دانش و فناوری

تصاویر ماکت آیفون 14 اطلاعاتی از دوربین و نمایشگر این گوشی را فاش کرد

تصاویر ماکت آیفون 14 به‌تازگی منتشر شد که طراحی این گوشی را نشان می‌دهد. هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

افشاگر ShrimpApplePro به عنوان اولین نفر، اطلاعاتی را در مورد آیفون 14 ورو و پرو مکس منتشر کرد. امروز ماکت‌هایی از این گوشی‌ها منتشر شده که به حالت چاپ سه بعدی هستند. به احتمال زیاد این که شرکت اپل این ماکت‌ها را برای سازندگان لوازم جانبی ارسال کرده باشد، وجود دارد. با این خبر همراه ما باشید تا تصاویر ماکت آیفون 14 را مشاهده کنید.

تصاویر ماکت آیفون 14

هنوز چیزی اینجا نیست اما این بار در است در این ماکت می‌بینیم که آیفون 14 یک بریدگی دیره‌ای و بیضی شکل دارد. می‌توان نتیجه گرفت که بریدگی‌های قسمت جلویی گوشی که شامل دوربین و فناوری Face ID است،

تصاویر ماکت آیفون 14 اطلاعاتی از دوربین و نمایشگر این گوشی راش فاش کرد

طبق تصاویر منتشر شده، این بار اپل فقط قسمت‌هایی از ناحیه ناچ را که بدون استفاده، حذف کرده و نکته بسیار قابل توجه است که در مورد آیفون 14 فاش شده است که تصویر آیفون 14 پرو به نسبت آیفون 13 را نشان می دهد.

همچنین طبق گفته‌ها و تصاویر منتشر شده، گوشی آیفون 14 برآمدگی دوربین بزرگ‌تری نسبت به مدل. امکانات مورد نیاز برای جاگذاری دوربین 48 مگاپیکسلی، به جای دوربین 12 مگاپیکسلی که در آیفون 13 قرار دارد، به همین دلیل احتمالاً دوربین این گوشی با مدل قبلی متفاوت خواهد بود.

تغییرات مورد انتظار آیفون 14

از تغییرات مورد انتظار آیفون 14 می‌توان احتمال وجود حاشیه‌های نازکتر نسبت به آیفون‌های قبلی اشاره کرد.

زرفی طبق طبارش PhoneArena، این احتمال وجود دارد که در تولید مدل‌های پروفون، از تراشه A16 Bionic استفاده شود. این تراشه بهبود یافته‌تر و کارآمدتر از دیگر تراشه‌ها بوده و از فناوری پیشرفته در آن استفاده می‌شود. در حالت کلی انتظار داریم، آیفون 14 دوربین جلویی بهتری داشته باشید. این سری از گوشی‌های آیفون، امکان ارسال پیام‌های اضطراری از طریق ماهواره را هم خواهند داشت.

There is nothing in this world گفته شده احتمال این که آیفون 14 جزو بهترین گوشی های سال 2022 شود، وجود دارد. همچنین انتظار می‌رود که معرفی آیفون 14، در ماه سپتامبر انجام شود، اما بزرگ‌ترین شرکت‌های مونتاژ آیفون در چین هستند، با مشکل قرنطینه و همه‌گیری روبرو می‌شوند و در نتیجه، این احتمال وجود دارد که راه‌اندازی سری آیفون 14 به تعویق بیفتد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تصاویر ماکت آیفون 14 ؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا