بازاریابی

تفاوت بین تبلیغات B2B SEO و B2C SEO

هدف اصلی بازاریابی Business2Business (B2B) و Business2Consumer (B2C) ایجاد ترافیک ، افزایش فروش و افزایش درآمد است.

برای کشف استراتژی های اصلی سئو که به شما در رسیدن به هدف خود کمک می کند ، ادامه دهید:

1. اهداف کمپین بازاریابی – به طور کلی ، بیشتر مشتریان سئو شرکتهای B2C هستند که در یک محیط تجارت الکترونیکی فعالیت می کنند. با این حال ، هنگامی که مشاغل برای بازاریان شرکت ها پتانسیل رتبه بندی موتورهای جستجو را درک می کند ، بسیاری از سازمان ها به دنبال راه هایی برای پیاده سازی یک استراتژی موثر SEO B2B هستند. با این حال ، شما باید تفاوت های مهم بین B2C و B2B SEO و پیامدهای آن را درک کنید.

شرکت های B2B به طور کلی فناوری ، نرمافزار ، خدمات ، مهندسی ، محصولات صنعتی و واسطه ای و محصولات فله ای را بصورت عمده فروش می فروشند تا به عمده فروشان ، صادر کنندگان و غیره فروخته شوند. اهداف کمپین بازاریابی آنلاین باید روی افزایش ترافیک هدفمند ، افزایش فروش ، افزایش دید آنلاین ، راه‌اندازی یک شرکت در جستجوی محلی ، تأسیس شغل خود در رسانه‌های اجتماعی ، افزایش شهرت آنلاین از طریق اعتبار مدیریت آنلاین و بهبود سئو متمرکز شود.

شرکت های B2C محصولات و خدمات ملموس تری را به فروش می رسانند. هدف از کمپین بازاریابی شما این است که مشتریان بالقوه بیشتری را بدست آورید ، افزایش فروش ، ایجاد آگاهی از برند ، افزایش سهم بازار ، راه اندازی محصولات یا خدمات جدید ، هدف قرار دادن مشتریان جدید ، ورود به بازارهای جدید ، بهبود روابط ذینفعان ، تقویت روابط مشتری و بهبود ارتباطات داخلی و افزایش سود.

اهداف نهایی مبارزات انتخاباتی SMART باید مشخص ، اندازه گیری ، قابل دستیابی ، واقع بینانه و به موقع باشد. برخی از نمونه های B2C رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی هستند.

2. استراتژی های کلمات کلیدی – نقطه شروع برای هر استراتژی جستجوگرها ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی است ، جایی که تحقیق در مورد کلمات کلیدی به شما کمک می کند کلمات کلیدی مورد نظر خود را تعیین کنید.

کمپین های B2B معمولاً حاوی کلمات کلیدی مخصوص صنعت هستند (برای درک سؤالاتی که مشتریان احتمالی از خود می پرسند ، آنها را در جستجوی جستجوها تجزیه کنید) که به من نیاز به هوش دارند. کمپین SEO B2B SEO برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و هوشمندی برای تنظیم آنها زمان بیشتری می برد. مخاطبان B2B در جستجوی تخصص هستند. جستجوهای مبتنی بر خرید B2B بسیار خاص مانند مشخصات ، ویژگی ها ، عملکرد ، ارزش ، علاقه ، بازده سرمایه گذاری ، هزینه محصول و هزینه های عملیاتی مانند نگهداری ، پشتیبانی و عیب یابی است. در بهینه سازی موتور جستجوی B2B ، درک کامل اصطلاحات جستجوی مشتری بالقوه در مراحل مختلف چرخه خرید بسیار مهم است.

در تجارت بین شرکت و مصرف کننده ، مردم در حال حاضر ایده کاملی از آنچه می خواهند بخرند ، دارند. آنها می خواهند بهترین منبع برای آن پیدا کنند. در مرحله اول تحقیقات B2C ، افراد معمولاً از اصطلاحات عمومی استفاده می کنند. غالباً در اصطلاحات استفاده شده تفاوت کمتری وجود دارد. بنابراین ، کمپین های B2C بر کلمات کلیدی متمرکز هستند که هر روز مورد استفاده قرار می گیرند یا در نظر گرفته می شوند ، یعنی عمومی و بدون عارضه. در مرحله ارزیابی چرخه خرید ، تمرکز خریدار از جستجوی تأمین کنندگان بالقوه به جستجوی موارد خاص مربوط به محصول یا خدمات مانند عملکرد ، کارایی ، نگهداری و غیره بلافاصله قبل از تصمیم خرید تغییر می کند ، به احتمال زیاد شامل یک دور نهایی تحقیق برای تأیید جهت مورد نظر خریدار است و یک بار. دیگران می توانند از اصطلاحات جستجوی مختلف استفاده کنند.

3. استراتژی محتوا – یک استراتژی محتوا به معنای برقراری اطلاعات جدید در مورد شرکت ، محصول یا ویژگی جدید است. به عبارت ساده ، مطالبی که قرار است شما را در موقعیت مطلوب برای تولید منجر و افزایش فروش قرار دهد.

برای B2B ، استراتژی محتوا با هدف قرار دادن مخاطب از متخصصان صنعت و متخصصان آشنا با شرکت یا محصول شما ، ضمن برجسته کردن مزایای شما نسبت به رقبا انجام می شود. استراتژی محتوای B2B باید از وبلاگ شرکت ، پست های صنعت ، کاربرگ ، گروه های LinkedIn ، صفحات فرود ، انجمن ها و انجمن ها تشکیل شود. بنابراین ، هدف آن آموزش فرد است.

استراتژی اصلی برای بازاریابی محتوای B2C رانندگی بک لینک ها و افزایش رتبه ها است. بنابراین ، به طور کلی برای ارتباطات در نظر گرفته شده است.

4- Link Building – این فرآیند تسهیل در ایجاد لینک ها در وب سایت های شخص ثالث است که به وب سایت شخصی شما اشاره می کند و از این طریق حضور شما را در وب تقویت می کند.

قوام در پیام های B2B و تعامل با مشتری اساساً به معنای صبر است. کمپین های B2B هنوز هم روی تبدیل تمرکز می کنند ، به راحتی انجام نمی شود. کمپین های SEO B2B غالباً به عنوان یک شاخص کلیدی عملکرد ، منجر به افزایش تعداد سوییچ های پایین می شوند ، و هدف از ایجاد لینک ها هدایت ترافیک واقعی و با کیفیت بالا به وب سایت شما و بهبود رتبه سایت شما با Google و سایر موتورهای جستجو است.

کمپین های B2C معمولاً روی تبدیل و برنده های سریع تمرکز دارند. بنابراین ، ساختمان لینک B2C بیشتر روی فروش و درآمد در ماه تمرکز دارد و فروش در جلسات کوتاهتر اتفاق می افتد ، به طور کلی از بازدیدهای یک یا چند جلسه ای در طی روزها و هفته ها.

5- معیارهای تبدیل – چرخه زندگی فروش است: فروش طولانی ، در مقابل فروش کوتاه و خرید.

راهنمایی بازدید کنندگان سایت از طریق کانال مشخص شده B2B اعمال نمی شود. بنابراین ، تمرکز شما باید بر این باشد که بازدید کنندگان بتوانند به مطالب عمیق تر در سایر مطالب مرتبط با اعتماد اعتماد کنند. معمولاً انگیزه اصلی در تصمیمات خرید B2B خطر یا ترس از تصمیم گیری نادرست است. بنابراین ، یکی از اهداف اصلی محققان B2B بعد از کلیک برای رسیدن به سایت شما ارزیابی شرکت و پیشنهادات آن است. معامله متوسط ​​B2B بسته به محصول یا خدمات فروخته شده و تعداد تصمیماتی که باید در حین خرید گرفته شود ، می تواند از هر 3 تا 24 ماه طول بکشد.

درصد تبدیل در یک محیط B2C معمولاً به عنوان درصد کلیکهای ارگانیک انجام می شود که منجر به فروش شد. تجزیه و تحلیل دقیق به نسبت تبدیل می رود. زیرا سرکوب فروش در B2C SEO بسیار محکم و کوتاه است. این می تواند به اندازه گیری اثر بهبود به راحتی و بلافاصله کمک کند. معامله متوسط ​​B2C ممکن است در هر نقطه از چند دقیقه تا هفته اتفاق بیفتد ، به طور کلی تعداد سیاستگذاران کمتر از دو نفر و روند خرید ساده تر است.

استراتژی SEO برای موفقیت هر کسب و کار بسیار مهم است. بنابراین ، یک شرکت SEO معتبر می تواند به شما در درک تفاوت های بین B2B SEO و کمپین های SEO B2C کمک کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd plink.ir g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا