بازاریابی

تمرکز بر بازاریابی آنلاین: SEO و رسانه های اجتماعی

صاحبان مشاغل کوچک هنگام انتخاب یک استراتژی بازاریابی آنلاین گزینه های بازاریابی زیادی دارند که می تواند به هدف یافتن سرنخ های جدیدی برسد که در واقع فروش را تغییر دهد. برترین تبلیغات پولی ، کمپین های SEO و بازاریابی رسانه های اجتماعی. ایجاد وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یکی از استراتژی های بسیار مورد بحث است که باعث افزایش ترافیک وب سایت از طریق گوگل می شود. ایجاد یک وب سایت بر اساس مدیران ثابت SEO ، همیشه مهم است ، اما در دنیای اینترنت امروز شرکت نکردن در اجتماع از طریق سایت های رسانه های اجتماعی یک اشتباه بزرگ است.

Google به تعداد اشتراک گذاری ها ، پسندیدن ها ، 1+ ها و غیره که یک سایت هنگام تولید نتایج جستجو دریافت می کند ، اهمیت می دهد. بنابراین بازاریابی شبکه های اجتماعی به دلیل کلمات کلیدی که به دنبال آن هستند ، بر رتبه بندی جستجوی شرکت ها تأثیر می گذارد. یک استراتژی SEO خوب با تعداد زیادی بک لینک دیگر برای مشاهده و ترافیک آنلاین بالا کافی نیست. بهترین کمپین های بازاریابی برای مشاغل کوچک شامل ترکیبی از اصول قوی SEO و ارتقای کانال های رسانه های اجتماعی است. بهینه سازی موتورهای جستجو و تبلیغات بنری می تواند وب سایت های جدیدی را در مورد کمپین های مورد نیاز از مشتریان دریافت کند. اما معمولاً برای اکثر بودجه های مشاغل کوچک بسیار گران است.

پایگاه اصلی SEO

برای بهره مندی بیشتر از بازاریابی رسانه های اجتماعی ، عاقلانه است که یک وب سایت مبتنی بر بهترین شیوه ها برای بهینه سازی موتورهای جستجو داشته باشید. موارد زیر چند دستورالعمل است که برای تیم توسعه وب سایت هنگام طراحی وب سایت شما باید رعایت شود. اما انجام این کارها به تنهایی تا زمانی که شروع به اشتراک گذاری مطالب سایت خود در توییتر ، فیس بوک و جاهای دیگر نکنید ، به خوانندگان زمان می دهد تا آنها را به اشتراک بگذارند ، مانند 1+ محتوایی که به اشتراک گذاشته اید ، به آنها اجازه نمی دهد.

– ایجاد نقشه سایت

– ایجاد عنوان یک صفحه ، کلمات کلیدی و توضیحات.

-از کلمات کلیدی در اولویت در عناوین و متن استفاده کنید ، اما زیاده روی نکنید.

– بک لینک ایجاد کنید ، اما از خانواده هایی با کلمات کلیدی مشابه و نه فقط یک یا دو استفاده کنید.

– عنوان وبلاگ را در آدرس وبلاگ شرکت وارد کنید

البته ، ده ها جنبه دیگر برای ساختن یک وب سایت با در نظر گرفتن سئو وجود دارد و بنابراین داشتن طراح وب سایت ماهر در مورد تکنیک های SEO هنگام ساختن یک وب سایت بسیار مهم است. بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک در دام تلاش قرار می گیرند تا آنچه را که در مورد استراتژی های SEO درباره شرکت های بازاریابی آنلاین خوانده اند به کار گیرند که فقط از طریق جستجوی Google به دنبال تردد هستند و به طور فعال محصولات خود را نمی فروشند.

رسانه های اجتماعی برای افزایش ترافیک

استفاده از فیس بوک ، توییتر ، Pinterest ، Youtube و سایر وب سایت ها برای تبلیغ محتوای مربوط به کسب و کار ، محصولات و خدمات شما باید تمرکز اصلی شما باشد. ایجاد گروهی از افراد علاقه مند به صنعت شرکت ، م thanثرتر از ایجاد هزاران پیوند به وب سایت های غیر مرتبط است. افرادی که یک کسب و کار را در فیس بوک دنبال می کنند یا به یک تجارت در توییتر ملحق می شوند ، از طریق مشارکت و به اشتراک گذاری ایده ها ، مارک را به دنبال کنندگان و دوستان خود معرفی می کنند. این ممکن است بهترین نوع نمایشگاه باشد زیرا این شرکت می تواند به افراد دیگری که ممکن است به آن علاقه مند باشند دسترسی پیدا کند. با تمرکز بر ایجاد استراتژی های بازاریابی اجتماعی م companiesثر ، شرکت ها شانس بیشتری برای توجه دیگران خواهند داشت که نه تنها در وب سایت ، بلکه در وبلاگ ها و وب سایت های خود نیز وقت خود را برای نوشتن یا اظهارنظر صرف می کنند. ایجاد پیوند بخش بزرگی از یک برنامه SEO م effectiveثر است و یکی از بهترین راه ها برای جلب ارتباط دیگران و بحث در مورد نام تجاری شما از طریق محتوای منحصر به فرد و اصلی است که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای الزامات اساسی مورد نیاز موتورهای جستجو است. اطمینان حاصل کنید که یک وب سایت منظم دارید و از رسانه های اجتماعی برای ایجاد پیوندها و بحث های با کیفیت بالا استفاده می کنید که در واقع باعث ایجاد ترافیک در وب سایت شما می شود. اگر ابتدا توانایی ایجاد محتوا را دارید ، نگران ایجاد یک برنامه پیچیده ایجاد لینک نباشید ، زیرا ممکن است در آینده به بوی گوگل برسد. صاحبان مشاغل کوچک بسیار بهتر است که بودجه بازاریابی آنلاین خود را برای ایجاد ارزش برای جامعه خود و مشارکت فعال در بحث های متمرکز بر صنعت در سراسر سایت هزینه کنند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا