دانش و فناوری

تصاویر رسمی Edge 30 موتورولا منتشر شد

و ب ب ب ب ا ا ا ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب اس از مدت‌ها حالا شاهد انتشار تصاویر رسمی Edge 30 موتورولا هستیم. مانند ترنجی همراه باشید.

Edge 30 رسمی رسمی Edge 30 موتورولا

در سال 2021 اقدام به عرضه سری موتور Edge 20 کرد که شامل لبه 20، Edge 20 Pro و Edge 20 Lite خوب امسال این شرکت با اولا اج پلاس (۲۰۲۲) که با نام موتور Edge 30 Pro خود شناخته می‌شود، فعالیت را آغاز کرده و گسترش داده است. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

اگر می توانید با ورود به دکمه Edge 30 پاسخ سوال خود را پیدا کنید. جدیدترین اطلاعاتی که اخیرا به لطف مدیران 91mobiles منتشر شده است، تصاویر رسمی موتورولا اج 3 را شامل می‌شود.

به گزارش PhoneArena، این تصاویر طراحی چند کلیدی در مورد را می‌دهند. در نگاه اول اج ۳۰ کاملا شبیه به مدل Pro یا Plus به نظر می‌رسد، اما پس از نگاهی دقیق‌تر به نظر می‌رسد که ضخامت کمتری دارد. در ادامه، پنل پشتی در مقایسه با شکل بیضی‌تر Edge 30 Pro، کاملاً صاف به نظر می‌رسد و لبه‌ها نیز به نظر می‌رسد کمتری دا.

آنچه گفته شد، به نظر می‌رسد که موتورولا انحنای طراحی را در گوشه‌های Edge 30 حفظ کرده است. طبای قبلی در مورد مشخصات موتورولا اج ۳۰ به صفحه نمایش ۱۴۴ هرتزی با ۶.۵۵ FHD + که از نوع P-OLED اشاره می‌کند. همچنین این دستگاه دارای چیپست اسنپدراگون 778G + در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است.

خبر خوب این است که کمتر از نظر سخت‌افزار دوربین، شایعه شده است که Edge 30 معمولی از دوربین مشابه برادر گران است. موتورولا هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد اج ۳۰ منتشر نشده است، اما این احتمال وجود دارد که تا پایان

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا