بازاریابی

تله های بازاریابی 5 – چگونه می توانید از آنها دوری کنید

بازاریابی وابسته راهی عالی برای کسب درآمد است و اگر متمرکز و مایل به انجام کار ایجاد یک تجارت سودآور باشید ، نسبتاً آسان است. همانطور که گفته شد ، برخی از دامهای بازاریابی وابسته وجود دارد که می تواند موفقیت شما را کاهش دهد – یا حتی به اعتبار شما آسیب برساند. امروز قصد داریم در مورد 5 مورد از این تله ها صحبت کنیم و اگر مثل من باشید ، ممکن است حداقل در یکی از آنها مقصر باشید!

از آنجا که امروزه تقریباً هر بازار بصورت آنلاین در حال رقابت است ، دیگر نمی توان فقط ناشر شد و معتقد بود که می توانید مدتی بمانید و درآمد کسب کنید. اینطور پیش نمی رود اگر واقعاً می خواهید با بازاریابی وابسته درآمد کسب کنید ، باید مایل باشید “طناب ها را یاد بگیرید” و کارهایی را مطابق با آنچه یاد می گیرید انجام دهید. اگر شما یک دختر در بازی بازاریابی شرکت های وابسته هستید ، این مقاله برای شما نیز کاربرد دارد زیرا می خواهید از این مشکلات جلوگیری کنید. خوب ، ما اینجا هستیم!

تله ها و 5 نزدیکترین معاملات تجاری

شماره 1 – برای هر برنامه مرتبط با تو رفتگی در سیستم ثبت نام کنید

بسیاری از اعضا در تمام برنامه های مربوط به لانه در جهان ثبت نام می کنند. گرچه ایده خوبی برای تبلیغ دو یا سه محصول / خدماتی است که فکر می کنید برای خوانندگان شما مفید / ارزشمند هستند ، اما تبلیغ 8 ، 10 یا بیشتر محصولات ایده خوبی نیست. هنگامی که در دریا باشید ، بازدیدکنندگان متوجه می شوند که وب سایت شما به شدت پیشرفت می کند – و همچنین موتورهای جستجو.

روی جگر گرانبها تمرکز کنید و چند محصول را به آرامی توصیه کنید. سعی کنید سرویسی متناسب با نیاز خوانندگان خود انتخاب کنید. و به یاد داشته باشید که شما با محصولی که انتخاب می کنید گیر نکرده اید – باید آزمایش کنید تا ببینید کدام یک از محصولات نرخ تبدیل بالاتری دارند.

شماره 2 – محصولی را تبلیغ کنید که هیچ ارتباطی با وب سایت شما ندارد

موتورهای جستجو به ارتباط طاقچه ، محتوا و محصولات / خدماتی که ارائه می دهید – و بازدیدکنندگان شما نیز به این موضوع نگاه می کنند. شما نمی خواهید پیام های متفاوتی ارسال کنید ، یا بازدید کنندگان خود را گیج کنید. اگر لانه شما آموزش سگ است ، نیازی نیست که در داخل وب سایت خود (یا پوستر ، تبلیغات و غیره) قرص های تقویت سینه را تبلیغ کنید! خوانندگان شما ممکن است آزرده خاطر شوند و این واقعاً اعتماد به نفس شما را از بین می برد.

به خواسته خوانندگان خود پایبند باشید ، این یک موضوع است. برنامه وابسته معتبری را انتخاب کنید که به طاقچه شما مربوط باشد.

شماره 3 – انداختن قانون آگهی در پنجره

همه ما بیلبوردها ، پیام های ایمیل و سایر تبلیغاتی را دیده ایم که وعده های عظیم (و باورنکردنی) داده اند. مشتری که خرید می کند احساس نمی کند شریک زندگی است. آنها به شما به عنوان یک فروشنده نگاه می کنند و اعتماد دارند که شما یک محصول مناسب را ارائه می دهید. به عنوان یک شریک ، به آگهی ها و فرم های تبلیغاتی ارائه شده توسط فروشنده قبل از استفاده فکر کنید. اگر “اعتیاد به مواد مخدره” زیادی وجود دارد که ممکن است نتوانید با آنها زندگی کنید ، قبل از استفاده از این رسانه تبلیغاتی خوب فکر کنید. به هیچ وجه اظهارات بی اساس نکنید ، زیرا ممکن است دوباره به “گزند” شما در قالب مشتری ناراضی منجر شود – و مشکلات حقوقی پیش می آید.

برای جلوگیری از این دام ، اطمینان حاصل کنید که اخلاقیات مورد استفاده در تبلیغات محصول شما اخلاقی است و از پرداخت هزینه زیاد خودداری نکنید. هنگام نوشتن بازبینی محصول ، همانطور که بسیاری از همکاران کار می کنند ، صادقانه و شفاف عمل کنید – و محتوای اولین وب سایت محصول فروشنده را که به نظر شما استفاده می شود ، سرقت نکنید. این ممکن است خلاف این خط مشی باشد و Google ممکن است ماهیت آن را مشابه ببیند.

شماره 4 – اختصاص دادن زمان و منابع کافی به فعالیت های انتخاباتی

هر چقدر هم بخواهید ، نمی توانید یک سایت شریک را دور بیندازید ، چند محتوا در آن قرار دهید ، به محصولات ، آگهی ها و غیره پیوند دهید و امیدوار باشید که درآمد کسب کنید. موفقیت در بازاریابی شرکت های وابسته به زمان ، هزینه یا هر دو نیاز دارد. هرچه بیشتر تبلیغ کنید ، منابع بیشتری نیز نیاز دارید. برای دستیابی به موفقیت ، شما باید محصول خود را تبلیغ کنید و به فروش برسانید که این کار از طریق سندیکا مقاله ، ایجاد لیست ، رسانه های اجتماعی ، انجمن ها ، وبلاگ ها ، تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک و موارد دیگر انجام می شود.

چگونه می توانید از این دام جلوگیری کنید؟ بدانید بسته به سبک زندگی ، شغل ، فرزندان و غیره چقدر می توانید انجام دهید. اگر روزانه به یک ساعت برای کمپین Affiliate خود نیاز دارید ، بسته به تعداد کمپین هایی که انجام می دهید ، “x” ساعت در روز اختصاص دهید. اگر وقت کافی برای مدیریت تبلیغات و خرید خود را ندارید ، کار را به خارج از کشور برسانید.

شماره 5 – انتظار غیرممکن را داشته باشید – یا کشتی را خیلی زود ترک کنید

در بازاریابی شرکت های وابسته نمی توانید یک شبه موفقیت کسب کنید ، اگرچه همه ما می خواهیم این امکان وجود داشته باشد! بسیاری از بازاریاب ها وب سایت هایی را ایجاد می کنند و بازاریابی را شروع می کنند ، فقط زمانی که نتیجه را طی یک یا دو هفته مشاهده نکنند ، کشتی را ترک می کنند. این کار نمی کند ، به ویژه با توجه به میزان رقابت امروز در اکثر بازارها. ساختن یک کمپین بازاریابی موثر به زمان و حوصله نیاز دارد.

تعمیر سریع؟ اهداف قابل دستیابی تعیین کنید و آنها را کوچک نگه دارید. بگویید می خواهید هفته ای 20 دلار درآمد کسب کنید و در یک دوره 6 هفته ای به جایی برسید که هفته ای 50 دلار درآمد داشته باشید. ممکن است! و هنگامی که به هدف خود رسیدید ، از رضایت خاطر شما راضی خواهد شد ، که به شما الهام می بخشد و انگیزه شما را برای کار بیشتر فراهم می کند. با این انتظار که هفته ای 1000 دلار خارج از دروازه درآمد کسب می کنید ، وارد بازاریابی نشوید. این فقط منطقی نیست و منجر به ناامیدی خواهد شد.

اگر حوصله ندارید یا احساس نمی کنید می توانید وقت و انرژی خود را به بازاریابی وابسته اختصاص دهید ، ممکن است برای شما مناسب نباشد. اگر صبور باشید و برای یک سبک زندگی متفاوت آماده باشید ، شیوه ای که لازم نیست 5 روز در هفته به رئیس پاسخ دهید ، بازاریابی وابسته یکی از راه های دستیابی به رویای استقلال طلبی است – اما این اتفاق نمی افتد همه یک اتفاق. برای من ، دانستن اینکه امکان دستیابی به 5 رقم در ماه وجود دارد ، تشویق کافی برای تلاش بیشتر من است!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا