فیلم و هنر

تلاش و پشتکار رمز موفقیت کارگاه‌های هنری ما

با یک کارآفرین نمونه در زمینه ساخت و تولید فناوری مصاحبه شد:

تلاش، پشتکار و رضایت مشتری از جمله کلیدهای موفقیت مجموعه ماست.

بر اساس گزارش ها عنوان؛ گفتگوی اختصاصی با یک تاجر و چند هنرمند که با تلاش و پشتکار خود توانسته اند اولین تیم ویژه طراحی و ایجاد کارگاه های هنری و ساخت ابزار و برند عباسی در بازار و منزل برای مردم باشند. بدست آوردن. درآمد بوده است. ما بازخوردهایی را از این کارگاه هنری دریافت کرده ایم که برای شما آورده شده است:

بیوگرافی زوج کارآفرین

اعظم اسماعیلی کارشناس گرافیک است و به مدت شش سال به همراه همسرم آقای. مرتضی عباسی فارغ التحصیل رشته شهرسازی اولین تیم طراحی و کارگاه ویژه را با برند عباسی راه اندازی کرده است.

مواد مرغوب تولید شده در کارگاه عباسی

از کاربردهای متریالی که توسط مجموعه ساخته، ساخته و تولید شده است می توان به سرعت عمل و دوری از زمان، سهولت کار هنرمندان، سلامت جسمانی و جلوگیری از درد عضلانی و سایر مزایا اشاره کرد.

تاجر به مصرف کنندگان

ما بسیار خوشحالیم که من و همسرم توانسته ایم این ابزارها را طراحی و بسازیم تا مشتریانمان بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند و ایده های خود را پیاده کنند.

از کارگاه عباسی گرفته تا تجارت مصرف کننده ایرانی و خارجی

تبدیل گردشگری ساده به تار و پود صنعت مد و لباس از طریق ابزارهایی که تولید می کنیم، ایجاد شغل برای افراد به ویژه بانوان مسئول، صادرات تجهیزات و درآمد ارزی و سایر مزایا از جمله منابع کار ما در کارگاه عباسی است.

رضایت مشتری کیفیت کار ما را افزایش داده است

افراد زیادی در نقاط مختلف کشور و خارج از کشور با ما تماس می گیرند و رضایت خود را از مواد تولید شده اعلام می کنند و این به لطف خداوند به من و همسرم نقطه قوتی می دهد و باعث شده تا بیشتر به کیفیت کار فکر کنیم. با یکدیگر. راه های جدید.

ما با توجه به ترجیحات مشتری طراحی و ساخت می کنیم

مجموعه ما به عنوان یک تولید کننده ایده های زیادی را برای طراحی ابزار در دستور کار خود قرار داده است و هر آنچه که هنرمند و مشتری می خواهند در این کارگاه طراحی و تولید کنند.

مجموعه ای از آثار هنری که با ما کار می کند

پارچه های طراحی و ساخت مجموعه عباسی در انواع خیاطی، گلدوزی سنتی، بافندگی، تنبور دوزی، گلدوزی، سرمه دوزی، عددی، ملیله دوزی، گلابتون دوزی، گلدوزی و کلیه الزامات فنی لوازم و لوازم جانبی مورد استفاده قرار می گیرد.

راز موفقیت مجموعه عباسی

از جمله رمزهای موفقیت مجموعه ما تلاش و پشتکار و رضایت مشتری بوده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا