دانش و فناوری

تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان به دلیل تشدید درگیری روسیه و اوکراین

درگیری روسیه و تاثیر بسیار بدی بر دنیای تکنولوژی داشته است. در اینجا هنوز چیزی برای یادگیری اصول اولیه این کتاب وجود ندارد. در آخرین مورد شاهد تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان به دلیل تشدید درگیری روسیه و هستیم. مانند ترنجی همراه باشید.

عارخانه عارفخانه سر آلمان ؛ عواقب جنگ هر روز خطر‌تر می‌شود…!

به گزارش تسلاراتی، به دلیل درگیری روسیه و کشور آلمان، دولت آلمان در حال بررسی تحریم گاز طبیعی روسیه است. این موضوع ممکن است به کارخانه تعطیلی تسلا در آلمان تبدیل شود. اس از ماه‌ها فوری، تسلا مجوز تولید و تحویل در کارخانه برلین خود را در ماه دریافت کرد. تسلاراتی به نقل از رسانه‌های آلمانی برلینر کوریر (Berliner-Kurier) وورت که تحریم‌هاست

تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان

اگر آلمان تصمیم بگیرد روسیه را تحریم کند، کارخانه تسلا برلین باید تعطیل شود. بنجامین راشکه، رهبر شورای سبز ایالت براندنبورگ، گفت که موضوع پیش آمده به این دلیل است که.

هفته بنیامین راشکه اگر روسیه پیشنهاد گاز به آلمان را قطع کند، دولت آلمان اولویت را به مصرف کنندگان و شهروند می دهد یاز را به بیمارستان‌ها و مدارس و شرکت‌هایی مانند تسلا که پروژه‌های صنعتی بزرگ را اجرا می‌کنند، محارند. در این شرایط، می‌توان با تعطیلی صنایع مقابله کرد.

سهیم شدن ایلان ماسک در توئیتر منطقی نیست…!

یکی از سهامداران مهم شرکت تسلا می‌گوید که سهام ایلان ماسک در توییتر منطقی نیست. ران بارون، یکی از بزرگ‌ترین سهامداران تسلا، اخیرا گفته که معتقد است ۲.

بارون در مصاحبه‌های روز پنجشنبه گفت که فکر نمی‌کنم این کار منطقی باشد. 3 میلیارد دلار برای هر کسی که 000 میلیارد دلار دارای یک سرمایه گذاری کوچک است. او صاحب تسلا است که ۱ تریلیون دلار ارزش دارد و در آینده نیز به سمت ۳ تریلیون دلاری می شود یا ۴ تریلیون دلاری ش.

تعطیلی کارخانه تسلا در آلمان

بارون به عنوان دارایی گفت که وقتی گروه مدیریتی او متوجه شد که ماسک در حال سرمایه گذاری در توییتر و پیوستن به هیئت مدیره آن است، تصمیم هیچ سهمی در توییتر خریداری نمی شود. بارون همچنین می‌گوید مبنی بر اینکه سهام ماسک در توییتر می‌تواند بر تسلا تأثیر بگذارد را رد کرد. وی گفت که وقتی روی چیزی می‌کنید که منطقی نیست و هرگز روی چیزی نمی‌تواند تاثیری داشته باشد

تاسخ تسلا به پرونده شکایت از نقض ترمز یکی از خودروهایش

به گفته GizChina، آقای نی از ووهان به رد استار نیوز گزارش داد که یک تسلا مدل X 100D پنج ساله دارد. و ر د ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اهرا او در آن زمان در حال رانندگی در یک گاراژ زیرزمینی بوده است. و لیلومتر در ساعت پا به ترمز گذاشت. اس از 5 سوم، خودرو با سرعت 15 کیلومتر بر ساعت به دیوار برخورد کرد و سسب جدی به خودرو وارد کرد.

در همین راستا، تسلا ادعا می‌کند که این تصادف به دلیل سرعت بیش از حد مالک در کف لغزنده خیس پارکینگ بوده است. سرعت قبل از رانندگی ترمز کند 3.8 کیلومتر خودرو بر ساعت بوده است. در آن زمان چسبندگی لاستیک‌ها به سطح جاده کم بود که ربطی به کیفیت خودروی تسلا ندارد. نظر شما در این مورد چیست؟ یا در نهایت تسلا برای مشکلات خود غلبه کند؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا