دانش و فناوری

تسلا تقریبا 600 میلیون دلار را در سرمایه گذاری بر روی بیت کوین از دست داده است

اگر پیگیر اخبار کریپتو باشید، می‌دانید که در ابتدای سال 2021، تسلا حدود 1.5 اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. اما بعداً و پس از مدتی به متفاوت از جمله شهرت خود از آن زمان، ارزش‌های ارز دیجیتال این شرکت بیش از 500 میلیون دلار کاهش یافت. این رقم یک فاجعه برای بزرگترین سازنده خودروهای الکتریکی دنیا نخواهد بود.

در اوایل سال جاری، تسلا تعداد بیت کوین های موجود در سبد سرمایه گذاری خود را با نرخ مبادله. ر انا م م م م م م م ک ک ک ک ک ک ک ک ک ی ی ی ی ی ا ا ا ا ا ا ا ا ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی در واقع باید بگویم طبق حداقل ها، منابع می‌گویند این شرکت تقریباً 600 میلیون دلار از این سرمایه گذاری ضرر کرده است.

تسلا تقریباً 600 میلیون دلار در سرمایه گذاری بر روی بیت کوین را از دست داده است

تسلا 600 میلیون دلار از سرمایه گذاری بیت کوین خود را به دلیل کاهش ارزش این ارز دیجیتال از دست داده است.

این شرکت بیش از 10 درصد از پول نقد آزاد خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نکرده است. همچنین سهم آنها در مجموعه سرمایه های سپرده شده در بیت کوین از 0.1 درصد تجاوز نمی‌کند. بنابراین کاهش ارزش بیت کوین عه اه ر ه ت ت ت ت ت ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر این شرکت، ایلان ماسک، بخشی از سرمایه شخصی خود را نیز در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کند، اما قرار نیست در آینده قابل پیش بینی از این دارایی ها جدا شود، زیرا این سرمایه گذاری طولانی مدت است. سار رصا دارد پرداخت برای خرید خودروهای الکتریکی با بیت کوین را از سر گرفتن. اما پس از استخراج این ارزهای دیجیتال آسیب کمتری به محیط زیست وارد کنند.

ارزش ارزهای دیجیتال اصلی جهان در بحبوحه تورم بی سابقه در ایالات متحده آمریکا سقوط کرده است. هفته ارزیابی، نرخ فعلی بیت کوین در حدود 20 هزار دلار هنوز ممکن است پایین نباشد. در واقع با افزایش تورم ، و سیاست های انقباضی دولت هایی از جمله ایالات متحده ، دنیای ارزهای دیجیتال هم چ موضوعات بعدی بحرانی جنگی روسیه و اتحادیه، فدرال رزرو آمریکا را مجبور خواهد کرد تا نرخ بهره را با شدت بیشتر کند. در ادامه این روند بر اساس پیش بینی های مختلف، سرمایه گذاران از بیت کوین و سرمایه گذاری بر روی آن خارج خواهند شد. بنابراین اگر این روند ادامه یابد، ارزش یک ارز دیجیتالی تا پایان سال میلادی حتی به 8 تا 15 هزار دلار می رسد.

یشبینی شما از آینده این آرزوهای نوظهور دیجیتالی چیست؟ یا سرمایه‌گذاری تسلا سود ده خواهد شد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا