تصاویر کهنسالی سلبریتی ها توسط هوش مصنوعی منتشر شد

هوش مصنوعی تصویرساز این بار به سراغ تصاویر کهنسالی سلبریتی ها رفته و قدرت خود در بازنمایی چهره سلبریتی هایی که زودتر از سن پیری فوت شدند، نشان داده است.
تکنولوژی هوش مصنوعی علی رغم توانایی های چشمگیر خود در زمینه های مختلف مانند ربات های انسان نما، نوشتن مقالات علمی و تکیه زدن بر جایگاه نیروی انسانی، در خلق تصاویر جدید نیز از هرچیزی و به هرشکلی تبحر خاصی دارد. پیش تر بارها از تصویرسازی های مختلف مدل های هوش مصنوعی که عمدتاً چهره های مشهور را دربر می گرفت منتشر کرده ایم، حال این تکنولوژی پیشرفته بار دیگر به سراغ افرد مشهور رفته و تصاویر کهنسالی سلبریتی ها را نشان داده که در قید حیات نیستند. در ادامه با ای جی مارکت همراه باشید.
بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی چهره کودکی سلبریتی ها را به تصویر کشید [+تصاویر]
تصاویر کهنسالی سلبریتی ها توسط هوش مصنوعی منتشر شد
این روزها برخی از مخاطبان فناوری گله مندند که به هوش مصنوعی بیش ازحد پرداخته می شود، اما واقعیت این است که هوش مصنوعی چیزی نیست که فراموش شود یا بحث در مورد آن کنار گذاشته شود.
به عنوان کسی  که موشکافانه اخبار و روند پیشرفت تکنولوژی را دنبال می کند، چاره ای نداریم جز اینکه این بخش را به عنوان سرگرمی ای آگاه کننده در نظر بگیریم و بفهمیم هر بار چه ایده هایی با میدجرنی یا سایر ابزارهای تولید تصویر هوش مصنوعی ساخته شده اند، پیاده سازی آن ها تا چه اندازه موفق بوده، هوش مصنوعی در تصحیح اشکالاتش چه میزان پیشرفت کرده است و غیره. بنابراین در کنار لذت بصری می توانیم به مواردی دست پیدا کنیم که تیزبینی  و نکته سنجی مان را افزایش می دهد.
این بار هوش مصنوعی به دنیای سلبریتی هایی که دیگر در میانمان نیستند رفته و پیری آن ها را برایمان تصویرسازی کرده است. در ادامه می توانید چهره ی افراد معروفی مثل مایکل جکسون، جان لنون، فردی مرکوری و بسیاری دیگر را با موهای سپید و صورت جاافتاده تماشا کنید.
برندون لی
بروس لی
فردی مرکوری
مایکل لندون
نوتوریوس بی.آی.جی
مرلین مونرو
هیث لجر
جیمز دین
اولیس پریسلی
کرت کوبین
توپاک
جان لنون

مایکل جکسون

مایکل جکسون

مایکل جکسون

مارتین لوتر کینگ جونیور
پرنسس دیانا
آدری هیپبورن
بیشتر بخوانید:

    تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان ؛ زن ایرانی از نظر هوش مصنوعی چه شکلی است؟
    تماشا کنید: بازسازی چهره شاعران بزرگ ایرانی توسط هوش مصنوعی [+ویدیو و عکس]
    تماشا کنید: سلفی های جذاب از چهره های تاریخی که با هوش مصنوعی خلق شده اند؛ از سربازان ناپلئون تا مسیح و رفقا!

نظر شما درباره تصاویر کهنسالی سلبریتی ها چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منبع: زومیت
  

دکمه بازگشت به بالا