دانش و فناوری

تصاویر جدید سری آیفون ۱۴ تفاوت بین چهار مدل این نسل را نشان می‌دهد

سری هفتم بی شک مورد انتظارترین گوشی‌های هوشمند امسال هستند. دیش چند تصویر از طراحی احتمالی این دستگاه منتشر شده بود که حذف ناچ و اضافه شدن یک پانچ هول دایره‌ای بود. تصاویر جدید سری آیفون ۱۴ تفاوت بین چهار مدل این نسل را نشان می‌دهد. مانند ترنجی همراه باشید.

تصاویر جدید سری آیفون ۱۴ منتشر شد…!

تایید شده است مدل های رده بالای آیفون های امسال، یعنی آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی، طراحی طرح دار و همچنین مدل های معمولی، یعنی آیفون و آیفون 14 6.1 14 6.7 مکس اینچی، یک طراحی مشابه سری فیفون ۱۳ می خواستند. هزارش ShrimpApplePro ، یک حساب کاربری به نام Cosmic Ultra Machine صاویر احتمالی دستگاه ر گ اما ظاهر جلویی دستگاه را می‌شود که برخی از شایع‌ها شامل می‌شود.

پیش از هرچیز، اپل پس از عملکرد ضعیف مدل مینی در بازار، ادامه تولید این محصول را به پایان می رساند و آن را با یک مدل غیر مکس که بالاتر از مدل پایه قرار می گیرد، جایگزین خواهد کرد. نکته دیگری که به نظر تصاویر جدید را تایید می‌کند، این است که ۱۴ پرو و ​​پرو مکس برجستگی‌های قابل توجهی است. دوربین برآمدگی ظاهرا به دلیل استفاده از دوربین حسگر ۴۸ مگاپیکسلی جدید که قرار است جایگزین ماژول ک

اگر این سنسور با وضوح بالاتر می تواند شهرت آیفون را به عنوان بهترین دوربین گوشی های هوشمند افزایش دهد، اما تا 35 درصد بزرگتر از سنسوری است که جایگزین حسگر نسل قبلی می شود و ارتفاع لنز 7P که روی آن قرار خواهد داشت ممکن است 5 تا 10 افزایش یابد. یافت. از سوی دیگر، آیفون 14 و آیفون 14 مکس با برجستگی های دوربین نسبتا کوچکتری می شوند و نسخه های Pro که دارای سه دوربین هستند، انتظار میرود که دوربین دوگانه داشته باشند.

احتمال استفاده از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی در آیفون پ پرو بالاتر رفت

نمایشگر گوشی‌ها در این تصاویر به‌طور دقیق نشان داده نشده است، اما اطلاعات زیادی درباره آن درز کرده است. مدلهای Pro ظاهرا به جای بریدگی قدیمی خود، دارای حفره هایی به شکل دایره و بیضی خواهند بود و انتظار میرود که تنها مدلهای پرو دارای صفحه نمایشی با نرخ نوسازی 120 هرتز باشند که توسط سامسونگ و الجی تولید می شود. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در مجموعه A16 Pro آمده است.

تصاویر جدید سری آیفون ۱۴

انتظار می‌رود که مدل‌های معمولی و مکس آیفون ۱۴ همان ناچ و نسل‌های قبلی صفحه را حفظ کنند. احتمالاً اپل تغییراتی در آن ایجاد کرده و آن را به A16 Bionic تغییر نام خواهد داد. سری جدید می‌تواند ارتباطات ماهواره‌ای را نیز داشته باشد و همچنین از حافظه رم پایه یایه

یک افشاگر فاش کرد که کدام یک از آیفون ۱۴ عرضه خواهد شد

پس از معرفی آیفون ۱۳ در سال گذشته، تولید آیفون ۱۲ ورو و آیفون XR را انجام داد. گزارش می‌گوید که این شرکت می‌تواند پس از معرفی سری ۱۴ آیفون در ماه سپتامبر، آیفون ۱۱ را تولید کند. اپل در سال ۲۰۲۰ تولید آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس، آیفون ۸ و آیفون ۸ الاس را

به گفته PhoneArena، این خبر توسط LeaksApplePro و به نقل از iDrop News منتشر شده است. اپل هنوز تصمیم خود را نهایی نکرده است و این کار را تا حد زیادی به آیفون SE انجام می دهد. SE یفون SE 202 ، ماه گذشته عرضه شد و تراشه جدید A15 Bionic را در اختیار دارد و 5G را نیز ارائه می دهد، اما می دهد. قیمت این گوشی از 429 دلار شروع می‌شود و این شرکت نمی‌خواهد آن را توسط یکی از مدل‌های قدیمی‌تر به خطر بیفتد بفروشد.

دوربین ۱۴یفون پ ورو اپل ۴۸ مگاپیکسلی و آیفون ۱۵ لنز پریسکوپی را دریافت خواهند کرد.

Crop News میگوید که برای آیفون 11 استفاده می کند پس از عرضه آیفون SE افزایش یافته است، احتمالاً این دلیلی است که مردم می توانند 70 دلار را برای یک گوشی زیباتر با دو دوربین و تراشه نسبتا سریع خرج کنند. SEیفون SE جدید فقط به خاطر ارتباطات 5G که در حال حاضر برای بسیاری از کشورهای دیگر نیز حضور دارند ویفون ۱۲ فه قیمت آن از ۶۹۹ دلار شروع می‌شود، احتمالاً خواهد شد. زیرا تا امروز عملکرد خوبی از نظر فروش دارد و ظاهرا ساخت آن نیز ارزان‌تر است. اپل ممکن است پس از عرضه آیفون ۱۴ قیمت این دستگاه را به ۵۹۹ کاهش دهد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا