دانش و فناوری

تصاویر تبلیغاتی HTC Vive Flow جعلی و فتوشاپ شده هستند!

گاهی اوقات ، محصولات در تصاویر تبلیغاتی خود از محتوای واقعی استفاده نمی کنند. برخی از این تصاویر ممکن است درست باشد. اچ تی سی حقیقت تیتر خود را فاش کرد. اکنون مشخص شده است که تصاویر معرفی HTC Vive Flow فتوشاپ بوده اند!

تصاویر HTC Vive Flow واقعی نیستند

صبح امروز از زمان افشاگری گذشته است معنی سر جدید HTC ما صحبت کردیم.

سر واقعی HTC Vive Flow Flow با قیمت 40 دلار رسما معرفی شد

نقل قول در گیزموچیناقدرت بزرگ هدست واقعیت مجازی HTC وزن و اندازه آن است. از هدست به گونه ای استفاده می شود که می توان آن را به راحتی در هر مکانی استفاده کرد. اگرچه هدست های واقعی به طور فزاینده ای سبک می شوند و هر سال بهتر می شوند ، اما استفاده طولانی مدت از آنها دشوار است. اما وب سایت رسمی HTC این هدست را به گونه ای نشان می دهد که می تواند به راحتی در هر زمینه ای از زندگی استفاده شود.

با این حال ، دیدن تصاویر HTC Vive Flow برای فروش از Shutterstock و مبتنی بر Photoshop نگران کننده است. بنابراین ، HTC از مدل های مجازی برای تبلیغ هدست خود استفاده نکرده است. البته شایان ذکر است که این هدست نظرات قطعی زیادی دریافت کرده است. این ایده ها به دلیل اندازه و طراحی آن است. اما باور اینکه HTC به محصولات خود اعتماد کرده و از روش های بازاریابی ارزان قیمت استفاده می کند ، سخت است.

توجه داشته باشید که در تصاویر مقدماتی HTC Vive Flow ، تنها هدستی نیست که از آن عکس گرفته شده است. در تصویر زیر ، زنی دیده می شود که یک کاسه پاپ کورن در دست دارد و هیچ چیزی روی صورت خود ندارد. اما در تصاویر نمادین HTC ، هدست این شرکت جایگزین گوشی هوشمند شده است. این تصویر دائمی به خودی خود خوب به نظر می رسد. اما دیدن نشانه ای از استرس هنگام انجام یوگا هنگام استفاده از این هدست شگفت انگیز است.

تصاویر گرافیکی جعلی HTC Vive Flow

به گفته Emojipidea ، این نماد در ایتالیا برای نشان دادن کفر و بی اعتقادی به چیزی استفاده می شود. به طور کلی ، این پاسخی نیست که HTC برای مشتریان خود هنگام استفاده از محصولات خود می خواهد. مگر اینکه HIV Vive Flow به اندازه کافی خوب باشد که مشتریانش را با ناباوری شوکه کند! اما تصویری که درباره آن صحبت کردیم ، نوک کوه یخ است. به گفته یکی از نویسندگان TheVerge ، تصاویر مورد استفاده برای HTC Vive Flow را می توانید با مراجعه به stockphoto.com پیدا کنید. این تصاویر هم اکنون در وب سایت رسمی HTC موجود است.

در هر صورت ، باید به این نکته اشاره کنیم که استفاده از Photohop در بازاریابی محصولات چیز جدیدی نیست. شرکت ها قبلا این کار را انجام داده اند. سپس پیام HTC محبوب را داریم: لطفاً در آینده از تصاویر خود استفاده کنید تا نگران نباشید!

به نظر شما این طبیعی است؟ نظر شما در مورد استفاده از تصاویر جعلی چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا