بازاریابی

تفاوت نوشتن سئو و نوشتن اشباح

هنگام جستجوی یک مترجم مستقل برای برون سپاری انواع پروژه های نوشتاری ، ممکن است شخص یا شرکتی نیاز به درک تفاوت بین نوشتن SEO و نوشتن اشباح داشته باشد. نوشتن سئو و نوشتن شبح دو شکل نوشتن است که بسیار متفاوت از یکدیگر است. یک نویسنده SEO به طور خاص محتوا را برای استفاده از SEO می نویسد ، در حالی که نویسنده ارواح می تواند در مورد هر چیزی بنویسد ، نوشتن محتوا برای سایت نیز می تواند باشد. هر دو نوع نویسنده ممکن است اعتبار کار خود را دریافت نکنند. این ممکن است به شخص دیگری نسبت داده شود زیرا او معمولاً برای شرکت های دیگر یا افراد با مبلغ مشخصی می نویسد. ممکن است لازم باشد برخی از الزامات خاص یا دستورالعمل های حامیان مالی پروژه را دنبال کنند.

نوشتن سئو دقیقاً مهارت نوشتن نیست. این چیزی فراتر از یک مهارت اجتماعی است. نوشتن سئو بر روی بازاریابی یا فروش محصول متمرکز است. بنابراین ، اگر نویسنده SEO هستید به این معنی است که دقیقاً نویسنده نیستید ، بیشتر فرد فروش هستید. برخلاف سایر فروشندگان ، از ارائه استفاده نکنید. شما از کلمات خود برای فروش کالایی یا تحریک تقاضای کالای خود در ذهن مردم استفاده می کنید.

نویسنده ارواح شخصی است که مطالبی را می نویسد که ماهیتی آموزنده دارند. معمولاً نوشته های او زیاد به فروش یک محصول نمی پردازد. اگرچه او می تواند در مورد مزایای محصول بنویسد ، اما محتوای وی در فروش هیچ محصولی متمرکز نیست.

هر دو نوع نوشتن منحصر به فرد است و در زمینه های مرتبط از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر شخصی در نوشتن SEO خوب است ، در این صورت ممکن است نتواند در همان سطح نویسنده شبح عمل کند. همین کار رو به عقب است. اگر یک نویسنده ارواح بخواهد محتوای م SEOثر سئو بنویسد ، با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد. هر یک از نویسندگان می توانند عملکرد فوق العاده خوبی در زمینه مربوطه داشته باشند اما نمی توانند برای دیگران به همان اندازه عملکرد خوبی داشته باشند ، زیرا هر رشته به رشته های خاصی نیاز دارد. نویسنده SEO به خوبی می داند که چگونه می تواند مقاله ای ایجاد کند که برای بهینه سازی وب سایت با موتور جستجو بسیار مفید باشد.

نوشتن سئو برای تسلط بر مطالب به زمان زیادی نیاز دارد. یک نویسنده سئو شاید مجبور باشد ساعتهای بیشتری را فقط به یک مقاله اختصاص دهد. ممکن است مجبور شود مقاله ها را بارها و بارها ویرایش کند. ممکن است مجبور شود سرفصل ها یا متن قسمت خاصی را تغییر دهد یا باید زیرعنوان ها را اصلاح کند. وی باید اطمینان حاصل کند که به اندازه کافی خوب است که سایت را به راحتی با موتور جستجو بهینه سازی می کند. باید توجه را جلب کند. وی ملزم به نوشتن چنین مطالبی است که باید مورد توجه خواننده قرار گیرد و بتواند پیشنهاد پیشنهادی یا فروش برای شرکت ایجاد کند.

یک نویسنده سئو مجبور است مطالب جذاب را بنویسد ، در حالی که این برای یک نویسنده ارواح یکسان نیست. یک نویسنده ارواح نیز مجبور است مطالب جالبی بنویسد ، اما نیازی به نوشتن محتوای جذاب که باید فروش یا پیشنهادی ارائه دهد نیست. نویسنده سئو می تواند به طور قابل توجهی درآمد بیشتری نسبت به نویسنده ارواح کسب کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا