بازاریابی

تست نرم افزار – یک گزینه شغلی درخشان برای تازه نفس ها

جاه طلبی برای تبدیل شدن به یک تستر نرم افزار رایج است و به دلیل اهمیت سریع و مقرون به صرفه بودن شغل قابل ستایش است. با نام آزمایش نرم افزار ، به روشی اشاره دارد که برای اطمینان از کیفیت و استاندارد یک محصول یا خدمات انجام می شود. این روش تجزیه و تحلیل به طور قابل توجهی علاوه بر این اهمیت دارد ، زیرا به درک خطرات احتمالی در پیاده سازی نرم افزار کمک می کند. این آزمون به این نتیجه می رسد که این نرم افزار برای مطابقت با نیازهای فنی یک محصول / خدمات طراحی و توسعه یافته است.

اهمیت مشاغل تست نرم افزار امروز

به عنوان یک فارغ التحصیل دانشگاهی که مدرک تحصیلات تکمیلی خود را به دست آورده اید ، ممکن است برای حل و فصل کدام شغل حرفه ای دچار سردرگمی شده باشید؟ اگر حدس می زنید که دقیقاً به جزئیات توجه می کنید و علاقه مند به انجام یک کار کم تحرک هستید که می تواند به شما در به حداکثر رساندن دقت و تمایل به توسعه نرم افزار کمک کند ، ادامه کار برای آزمایش نرم افزار در هند ایده این ایده است. دلیل بسیار مهم دیگر برای انتخاب شغل تست نرم افزار این است که به سرعت در حال رشد است و دامنه گسترده ای دارد. با این اوصاف ، قابل درک است که نیاز روزانه به تعداد بیشتری از پرسنل وجود خواهد داشت و بنابراین فرصتهای شغلی زیادی در صنعت به وفور یافت می شود.

صنعت IT در هند و ایجاد پارک های معروف IT در شهرهایی مانند پونا ، بنگلور ، حیدرآباد ، بمبئی ، چنای ، نویدا و … احساساتی ایجاد کرده است. چندین فرصت شغلی را برای مشتاقان باز کرده است. با این اوصاف ، مشاغل آزمایشی در هند برای افراد حرفه ای ، متوسط ​​و همچنین مبتدیان برای انتخاب شغل آزمایشی به عنوان یک انتخاب شغلی بسیار مقرون به صرفه کم است. از آنجا که حداکثر تعداد صنایع دارای عملکرد پیشرفته هستند ، برنامه های نرم افزاری متناسب با نیازهای مختلف صنعت تولید می شوند. با این حال ، به عنوان یک واقعیت ، به احتمال زیاد هر سازمانی با واحدهای تولید یا آزمایش نرم افزار خصوصی خود سر و کار ندارد. بنابراین ، چنین ارائه دهندگان خدمات کیفیت به عنوان یک نهاد مستقل که آزمایش را به عنوان یک سرویس مستقل ارائه می دهد ، تکامل یافته اند.

مزایای شروع کار خود در تست نرم افزار:

• با توجه به اهمیت و تقاضای جهانی که به سرعت در حال رشد است ، می توان حدس زد که تقاضا برای آزمایش کنندگان نرم افزار پربار هرگز پژمرده نخواهد شد.

تست نرم افزار مسیر شغلی مشخصی دارد.

• این مهارت های قابل انتقال و همچنین پایگاه دانش / دانش دوم را برای سایر زمینه های شغلی منتقل می کند

• از آنجا که هیچ پروژه ای یکسان نیست ، بنابراین تنوع در حجم کار وجود دارد.

• این صنعت دارای گواهینامه هایی است ، بنابراین می توانید برای پیشرفت در حرفه خود اهرم فشار بیاورید.

چه چیزی می توانید از مشاغل آزمایش نرم افزار دریافت کنید؟

برای هر فرآیند توسعه ، نقش QA اساساً مهم است ، زیرا در ارزیابی کیفیت و اسنادی که به سطح خدمات افزایش می دهند بسیار مثر است. مشاغل موجود در این صنعت به دقت بالایی و دانش عمیق در این زمینه نیاز دارند. با کمک آزمایش نرم افزار از پایان به پایان ، یک متخصص می تواند خطاها و اشکالاتی را کشف کند که بعداً قبل از تحویل نرم افزار به راحتی می توان با آنها مقابله کرد.

هند یکی از قطب های شناخته شده صنعت IT است و تقاضا برای نرم افزار و خدمات IT بطور چشمگیری افزایش می یابد. با این اوصاف ، همیشه نیاز به آزمایشگر برای انجام آزمایش وجود دارد. به راحتی می توان فهمید که کسانی که به دنبال راه اندازی مشاغل آزمایش نرم افزار هستند می توانند آینده ای بسیار درخشان و امیدوارکننده داشته باشند. آنها می توانند منتظر یک حرفه پردرآمد باشند که می تواند در ادامه یک پایگاه قوی برای یک حرفه رضایت بخش ایجاد کند.

نتیجه

صنعت آزمایش نرم افزار تقاضای گسترده و قارچ گونه ای را برای خدمات خود ، مسیرهای شفاف شغلی و صلاحیت یادگیری مهارت های قابل انتقال ارائه می دهد و بنابراین فرصت های شغلی درجه دو را برای افراد پیش پا افتاده فراهم می کند.

در حالی که حرفه ای در تست نرم افزار امیدوار کننده و مقرون به صرفه است ، اما برای هر متقاضی کار درستی نیست. اگر واقعاً علاقه زیادی ندارید ، مهارت کافی ندارید ، یا اگر جزئیات استراتژیک شما را آزار می دهد ، آزمایش نرم افزار برای شما مناسب نیست. با این حال ، اگر روشمند باشید ، از حل مشکلات لذت ببرید و مهارت های مناسبی داشته باشید ، حرفه شما در تست نرم افزار بلیط شماست. شما می توانید برای پرورش مهارت های خود در این زمینه فناوری اطلاعات ، در یک آموزش تست نرم افزار در بوپال شرکت کنید و به دنبال آینده ای بسیار امیدوار کننده باشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا