بازاریابی

تفاوت SMO و SEO و اینکه چرا هر دو مهم هستند

در واقع ، کلمات اختصاری زیادی در مورد فناوری اطلاعات در سراسر جهان شناور هستند که می توانند واقعاً گیج کننده باشند در تلاش برای به خاطر سپردن جایگاه همه آنها. از ADB ، ADC و ADCCP گرفته تا ZCAV ، ZISC و ZOPE مسخره می شود. من می توانم برای هر یک از آنها برنامه ای ارائه دهم ، اما فقط در صورت سه سال فرصت. بنابراین در حال حاضر ، بیایید نگاهی به دو کلمه اختصاری رایج IT – یعنی SEO و SMO – بیندازیم ، تفاوت های بین آنها و دلیل اهمیت آنها را بررسی کنیم. مواردی که شما می توانید در تولید بفهمید و استفاده کنید. و تبلیغ وب سایت شما

گرچه آنها دو چیز متفاوت هستند ، SEO و SMO به دو شاخه از فرآیند بازاریابی اینترنتی اشاره می کنند. SEO به فرآیند بهینه سازی موتور جستجو اشاره دارد ، یعنی اصلاح یک وب سایت برای بهبود شانس حضور آن در نتایج جستجوی برتر هنگام ورود کلمات کلیدی مرتبط به یک موتور جستجو. به عبارت دیگر ، SEO یکی از موثرترین راه ها برای افزایش میزان بازدید به وب سایت شما است که در پایان روز سود بیشتری برای شما به همراه دارد. SMO به روند بهبود رسانه های اجتماعی اشاره دارد ، یعنی همه روش هایی که می توانند برای تولید تبلیغات برای وب سایت شما از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی از جمله جوامع آنلاین و سایت های اشتراک رسانه استفاده شوند.

هر کسی که یک وب سایت دارد باید تکنیک های اساسی سئو را همراه با موثرترین و عمومی ترین استراتژی سئو ، البته مبتنی بر بهره گیری از مزایای عبارات جستجو ، بداند. اکثر دارندگان وب سایت همچنین به خوبی می دانند که چگونه SEO خود را با جاسوسی در محتوای وب سایت با کلمات کلیدی و عبارات مرتبط – از عنوان صفحه و به عنوان ، عنوان تصویر و پیوندهای متا – بهبود بخشند. با این حال ، هرچه تعداد بیشتری از دارندگان وب سایت در شیک ترین و م techniquesثرترین تکنیک های سئو مهارت پیدا می کنند ، این استراتژی از اثر کمتری برخوردار می شود. اگر می خواهید به بالای لیست موتورهای جستجو بروید ، باید جلو بمانید و این ممکن است به این معنی باشد که روش های سنتی سئو مانند – می دانید – SMO معمول نیست.

اکنون که اصول اولیه SEO را می دانید ، تصور اینکه یک SMO چگونه کار می کند نباید یک جهش بزرگ باشد. محبوب ترین روش های SMO از جمله افزودن خوراک RSS یا دکمه “مانند” Facebook به وب سایت ها و ویژگی ها ، اضافه کردن برنامه ها و قابلیت های اضافی از گالری Flickr تا کلیپ های “YouTube و GoogleVideo” همه راه های عالی برای انجام بازاریابی آنلاین هستند. از این طریق ، SMO ارتباط تنگاتنگی با تکنیک های بازاریابی آنلاین دارد که به توانایی سایت های رسانه های اجتماعی در انتشار سریع و بدون زحمت اطلاعات متکی هستند.

هر سایت اشتراک گذاری رسانه ، مانند فلیکر و یوتیوب ، می تواند در ایجاد ترافیک وب موفق باشد زیرا انسان به طور طبیعی جذب محتوای دیداری / شنیداری می شود. با توجه به این واقعیت ، SMO باعث سرگرمی و سرگرمی بیشتر تبلیغ وب سایت می شود. علاوه بر این ، سایت های اشتراک رسانه که میزبان فیلم ها و عکس ها هستند اغلب شامل افزونه هایی هستند که به شما امکان می دهند محتوا را در سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید ، این پیام بیشتر شما را در فیس بوک گسترش می دهد.

وقتی نوبت به ارتقا SEO می رسد ، استفاده از SMO در سایت های شبکه های اجتماعی و سیستم عامل های اشتراک رسانه می تواند باعث افزایش دید وب سایت شما شود. SMO به دلایل مختلفی از جمله محبوبیت سایت های رسانه های اجتماعی و همانطور که در بالا ذکر شد ، خاصیت اعتیاد آور آنها برای صاحبان وب سایت یک عمل ارزشمند است. فیس بوک به تنهایی در حال حاضر بیش از 500 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد ، بنابراین شما می توانید در مورد تأثیر زیادی که می تواند در استفاده از قدرت SMO در تجارت شما داشته باشد فکر کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا