کارافرینی

تصورات غلط از کارآفرینی

اجازه ندهید آنچه دیگر کارآفرینان فکر می کنند شما را از عظمت باز می دارد ،

تصور غلط یک ایده یا عقیده نادرست است که به تفکر نادرست یا درک افراد متکی است. در اینجا می خواهیم برخی از برداشتهای غلط در مورد کارآفرینی را روشن کنیم.

آنها برای پول کار می کنند

کارآفرینی فقط مربوط به پول نیست بلکه به معنای حل مشکلات برای مردم است و آنچه را که انجام می دهند دوست دارد. همچنین ، ایجاد یک نام برای خود و تأثیر مثبت در جهان حاصل می شود.

پول همچنین راهی برای انجام معاملات بزرگتر و هیجان انگیز است. انگیزه ایده جدید و خطرات ناشی از آن قدرت بسیار بیشتری برای تحریک روح کارآفرینی پول دارد. در کارآفرینی ، کسب و کار و موفقیت شما به یک وسواس تبدیل می شود ، نه پول.

آنها فاقد شجاعت هستند

من هرگز ندیده ام کسی به عنوان یک تاجر شجاع باشد.

بگیر شجاعت برای انصراف از پیش بینی عمل شرکت ها ، لازم است شجاعت برای ریسک شکست ، لازم است شجاعت برای تحقق رویاهای خود.

شجاعت زیادی می طلبد و مقدار زیادی از آن برای جابجایی استارتاپ شما فراتر از توانایی شما برای مدیریت آن است.

به همین دلیل است که کارآفرینان واقعاً قهرمانان واقعی دنیای مدرن ما هستند.

آنها حرفه ای هستند

بیشتر کارآفرینان موفق همکاران کاملاً ماهر نیستند بلکه به موفقیت هدایت می شوند. با کمال تعجب ، ثبت نام در دانشگاه نخبه یا آموزش عالی مزیت چندانی در کارآفرینی ندارد. آنچه مهم است این است که کارآفرین مدرک کسب می کند ؛ انتخاب رشته اصلی یا کالج نقش بزرگی در موفقیت ندارد. اما ، هر چه صاحب پروژه تحصیل کرده تر باشد ، میزان عدم کار در کار پایین تر و سود شرکت ، فروش و اشتغال نیز بیشتر می شود.

آنها بعضی اوقات موفقیت یک شبه دارند

شاید به نظر شما کارآفرینان مبلغ زیادی را به دست آورده اند ، اما آیا می دانید که قبل از انجام این کار کارهای دستی زیادی انجام می شود.

موفقیت شبانه امکان پذیر است. کارآفرینان برای دیدن مشاغل شخصی خود با دیدن کارآفرینان موفق و پایدار الهام بخش هستند. آنها داستانهای موفقیت را مطالعه می کنند ، آغاز این داستانهای موفقیت ، که اغلب شامل یک مبارزه بزرگ پیش از شکست است. در واقع ، سالها طول کشید تا موفقیت یک شبه در کارآفرینی شد!

بسیاری از کارآفرینان به طور غیر ضروری نگران این موضوع هستند که ایده های خود را به دست نیاورده اند. هیچ ایده کاملی نیست. وقتی ایده ای دارید ، پیش بروید و یک نمونه اولیه یا دو را ایجاد کنید ، با آنچه کار می کند ، تنظیم کنید و در صورت لزوم پیشرفت کنید ، اما به هیچ وجه آن را پیدا نکنید! شما همیشه می توانید یک چیز خوب را بهبود بخشید. بگذارید بازار به شما در بهبود کمک کند.

لازم نیست فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد باشید تا کارآفرین باشید ، اما باید خصوصیات کارآفرینی را درک کنید. تو را در بالا می بینم!

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جهان جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا