اخبار بازار

تغییر دهید (کار سخت؟) – کاما

چقدر ناراحت است که گرفتار تصورات غلط خود شویم
چقدر ناراحت است که گرفتار تصورات غلط خود شویم

سلام دوباره ، همه دوستان (از دست ندهید ، زیباست)

خوب ، به بخشی رسیدیم که در مورد راه میانه صحبت کنیم. چند وقت پیش ، حدود یک سال پیش ، من به طور اتفاقی مستندی را دیدم که در آن رجب معتاد بود اما ناگهان تصمیم گرفتم که مواد مخدر را رها کنم و زندگی خوبی داشته باشم!

به گفته محققان ، هر کسی بسیار نادر است که بتواند این حجم از تغییرات را ، مثلاً یک سال ، ایجاد کند! و چه چیزی باعث شده است که چنین شخصی قادر به ایجاد چنین تغییری باشد در حالی که حتی قادر به دستیابی به قدرت برای کاهش وزن نیست ؟!

تحقیقات بیشتر نشان داده است که تا آن زمان ، رسم بود که برای بدست آوردن شخصیت مطلوب ، همه عادات بد را یکی یکی اصلاح کنیم ، اما این مورد نشان داد که برای رسیدن به یک هدف عالی ، فقط باید انگیزه و ایمان قوی ایجاد شود. بیش از عادت های دیگر!

چه معنی میده؟! منظورم این است که برای مثال ، ما افراد چاق هستیم که بسیار تنبل هستیم و زندگی خود را بیهوده می گذرانیم ، اما روزی عاشق دختری می شویم که می خواهد ما با او باشیم. در این شرایط داشتن انگیزه باعث می شود که به همه عادت های خود نگویید و ساختار خود را از زمین به بالا تغییر دهید!

این تئوری کار به من باز می گردد ، اگر پست های قبلی من را بخوانید ، به عنوان مثال (افراد موفق ترسو بودند؟ من کی هستم) یا (انتخاب های مهم (از کارآفرینی گرفته تا بازاریابی یا نمایندگی فروش)) می فهمید که فرد نسبتاً تنبل و هدر رفته است. من کنی بودم و فکر می کنم مشکلات و عادت های بسیار بدی دارم که باید برطرف شود.

امروزه حضور کسی که احساس می کنم انگیزه من برای تغییر است.

من نمی خواهم زندگی خود را همانطور که اکنون می روم ادامه دهم.

اگر تصمیم دارید تغییر دهید یا اینکه راه حل دیگری دارید ، دوست دارم با شما به اشتراک بگذارم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا