دانش و فناوری

تمام توان اپل صرف Face ID زیر نمایشگر می‌شود و دیگر از Touch ID خبری نیست

روز پیش از یکی از منابع پس از گفتگوهای متعدد با منابع مرتبط با این موضوع که مایل به ناشناس ماندن هستند، به حدی از اطمینان رسیده است که می تواند تایید کند که گویا اکنون تمام تمرکز های بر روی Face ID نمایشگر قرار دارد و مهندس اپل است. دیگر روی حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش آیفون کار نمی کنند.

ی این شایعه مدت زیادی است که در پایگاه های خبری مطرح شده است بله، د د د ا.، د د د د د د، د د د، د د د، د د د د، د د د د د د د د Face ID زیر نمایشگر روی آورده است. کوپرتینویی ها سال روی انتخاب بین این دو کار کرده اند، اما به نظر می رسد که Face ID راه حل نهایی است، به خصوص که اپل در ژانویه تصمیم گرفت تمام جستجو ها و منابع Touch ID خود را به تیمی که روی Face ID کار می کند. منتقل کند.

همه اینها در حال حاضر مکان منطقی تر هستند که اپل روز به روز در حال توسعه بیشتر این نسخه است و در نسخه بتا iOS 15.4 امکان باز کردن قفل Face ID با ماسک را فراهم می کند، و این روند در تمام محصولات اپل ادامه خواهد داشت. . ا ا ا F F F ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا Face ID نمایش زیرگر را می توانید به زودی در تولیدات اپل تصور کنید.

راس یانگ: Face ID زیرگر آیفون ۱۴ هنوز نهایی نشده است

در واقع به طور جنجالی این منبع ادعا می‌کند که ما می‌توانیم این فناوری را حتی در آیفون 13 ببینیم، اما اپل در نهایت صر. من تو را راحت نمی گذارم، اما پیش تو خواهم آمد. اینجا هنوز چیزی نیست.

این هیچ اشکالی ندارد. اما اکثر صاحب نظران برای اپلیکیشنی که همیشه سعی می‌کند استفاده از فناوری را به بهترین شکل ممکن استفاده کند، نمی‌تواند عکس‌های دوربین جلوی جدیدترین آیفون‌های بدتر از مدل قبلی را بپذیرد! بنابراین تصمیم شرکت به طور مشابه در این مورد نیز کاملاً قابل درک است.

Touch ID فقط Face ID زیرگر می‌شود و دیگر از Touch ID خبری نیست

Touch ID فقط Face ID زیرگر می‌شود و دیگر از Touch ID خبری نیست

این افشاگر از منابع خود خواسته است که اولین آیفون بدون ناچ کدام آیفون خواهد بود، و همه آنها موافق بودند که آیفون 15 پرو یا هر اسم دیگری باشد همان تلفیق آرزوهای چند ساله کاربران برای حذف ناچ خواهد بود.

اپل این دستگاه را احتمالاً در ماه سپتامبر سال 2023 عرضه خواهد کرد. البته بیایید امیدوار است این شرکت دوباره برنامه های آیفون بدون ناچ را به عقب نیاندازد. سار از کاربران سال ها منتظر بوده اند و اکنون سال 2023 با این حال، ما در مورد اپل صحبت می کنیم که به دلیل عقب نشینی در سیاست ها و اطلاعیه ها یا حتی لغو محصولاتی که این ش.

آیا تا یک آیفون بدون ناچ صبر کنید؟ در بخش نظرات به ما می پردازد. امیدوارم این مقاله به شما برای تصمیم گیری کمک کرده باشد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا