دانش و فناوری

تسلا با عرضه یک سوت ۵۰ دلاری با نام Cyberwhistle به پارچه اپل طعنه می‌زند

همانطور که قبلاً در مورد شعله افکن دیده بودیم، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در فروش تجهیزات کمیاب مهارت دارد که همیشه هیچ ارتباطی با تجارت اصلی شرکت ندارد. جدیدترین نمونه سوت 50 دلاری است سوت سایبری در طراحی مشابه کامیون خودروی تسلا، Cybertruck، در وب سایت رسمی این شرکت به فروش می رسد. ایلان ماسک نیز سوت را معرفی کرد توییتر او می گوید که مصرف کنندگان به جای خرید پارچه «احمقانه» اپل، باید محصول جدید خودرو را بخرند.

سوت Cyberwhistle تسلا

روز سه شنبه، ایلان ماسک نوشت که تسلا یک پیشنهاد جدید برای طرفداران این برند دارد. سوت!

او همچنین پیشنهاد می کند که مردم به جای پارچه سیب لعاب دار برای فروش به قیمت 19 دلار، 50 دلار برای تسلا بخرید.

“توئیت های ماسک:”پول خود را برای پارچه احمقانه اپل هدر ندهید، در عوض سوت ما را بخرید.

سوت Cyberwhistle تسلا

سوت Cyberwhistle تسلا

در ادامه این لیست آمده است که Cyberwhistle یک “مجموعه ممتاز” است که از فولاد پزشکی درجه زنگ نزن و روکش پوشش داده شده است. همچنین، طراحی خاص و عناصر زاویه تیز آن ما را به یاد آینده تسلا Cybertruck می اندازد. خودرویی کاملا برقی و سبک که در سال 2019 توسط این شرکت معرفی شد.

Cyberwhistle همچنین دارای یک ضمیمه افشاگر داخلی برای بسیاری از ویژگی‌های مختلف است، بنابراین کاربران می‌توانند در صورت تمایل یک محصول 50 دلاری را در پیوند خود قرار دهند.

طنز دوم تسلا در اپل در مورد پرداخت هزینه برای یک سوت جدید است، بنابراین مصرف کنندگان فقط می توانند از سرویس Apple Pay برای پرداخت هزینه محصول خود استفاده کنند. در حال حاضر تمام موجودی Cyberwhistle برای فروش است و کاربران علاقه مند باید مدت زیادی منتظر بمانند تا آن را پیدا کنند.

ایلان ماسک در وب به خاطر شوخی هایی که گاهی علیه اپل انجام می دهد، شناخته شده است. او پس از شکایت اپیک از اپل برای دریافت کمیسیون 30 درصدی از طریق روش پرداخت مستقیم اپ استور، از شرکت بازی شکایت کرد. او از عملکرد اپل انتقاد کرد.

همچنین در ماه جولای، در جریان کنفرانس درآمد سه ماهه تسلا، ماسک دو عکس از اپل را نشان داد و خاطرنشان کرد که باتری‌های خودروهای شرکتش نسبت به باتری‌های ساخته شده توسط غول‌های فناوری از کبالت کمتری استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد سوت جدید تسلا به نام Cyberwhistle و Ilan Mask در حال تمسخر اپل چیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا