محاسبات موتورهای جستجو (الگوریتم) مدرن بر روی موضوعات تمرکز می کنند، نه بر روی کلمات کلیدی منفرد. لازم نیست از هر گونه تغییر کلمه کلیدی ممکن در صفحات وب خود استفاده کنید (به عنوان مثال “بیمه مسافرتی ارزان”، “ارزانترین بیمه مسافرتی”، “بیمه مسافرتی ارزان” و غیره).

بسیار مهمتر است که محتوا به موضوع خاصی مرتبط باشد (“بیمه مسافرتی ارزان”، “مسافرت”، “آیا به بیمه مسافرتی نیاز دارم” و غیره). عبارات کلیدی طولانی (به طور معمول بیش از 2 کلمه در رشته جستجو) رایج تر می شوند. چرا؟ خوب، برخی ممکن است بگویند که گوگل آنقدرها که در نگاه اول به نظر می رسد موتور جستجوی خوبی نیست. بله، سهم بازار دارد، اما جستجوهای آن در برخی از بخش های رقابتی تا حدودی پراکنده و بی معنی است.

برای کاهش (یا حداقل تلاش برای کاهش) این مشکل، عبارات طولانی‌تر آسان‌تر به نظر می‌رسند تا نتایج بهتری روی موتور داشته باشند. به همین ترتیب، بینندگانی که از خدماتی مانند یاهو استفاده می کنند! پاسخ ها تشویق به استفاده از “where can ..?” هستند. و “چیست ..؟” عبارات سبک، این به گوگل و موتورهای دیگر ترجمه شده است.

اگر برای اثبات پودینگ می خواهید، فقط باید به پیشنهادات جستجو در پایین لیست های گوگل نگاه کنید. اکثر آنها بیش از 2 کلمه هستند – نشان می دهد که این الگوهای جستجوی بیننده هدایت می شود.

سطحی از آزمایش در این مورد وجود خواهد داشت. ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به شما در یافتن تعادل مناسب کمک کند. مدیر عامل وب، Raven، SEMRush، IBP، تنها تعدادی از بی‌شماری هستند. البته، گوگل ابزارهای خاص خود را دارد، اما بیشتر این ابزارها به طور جدایی ناپذیری با گوگل ادوردز مرتبط هستند و واقعاً بر موقعیت های جستجوی ارگانیک متمرکز نیستند، اما ممکن است شما را در مسیر درست هدایت کنند.

اکثر این ابزارها همچنین تجزیه و تحلیل رقبا را ارائه می دهند و درک درستی از تمرکز رقبای خود در این زمینه به شما ارائه می دهند. شما باید بتوانید ببینید که برخی عبارات کلیدی چه ترافیکی را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد و ارزیابی کنید که آیا باید زمان خود را برای ایجاد قدرت در این موارد صرف کنید.

الگوهای جستجو برای همیشه در حال تغییر هستند، اما چیزی که تغییر نمی کند نیاز به مرتبط بودن نتایج است. اگر کسی محصول یا خدمات خاصی را جستجو کند تا با نتایج نامربوط بمباران شود، می‌تواند به شدت ناراحت شود.

تمرکز آنلاین همه چیز است. بیننده خود را درک کنید، رقیب خود را تجزیه و تحلیل کنید، و هر از چند گاهی با عبارات کلیدی طولانی تر آزمایش کنید و به تحویل (یا نه) که با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل شما ارائه می دهد نگاه کنید، و باید در مسیر درست حرکت کنید. رتبه بندی

البته، اگر خودتان زمان لازم برای انجام این نوع تحقیقات را ندارید، ممکن است نیاز داشته باشید شرکتی که خدمات سئو ارائه می دهد تا کار را برای شما انجام دهد.

هر راهی را که انتخاب کردید: عبارات کلیدی باعث بیهودگی می شود، جستجوهای مبتنی بر موضوع با تحویل به سایت، سلامت عقل. نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید. جستجوی مبارک!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا