بازاریابی

تعریف بازاریابی وابسته – آنلاین

براساس ویکی پدیا ، بازاریابی وابسته بر اساس موفقیتی است که در آن یک شرکت تلاش فروشنده یا شریک را برای یک یا چند کمیسیون (همانطور که اغلب نامیده می شود) در فروش محصول یا خدمات بدست می آورد. گفته می شود که این سیستم به چهار بازیگر اصلی نیاز دارد: فروشنده یا فروشندگان ، شبکه (که شامل خدمات ، محصولات ، پیوندهای کاری ، بنرها ، مقاله ها و فرایند پردازش پرداخت ها) ، شرکا و مشتریان است.

تلاش های شرکا در مورد انتشار محصول فروشنده در وبلاگوسفر که در آن بازدیدکنندگان به دنبال راه حلی برای یک مشکل هستند یا به دنبال چیزی هستند که احساسات آنها را تحت تأثیر قرار دهد به دلیل اطلاعات با کیفیت ، بسیار عالی است. به عنوان مثال ، اگر وبلاگی ایجاد کرده اید ، جایی که نظرات محصولات از فروشندگان وجود دارد ، ایده این است که پیوندی را در انتهای پست خود قرار دهید.

بنابراین ، شما اطلاعات با کیفیت ایجاد می کنید ، پیوندها را اضافه می کنید و وقتی مشتری از اطلاعات لذت می برد ، روی پیوند کلیک می کند و سپس به وب سایت فروشنده منتقل می شود ، که در واقع فروش محصول را به دنبال دارد.

مهمترین نکته در این فرایند بازاریابی ، ارائه اطلاعات خوب و مقدار زیادی از آن است. به عبارت دیگر ، شما نه تنها با خرید یک محصول بلکه با دو یا سه محصول ، یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد می کنید. بستگی به تلاش های بازاریابی شما دارد که در نهایت با تایپ کلمات کلیدی در موتورهای جستجوی اصلی یا کشیدن عباراتی در عنوان خود که بازدیدکنندگان را وادار به خواندن مشخصات شما می کند ، اطلاعات زیادی را در اختیار مشتریان علاقمند قرار دهید.

بنابراین ، بازاریابی بازاریابی را می توان در آنجا تعریف کرد مرحله آسان 4:

1. آموزش و پرورش. البته ، کلید موفقیت بازاریابی با هم است و مطمئناً در زمان مناسب در را باز می کند. علاوه بر این ، چیزهای زیادی برای یادگیری و پوشش دادن زمینه های اصلی بازاریابی مانند بازاریابی ایمیلی ، بهینه سازی موتورهای جستجو ، تحقیقات کلمات کلیدی ، ایجاد لینک ، رسانه های اجتماعی و غیره بازاریابی وابسته ، تبلیغات طبقه بندی شده ، وبلاگ نویسی ، نوشتن محتوا ، تعیین هدف و موارد دیگر وجود دارد. توسعه شخصی

با این حال ، دامنه وسیع افشای محصول و خدمات ، اثربخشی محصول را تعیین می کند. به عبارت دیگر ، به زبان ساده ، هرچه چشم بیشتر ببیند و دریافت کند ، فروش شما بیشتر می شود.

2. مسئولیت را بر عهده بگیرید. شما می توانید تمام تحصیلات جهان را داشته باشید و دانش کامل برای موفقیت در بازاریابی وابسته را داشته باشید ، با همه پوشش های “نکته و مزاحمت”. اما اگر از این دانش استفاده نشود ، این دانش بی معنی می شود. به بیان ساده ، می توانید یک کتاب راهنما را از انتها تا انتهای دوچرخه سواری بخوانید ، اما اگر روی صندلی نپرید و رکاب زدن را شروع نکنید ، هرگز آزادی و سرعت سوار شدن را از یک نقطه به بعد احساس نمی کنید. یکی دیگر. در چند دقیقه ، به جای پیاده روی در مسافت یکسان و رسیدن به مقصد طولانی مدت.

3. در مسیر باشید – نگرش مثبت. این البته پشتکار و پشتکار یک کارآفرین موفق اینترنتی را مشخص کرده است. به عنوان مثال ، شما می توانید با تمام اشتیاق برای ایجاد یک محصول باورنکردنی یا محصول قابل فروش به عنوان شریک ، انگیزه داشته باشید ، با این حال ، تا زمانی که احساس نکنید اولین پرداخت به حساب PayPal شما واریز می شود یا تأییدیه در صندوق ورودی شما نمی رسد ، اینطور نخواهد بود. طولانی ، (شاید در 1 ماه ، 2 ماه یا شاید 1 سال) زمانی که انگیزه شما شروع به از بین رفتن می کند و شما کاملاً تسلیم می شوید.

این امر در بین بسیاری از همکارانی که سعی می کنند اولین فروش خود را انجام دهند رایج است. آنها متوجه می شوند که کار نمی کند. خوشبختانه ، با تجربه و بارها و بارها ، بازاریابی کار می کند. توصیه های مربیان موفق بازاریابی می تواند این امر را بارها مانند نوشیدن آب از چشمه ثابت کند.

4. آزمایش ، حذف ، اصلاح و ساختن. این یک دینام بی نهایت برای آزمایش محصولات فروش و محل صحبت “ماهی” است. به عنوان مثال ، مدیران وب مجرب در زمینه تولید بهترین و سریع ترین نتایج ، تلاش های وقت گیر و وقت گیر را حذف می کنند. همچنین به این معنی است که مجموعه تلاش های بازاریابی خود را در یک زمینه گسترش دهید ، نه اینکه زمان زیادی را در زمینه های دیگر بازاریابی صرف کنید.

به عنوان مثال ، حتی اگر در ایجاد مقالات با کیفیت و ارسال آنها به سایت هایی مانند EzineArticles.com فعال هستید ، همچنان می توانید از ایجاد ویدئوهای جذاب در YouTube با استفاده از پیوندهای مربوطه که در زیر ویدیو یا تصاویر ایجاد شده وجود دارد ، سود زیادی ببرید. پیوند وابسته در تبلیغات ویدیویی کار می کند. این استراتژی بازاریابی برای جذب هزاران بازدید کننده ثابت شده است. علاوه بر این ، ثابت شده است که می تواند ترافیک را به کانال صفحه فشار شما هدایت کند.

به عنوان آخرین تجزیه و تحلیل ، شما تلاش های بازاریابی خود را در بسیاری از نقاط شبکه جهانی وب افشا و گسترش می دهید.

در نتیجه ، این مقاله 45 دقیقه طول کشید تا با اطلاعات با کیفیت تولید شود و امیدوارم “باعث نیاز شما” برای شروع یا ادامه این سفر بازاریابی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا