دانش و فناوری

تست گیمینگ پوکو ایکس 6 پرو


امشب نوبت به تست عملکرد گوشی Poco X6 Pro شیائومی در بازی های مختلف رسیده است. اگر علاقه دارید ببینید این محصول در مقابل بازی های مدعی روز چطور عمل خواهد کرد، بیاید با هم ویدئو تست گیمینگ پوکو ایکس 6 پرو شیائومی را تماشا کنیم. جایی که این دستگاه در ترنجی 75 دقیقه تحت فشار پردازش گرافیکی بود و بررسی شد.

تست گیمینگ پوکو ایکس 6 پرو

پیش تر با هم بنچمارک های پوکو X6 Pro را در ترنجی و در ویدئویی اختصاصی مرور کردیم. حتی برای این که ببینیم آیا واقعا می تواند لقب قاتل پرچمدار را داشته باشد، مقایسه پوکو ایکس 6 پرو با گلکسی اس 23 اولترا از نظر عملکرد تراشه شان در بنچمارک ها را تماشا کردیم.

حالا نوبت به آن است که ببینیم تراشه دیمنسیتی 8300 اولترا مدیاتک که درون پوکو X6 Pro قرار دارد، خارج از بحث بنچمارک های مختلف و قدرت خام پردزاشی چطور می تواند در اجرای بازی های محبوب این روزها که پردازش سنگینی هم دارند، عمل کند؟

مشخصات پردازنده گرافیکی تراشه دیمنسیتی 8300 اولترا مدیاتک

مشخصات پردازنده گرافیکی تراشه دیمنسیتی 8300 اولترا مدیاتک

همانطور که می بینید، در بخش GPU یا پردازش گرافیکی از مدل G615 تراشه های Mali با 6 هسته استفاده شده است. با توجه به رزلوشن بالاتر نمایشگر این دستگاه نسبت به نسل قبلی، عملکرد قدرتمند تراشه Dimensity 8300 Ultra می تواند در بخش پردازش گرافیکی مناسب باشد.

گوشی شیائومی Poco X6 Pro موجود در این ویدئوی تست گیمینگ دارای 12 گیگابایت حافظه رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی بوده است.

در این ویدئو 4 بازی زیر تست خواهند شد:

  1. 1- پابجی موبایل
  2. 2- گنشین ایمپکت
  3. 3- کال آف دیوتی موبایل
  4. 4- آسفالت 9

بیاید با هم به تماشای ویدئو این مقایسه بنشینیم. برای تماشا ویدئو از یوتوب، اگر فیلترشکن شما خاموش است آن را روشن کرده و همین صحفه را رفرش کنید تا در کادر پایین این ویدئو به شما نمایش داده شود. همچنین پیشاپیش از بابت مشکل صدا در بخش های کوچکی از ویدئو، از شما عذرخواهیم.

 

https://www.youtube.com/watch?v=t4VpB7t3Mjo

 

نظر شما درباره عملکرد پوکو در این گوشی اقتصادی چیست؟ فکر می کنید این تراشه مدیاتک می تواند تبدیل به یک نقطه عطف برای این تراشه ساز تایوانی شود و نظرها را نسبت به آن تغییر دهد؟

شما می توانید آنباکسینگ پوکو ایکس 6 پرو را نیز از ترنجی تماشا کنید.

آنباکسینگ پوکو X6 Pro شیائومی را تماشا کنید

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا