تصاویر لو رفته از نمای پشتی سری آیفون 16 نشان از غول پیکر بودن آن دارند

پیش از این آخرین اطلاعات لو رفته درباره سری iPhone 16 مطلع شده ایم. امروز، اطلاعات تکمیلی دیگری منتشر شده که نمای پشتی سری آیفون 16 را با طراحی بسیار بزرگ نشان می دهند.تصاویر لو رفته از نمای پشتی سری آیفون 16 توسط سانی دیکسون افشاگر کارکشته اپل منتشر شده؛ قبلا این افشاگرمدل های خام این سری از گوشی های آیفون را منتشر کرده بود که اتفاقا درست هم بود؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت که سری اطلاعات جدید نیز حقیقت داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

    بهترین گوشی های سامسونگ 2024
    بهترین گوشی های هواوی 2024

تصاویر لو رفته از نمای پشتی سری آیفون 16
یکی از تغییرات مهم در iPhone 16 و 16 پلاس، تغییر چشم گیر در طرح دوربین ها است. دوربین در تصاویر نمای پشتی سری آیفون 16 در حالت عمودی دیده می شوند. در حالی که در طراحی مدل های Pro تغییرات چندانی ایجاد نشده است.
این تغییر حالت در دوربین ها به شکل عمودی در آیفون های استاندارد به منظور پشتیبانی از ضبط ویدیوهای فضایی، که می توانند به صورت سه بعدی در Apple Vision Pro پخش شوند، صورت گرفته است.
تغییر دیگر مهم در اندازه ی صفحه نمایش مدل های Pro است. iPhone 16 Pro Max دارای صفحه ی نمایش 6.9 اینچی مقابل 6.7 اینچ iPhone 15 Pro Max خواهد بود، که آن را تبدیل به بزرگ ترین مدل پرومکسی می کند که تاکنون وجود داشته است.
iPhone 16 Pro نیز صفحه نمایشی کمی بزرگ تر از آیفون 15 پرو و اندازه ای برابر با 6.3 اینچ خواهد داشت. (آیفون 15 پرو 6.1 اینچ است)؛ اما آیفون 16 استاندارد و 16 پلاس، اندازه ی صفحه نمایش خود را به ترتیب 6.1 اینچ و 6.7 اینچ حفظ خواهند کرد.
به جز این تغییرات، جزئیات دیگری را نمی توان از این تصاویر متوجه شد؛ اما شایعه های دیگری بر وجود دکمه ی Capture که مخصوص کنترل دوربین  است دلالت دارند.
انتظار می رود سری آیفون 6 جزء یکی از بهترین گوشی های 2024 باشد که در ماه سپتامبر عرضه خواهند شد. هرچند که هنوز به تائید نهایی نرسیده است.
بیشتر بخوانید: 

    بهترین گوشی های شیائومی 2024
    بهترین گوشی های پوکو 2024
    بهترین گوشی های ویوو 2024

منبع: gizmochina
  

دکمه بازگشت به بالا