تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان

تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان در فضای مجازی پربازدید شده است. اما از نظر هوش مصنوعی، زن ایرانی چه ظاهری دارد؟
یک هنرمند 20 ساله به نام الکسا دست به خلق تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان زده و آن را در فضای مجازی نشر داده است. نتیجه ایده این جوان تصاویر جالبی از آب درآمده است.
وی گفته است که هدف از خلق این تصاویر نشان دادن قدرت هوش مصنوعی است و اینکه آیا می تواند علی رغم ترسیم چهره زن ها، در اقلیم های متفاوت، فرهنگ آنها را نیز نشان دهد یا خیر؟ اما هوش مصنوعی در این کار چقدر موفق بوده؟ قضاوت با شما!
بیشتر بخوانید: تماشا کنید: خلق مدل های سه بعدی از تصاویر دو بعدی با هوش مصنوعی جدید انویدیا
تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان
این روزها هوش مصنوعی به همه حوزه ها ورود کرده و اگر هر روز در دنیای اینترنت و شبکه های اجتماعی باشید بدون شک با تصویرسازی های مختلفی از نگاه هوش مصنوعی مواجه خواهید شد. مثلا آینده زمین از نگاه هوش مصنوعی یا مثلاً پیش بینی هوش مصنوعی از فلان فینال فوتبال. اما اخیراً یک هنرمند 20 ساله به نام الکسا در توییتر، از فناوری هوش مصنوعی برای به تصویر کشیدن چهره زنان در کشورهای مختلف جهان استفاده کرده است. تصویری که هوش مصنوعی از زن ایرانی ایجاد کرده نیز به نوبه خود جالب است.

الکسا گفته است:
می خواستم هوش مصنوعی را آزمایش کنم و ببینم که آیا می تواند نه تنها ویژگی های افراد مختلف در سراسر جهان، بلکه فرهنگ ها را نیز تشخیص دهد،  که این کار را انجام داد. مثالش همان کلاه گاوچرانی روی سر زنی است که تصور می شود از ایالات متحده است. با استفاده از فضای ابری با رمزگذاری، NFT و Web3، من همیشه در جستجوی فناوری های پیشگامانه جدیدی هستم که روش زندگی مان را تغییر می دهند. من برای اولین بار پس از در دسترس قرار گرفتن ChatGPT برای عموم مجذوب هوش مصنوعی شدم و من نیز هنرمندی در عرصه NFT بودم. وقتی فهمیدم می توانیم از هوش مصنوعی برای خلق هنر استفاده کنیم، متحیر شدم.
الکسا با نگاهی به آینده، پتانسیل های باور نکردنی را برای هنر در هوش مصنوعی می بیند: «من تعجب نمی کنم اگر نسل بعدی اینفلوئنسرها و تولیدکنندگان محتوا هنرمندان هوش مصنوعی باشند. تصور کنید هوش مصنوعی هر پست در اینستاگرام را مطالعه می کند و می داند چه چیزی تعامل بهتری ایجاد می کند و چه چیزهایی را در پی دارد. مردم باید بدانند که دنیا جلوی چشمان ما در حال تغییر است».
ایالات متحده
نیجریه
مکزیک
جاماییکا
هندوستان
نیوزیلند
نروژ
عربستان سعودی
روسیه
چین
ژاپن
ترکیه
پاکستان
ایران
اتیوپی
اوکراین
اسپانیا
ایتالیا
بریتانیا
آلمان
آرژانتین
یونان
فرانسه
استرالیا
الساوادور
پرتغال
برزیل
کانادا
بیشتر بخوانید:

    تماشا کنید: لباس کردی بر تن چهره های مشهور [+تصاویر]
    تماشا کنید: بازسازی چهره شاعران بزرگ ایرانی توسط هوش مصنوعی [+فیلم و عکس]
    تماشا کنید: بازسازی چهره کوروش کبیر توسط هوش مصنوعی [+عکس]
    تماشا کنید: بازسازی چهره کودکی بازیگران فرندز با هوش مصنوعی [+تصاویر]

نظر شما درباره  تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
  

دکمه بازگشت به بالا