دانش و فناوری

تصویربرداری 3D به زودی به گوشی‌های هوشمند می‌آید

هوشی‌های هوشمند در آینده به فناوری تصویربرداری 3D کامپیوتر می‌شوند. به نظر می رسد که این فناوری به اندازهای پیشرفت کند که در گوشی های آینده می توان از آنها استفاده کرد و گوشی ها را نیز احتمالا برای راه اندازی زودتر آن با هم رقابت می کنند.

در حال حاضر در حال حاضر از فناوری هایی که در صنایع بزرگ به کار برده می شوند، بالا می روند و از این جهت، امکان استفاده از آنها در صنایع کوچکتر مانند موبایل وجود ندارد. یکی از این موارد مهم، فناوری تصویربرداری 3D است که به دلیل توسعه فناوری، احتمالاً در آینده می‌توانیم نسخه‌های ارزان‌تر و کوچکتر از آن را در گوشی‌های هوشمند داشته باشیم.

اته، ای OA یا یا یا یا یا یا، ای، دات د پاس دی د.

سه بعدی در گوشی های هوشمند تصویربرداری 3D

این فناوری پیشرفته با اعمال یک‌سری تغییرات، حسگرهای صار را قادر می‌کند تا فاصله در چنین شرایطی امکان تصویربرداری سه در گوشی های بعدی امکان پذیر می شود. این کار با استفاده از حسگر لیدار که مخفف «تشخیص نور و محدوده» سس،

تصویربرداری سه بعدی به زودی به گوشی های هوشمند میآید

در واقع نسخه ارزان‌تر این حسگر می‌تواند به سیستم فناوری 3D کمک کند حس لیدار نور لیزر را به شکل ظاهری پرتاب می کند و مدتی طول می کشد که به سوژه مورد نظر برسد.

با توجه به این فناوری پیشرفته می توان سرعت حرکت یک شی را تعیین کرد. حسگر لیدار در آیفون 13 کرومکس و 13 پرو برای بهبود فوکوس در حالت شب و نور کم نیز استفاده می شود.

ح ز ز ز ح ح ا ا ا ا ا ا ا ا پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ … اساتید این دانشگاه به دنبال این هستند که حسگر لیدار را با وضوح گنند اما در حال حاضر چنین نیی کی

تصویربرداری سه بعدی به زودی به گوشی های هوشمند میآید

تصویربرداری سه بعدی در ورزش

بررسی بیشتر در این فناوری به لیدار کمک می‌کند تا بتوان آن را شناسایی کرد. لیدار می‌تواند کمک کند عمق عکس بهتر تعیین شود. ورزش از جمله مواردی است که تحلیل سه بعدی و تصویربرداری می‌تواند به آن کمک کند تا ورزش کر

در واقع اگر با افزودن قابلیت های سه بعدی به گوشی های هوشمند، استفاده از آن کاهش یابد، ورزشکاران عادی می توانند بدون نیاز به اسکن های تخصصی در مراکز حرف ها، به اطلاعات کامل درباره آسیب پذیری ها دسترسی داشته باشند و امکان آسیب دیدگی در ورزش را کاهش دهند. هلی بیشتر آسیب های ورزشی، ناشی از حرکت نامناسب،

این فناوری در دوربین گوشی‌های هوشمند یک مزیت برای امنیت به حساب میآید که اگر وارد بازار شود، می‌تواند در زمان اسکن، اطلاعات بیشتری را از چهره کاربر جمع‌آوری کند که در نهایت باعث امنیت بیشتر سیستم‌های تشخیص هویت می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تصویربرداری سه بعدی ؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا