اخبار بازار

تعریف سرمایه گذاری (اسکن صادرات ملی)

محتوای این مطلب پنهان
3 موضوع سرمایه گذاری بعدی ، که در بسیاری از مجموعه های سنتی ما مورد توجه قرار نمی گیرد ، تفاوت بین یک سرمایه گذار و مدیریت سازمان است. از آنجا که من ثروت دارم ، من نیز مدیر مجموعه هستم ، اما در مجموعه های صادرات باید توجه همزمان روی دانش و تجربه باشد و یک سرمایه گذار باید بداند که برای موفقیت در حرکت سرمایه گذاری خود ، باید مدیر و مدیر مربوطه یا خودش را استخدام کند. دانش آن را دارد ، اما در شرکت های صادراتی سنتی ، مدیریت همان مالک ، مالک و سرمایه گذار مجموعه است و سود برای خرید ارزان تر است زیرا قیمت فروش مشمول بازار است و اعتقاد بر این است که در درجه اول ثروت و سرمایه مادی است. این باعث می شود آنها ارزان تر خریداری کنند ، اما در شرکت های مدرن که مدیریت سازمان جدا از سرمایه گذار است ، “مخزن تفکر چابک” است. نقش و ارزش تولید آن است. برعکس ، در شرکتهای صادر کننده مدرن امروز ، سرمایه واقعی “تداوم نیروی انسانی هوشمند ، یعنی تلاش هوشمندانه” است و فقط سرمایه مادی سهامداران نیست که معتقدم می توان با حداقل منابع مالی به اوج خود رسید.
6 علاوه بر این ، سرمایه گذاری ، چابکی و چابکی ، انعطاف پذیری و هنر بازی برخی از قابلیت های صادر کننده هستند. این بدان معنی است که انعطاف پذیری می تواند به راحتی مجموعه من را با شرایط محیطی سازگار کند. چند سال پیش ، به دلیل تحریم ها ، شرکت های حمل و نقل جاده خود را از بندرعباس محدود کردند و گفتند که آنها وارد نخواهند شد و راهی نخواهند گذاشت. در این شرایط صادرکنندگان ما تصمیم گرفتند که بتوانند کالاهای خود را از روی زمین به مرسین ترکیه بارگیری کنند و کالاهای خود را از بندر مرسین صادر کنند. با استفاده از این روش می توانید تحریم ها را دور بزنید ، می توانید در پرونده ها بندری بارگیری کنید. مرسین ترکیه ، حمل کننده را می توان از شرکتهای خارجی ما نام برد و گیرنده آن خارجی است. در این رویداد هیچ اثری از ایران نبود. این به معنای انعطاف پذیری است. ما می توانستیم کالاهای خود را از بندرعباس به دبی حمل کنیم ، از یک توقف عبور کنیم ، کانتینرها را به بندر جبل علی منتقل کنیم ، اما روشی بود که همه می دانستند و نمی توانستند از آن استفاده کنند و سودآور و بد بود. از امارات نیز استفاده شد. صادرکننده مجبور است در مواجهه با مشکلی به این فکر کند که چگونه مشکل را حل کند. اما تعریف هنر موسیقی توانایی هماهنگی با هر ساز است. بنابراین صادرات باید حرفه ای شود. به عنوان مثال ، وقتی روابط قطر با دیگر کشورهای عربی گسترش یافت ، برخی از آنها توانستند نیاز روزانه بازار قطر را که دارای شرکت های چابک و حرفه ای بود ، برآورده سازند و توانستند به سرعت وارد بازار شوند ، زیرا این فرصت ها به ندرت حاصل می شد. آنها ناپدید می شوند. در نتیجه ، در بحث آمادگی صادرات نیز باید چابکی خود را در بحث ورود به بازار لحاظ کنیم.
سرمایه گذاری در صادرات
سرمایه گذاری در صادرات

مهمترین دغدغه علاقه مندان به صادرات بحث توانمندسازی و نقش ثروت است. یعنی به یک معنا ، تمام سوالات به این مبحث برمی گردند. اما ما چه داریم؟ اگر من صد میلیون دلار پول داشته باشم ، آیا نقش صد میلیون در یک شرکت صادراتی مثل نقش فکر ، تأثیر ، نقش ایده های جدید در سیستم بازاریابی نیست؟ آیا 100 میلیون نفر به عنوان عامل مهمی در حرکت صادرات تعریف شده اند؟ ما باید ببینیم آنچه در اطراف ما است ، سرمایه شما فقط پولی نیست که شما دارید ، جوانی شما ثروت است و باید بدانید که در اطراف خود چه کاری می توانید انجام دهید ، و این تمام سرمایه ماست.

شرط دوم تعریف سرمایه گذاری مناسب است. آیا من برنامه ای برای محافظت دارم؟ آیا الگوی تأمین مالی خاصی دارم؟ آیا خطر من مشخص است؟ آیا امکان توسعه محصول وجود دارد؟ مزایای احتمالی من چیست؟ نقاط قوت / ضعف من چیست؟ رقبای من کی هستند؟ چه الزامات و قوانینی را باید رعایت کرد؟ من به دنبال کدام بازارهای هدف هستم؟ آیا محصول ما محصولی مطمئن است؟ آیا این محصولی است که من می توانم در تمام سال به مشتری ارائه دهم یا حداقل مشتری خود را برای آن محصول حفظ کنم؟ مهمتر از همه ، چگونه می توانم امور مالی خود را مدیریت کنم؟

موضوع سرمایه گذاری بعدی ، که در بسیاری از مجموعه های سنتی ما مورد توجه قرار نمی گیرد ، تفاوت بین یک سرمایه گذار و مدیریت سازمان است. از آنجا که من ثروت دارم ، من نیز مدیر مجموعه هستم ، اما در مجموعه های صادرات باید توجه همزمان روی دانش و تجربه باشد و یک سرمایه گذار باید بداند که برای موفقیت در حرکت سرمایه گذاری خود ، باید مدیر و مدیر مربوطه یا خودش را استخدام کند. دانش آن را دارد ، اما در شرکت های صادراتی سنتی ، مدیریت همان مالک ، مالک و سرمایه گذار مجموعه است و سود برای خرید ارزان تر است زیرا قیمت فروش مشمول بازار است و اعتقاد بر این است که در درجه اول ثروت و سرمایه مادی است. این باعث می شود آنها ارزان تر خریداری کنند ، اما در شرکت های مدرن که مدیریت سازمان جدا از سرمایه گذار است ، “مخزن تفکر چابک” است. نقش و ارزش تولید آن است. برعکس ، در شرکتهای صادر کننده مدرن امروز ، سرمایه واقعی “تداوم نیروی انسانی هوشمند ، یعنی تلاش هوشمندانه” است و فقط سرمایه مادی سهامداران نیست که معتقدم می توان با حداقل منابع مالی به اوج خود رسید.

نمونه ای از رفتار تیم هوشمند این است که ما نمی توانیم کالایی را به طور سنتی برای حضور در نمایش ارائه دهیم بدون اینکه فرهنگ مصرف آن را به مشتری انتقال دهیم و بگوییم این می تواند یک محصول مکمل یا یک کالا باشد. هزینه بر بود ما باید روش نگاه به بازاریابی را تغییر دهیم. بازاریابی ساده ترین کار برای انجام صادرات است. ابتدا باید بازار را در اختیار داشته باشیم. سوالی که همیشه مطرح می شود این است که چگونه می توانیم یخچال را در قطب شمال بفروشیم؟ این سوال را ایجاد می کند که آیا کالاها برای قطب شمال مورد نیاز هستند یا خیر. ما باید به بازار عرضه کنیم. نگاه ما از بعد سرمایه گذاری فقط نباید تولیدی باشد و ما باید از ابتدا به همه اتصالات و جنبه ها فکر کنیم و بازاریابی نقش بسیار مهمی در بخش سرمایه گذاری ایفا می کند.

به عنوان مثال ، این سؤال پیش از نحوه فروش یخچال در قطب شمال مطرح شد. پاسخ این است که وقتی دمای قطب شمال منفی 40 است و شما محصولی دارید که دمای سبزیجات را 5 درجه ثابت نگه دارد ، مثلاً ، این محصول می تواند برای سالم نگه داشتن سبزیجات مفید باشد. باید بدانیم که همیشه هزینه ای برای کشف نیازهای مشتری وجود دارد. همچنین در تعریف سرمایه گذاری ، یادآور می شویم که تکنیک LOCATE (LISTENT ، OBSERVE ، COMBINE ، Ask Ask، Talk to Anders، EMPATHIZE) در واقع به نیازهای مشتری ، ردیابی مشتری ، ادغام مکالمات و دیدگاه ها با شرایط محیطی گوش می دهد. خریدار و سؤالاتی که اغلب از مشتری پرسیده می شود ، نحوه مشاوره با دیگران و در نهایت درک متقابل. اگر مشتری باشم چقدر از این خدمات درآمد کسب می کنم.

علاوه بر این ، سرمایه گذاری ، چابکی و چابکی ، انعطاف پذیری و هنر بازی برخی از قابلیت های صادر کننده هستند. این بدان معنی است که انعطاف پذیری می تواند به راحتی مجموعه من را با شرایط محیطی سازگار کند. چند سال پیش ، به دلیل تحریم ها ، شرکت های حمل و نقل جاده خود را از بندرعباس محدود کردند و گفتند که آنها وارد نخواهند شد و راهی نخواهند گذاشت. در این شرایط صادرکنندگان ما تصمیم گرفتند که بتوانند کالاهای خود را از روی زمین به مرسین ترکیه بارگیری کنند و کالاهای خود را از بندر مرسین صادر کنند. با استفاده از این روش می توانید تحریم ها را دور بزنید ، می توانید در پرونده ها بندری بارگیری کنید. مرسین ترکیه ، حمل کننده را می توان از شرکتهای خارجی ما نام برد و گیرنده آن خارجی است. در این رویداد هیچ اثری از ایران نبود. این به معنای انعطاف پذیری است. ما می توانستیم کالاهای خود را از بندرعباس به دبی حمل کنیم ، از یک توقف عبور کنیم ، کانتینرها را به بندر جبل علی منتقل کنیم ، اما روشی بود که همه می دانستند و نمی توانستند از آن استفاده کنند و سودآور و بد بود. از امارات نیز استفاده شد. صادرکننده مجبور است در مواجهه با مشکلی به این فکر کند که چگونه مشکل را حل کند. اما تعریف هنر موسیقی توانایی هماهنگی با هر ساز است. بنابراین صادرات باید حرفه ای شود. به عنوان مثال ، وقتی روابط قطر با دیگر کشورهای عربی گسترش یافت ، برخی از آنها توانستند نیاز روزانه بازار قطر را که دارای شرکت های چابک و حرفه ای بود ، برآورده سازند و توانستند به سرعت وارد بازار شوند ، زیرا این فرصت ها به ندرت حاصل می شد. آنها ناپدید می شوند. در نتیجه ، در بحث آمادگی صادرات نیز باید چابکی خود را در بحث ورود به بازار لحاظ کنیم.

بیشتر بدانید

صفحه اصلی

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا