تصاویر پورت USB-C سری آیفون 15

این روزها اطلاعات بسیاری درباره سری بعدی آیفون منتشر می شود و به تازگی در همین راستا تصاویر پورت USB-C سری آیفون 15 در شبکه اجتماعی ایکس فاش شده است.
اخیراً دو افشاگر در شبکه  اجتماعی ایکس (توییتر سابق) ادعا کرده اند که شایعات استفاده از درگاه USB-C در نسل جدید آیفون رنگ حقیقت به  خود خواهد گرفت. بنابراین اپل بعد از سال ها، درگاه منسوخ لایتنینگ در آیفون را کنار می گذارد.
پیش از این هم افشاگران خوش سابقه ای همچون مارک گرمن و مینگ چی کوئو اشاراتی به قرارگیری درگاه USB-C در آیفون 15 داشتند. به نظر تغییر درگاه شارژ آیفون منجر به گریختن اپل از خطر جریمه توسط اتحادیه  اروپا خواهد شد. اپل به منظور تبعیت از قوانین اروپا قادر خواهد بود تا تنها آیفون های مجهز به USB-C را در کشورهای این قاره ارائه کند، بااین حال چنین امری دور از ذهن خواهد بود.
بیشتر بخوانید: سری آیفون 15 پرو در یک نسخه با حافظه 2 ترابایتی عرضه می شود
تصاویر پورت USB-C سری آیفون 15
در همین راستا تصاویر پورت USB-C سری آیفون 15 در شبکه اجتماعی X منتشر شده که نمایانگر درگاه USB-C مدل های معمولی، پلاس و پرو مکس آیفون 15 است. این درگاه متصل به قطعات برد مدار چاپی (PCB) بوده و در نهایت در گوشی های آیفون 15 و آیفون 15 پلاس و آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس تعبیه خواهد شد.

براساس انتظارات سرعت درگاه USB-C آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس از آیفون 15 و آیفون 15 پلاس بیشتر خواهد بود. درواقع نسخه های معمولی و پلاس همچنان شامل استاندارد USB 2.0 خواهند بود (همان استانداردی که در درگاه لایتنینگ هم مورد بهره برداری قرار می گیرد).
گفتنی است که هر ساله اپل آیفون های جدید را در انتهای شهریور ماه معرفی می کند. در این زمینه شایعاتی از رونمایی آیفون 15 برای 22 شهریور خبر می دهند.
بیشتر بخوانید:

    قیمت تمام اعضای سری آیفون 15 فاش شد
    نخستین ویدیو از آیفون 15 اولترا منتشر شد [+فیلم]
    تماشا کنید: تصاویر آیفون 15 پرو و قاب آن فاش شد! [+عکس]
    برای نخستین بار، تقلید اپل از شیائومی در طراحی دوربین آیفون 15 ؛ دوربین آیفون 15 چه شکلی است؟

دیدگاه شما در خصوص تصاویر پورت USB-C سری آیفون 15 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای جی مارکت دنبال کنید.
.
منبع: زومیت
 

دکمه بازگشت به بالا