بازاریابی اینترنتی

تفاوت اصلی بین بازاریابی وابسته و بازاریابی MLM

اگر وقت داشتید ، آیا در یک بازاریابی شبکه ای کار می کنید؟

این تنها سؤالی است که دوست دارم وقتی با من صحبت می کنند باید پول بیشتری بپرسم از مردم بپرسم. و با توجه به پاسخ آنها ، می خواهم این سؤال را دنبال کنم ، آیا تفاوت بین بازاریابی وابسته و بازاریابی MLM را می دانید؟

تجربه من این است که آنها تفاوت بین دو مدل تجاری را درک نمی کنند. و این مدل های تجاری بسیار متفاوت هستند. اگر مردم تفاوت را درک می کردند. موفقیت بیشتر و شکست بسیار کمتر خواهد بود. “

بازاریابی وابسته بیشتر شبیه به کار کردن به عنوان نماینده فروش است. شما با یک تجارت موقعیت دارید و وظیفه شما ارتقاء محصول یا خدمات و بستن فروش است. بازاریاب وابسته خوب کسی است که دوست دارد تبلیغات را کپی ، چسباندن و ارسال کند.

مدل تجاری MLM بسیار متفاوت است. کارآفرینی واقعی برای موفقیت لازم است. این یک مدل تجاری نیست که بتواند از هر نوع موفقیتی کپی ، چسبیده و منتشر شود و برای آن پیش بینی شود. بازاریابی MLM یا بازاریابی روابط همانطور که معمولاً این روزها خوانده می شود کار زیادی را می طلبد.

در اینجا برخی از ملزومات و مهارت های لازم برای رشد یک تجارت موفق MLM آورده شده است.

ابتدا باید آماده باشید که آموزش ببینید. هر شرکت MLM سیاست ها و رویه های خاص خود را دارد و هیچ یک از آنها کاملاً یکسان نیستند. بنابراین قبل از شروع کار خود ، این اسناد را با دقت بخوانید.

ثانیا ، شما می خواهید تا حد امکان درباره محصول بیاموزید. شما نمی خواهید این اشتباه را بدانید که از مزایای محصولات خود آگاه نیستید و اینکه چگونه می توانند به ارزش بالقوه مصرف کننده خود بیفزایند.

سوم اینکه می خواهید با اسپانسر آنلاین خود تماس بگیرید یا در صورت در دسترس نبودن آنها یا تجارت جدیدی نیستید ، یک مدیر تیم را پیدا کنید. شما به فردی با دانش نیاز دارید تا شما را راهنمایی و راهنمایی کند. اما مهمتر از آن باید بخواهید یاد بگیرید.

معیارهای هر تجارت صرف نظر از اینکه این تجارت به طور کامل به عنوان یک تجارت آنلاین یا یک تجارت آنلاین یا هر دو فعالیت داشته باشد ، می خواهید بدانید که چگونه افراد را برای رشد تیم جذب کنید.

مدلهای تجاری MLM در رشد خط جامد و جامد رشد می کنند. و نکته آخر این است که اگر محصول فروخته نشود ، هیچ جلدی وجود ندارد.

در اکثر مدل های تجاری MLM ، جایزه پایین خط جایی است که پول باقیمانده ساخته می شود. به همین دلیل فروش محصولات و همچنین جذب اعضای جدید به طور قطع سوخت مورد نیاز برای رانندگی موتور مدل کسب و کار MLM است.

من دوست دارم از این طریق فکر کنم ، فروش محصول بنزینی به موتور است و اعضای عضو استخدام آن روغنی است که موتور را روغن کاری می کند و آن را هموار نگه می دارد.

اگر علاقمند به کار آنلاین هستید ، قبل از پرش به جهش ایمان ، زمان یادگیری تفاوت بین این دو مدل تجاری را بیاموزید. این می تواند تفاوت موفقیت و عدم موفقیت باشد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا