بازاریابی اینترنتی

ترینیتی مقدس – 3 گناه کشنده بازاریابی اینترنتی برای جلوگیری از آن

بسیاری از افراد شایعاتی درباره درآمد سریع ، آسان و عالی را می شنوند که می تواند از طریق اینترنت به بازار عرضه شود. آنها هیجان زده می شوند و برای شروع تجارت آنلاین خود شروع به سبد خرید می کنند. عده ای هستند که شهریه تند را پرداخت می کنند و در کارگاه هایی سرمایه گذاری می کنند که راه اندازی آسان و وب سایت را تضمین می کنند. دیگران در جستجوی بی پایان “یادگیری” چگونه “انجام کارها” هستند. به زودی ناامیدی به نتیجه می رسد زیرا هیچ نتیجه ای نمی بینید یا کند می شوید. در پایان ، اکثریت به سادگی تصمیم می گیرند که این یک اشتباه ، بسیار سخت ، یک درس گران قیمت یا یک سرمایه گذاری اشتباه بوده است. دلایل زیادی برای این وجود دارد اما کشنده ترین آنها 3 است.

پول مفت مجموعه مغز بسیاری از مردم نمی دانند چگونه می توانند پول کسب کنند؛ بله ، حتی بازاریابی اینترنتی نیز تلاش می کند. آنها این توهم را دارند که تنها “کار” مورد نیاز این است که با بانک تماس بگیرید تا پولی را که آنها ساخته اند برداشت کند. این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد!

مانند سایر مشاغل دیگر ، بازاریابی اینترنتی نیز قبل از راه اندازی نیاز به کارهای زمینی دارد. طاقچه صحیح را کاوش کنید ، سیستم سایت درست را تنظیم کنید ، محتوا را تهیه کرده و سازماندهی کنید و روند مداوم تولید ترافیک را فقط برای نامگذاری چند مورد انجام دهید

خداوند هرگز تحقیق و یادگیری را تمام نکنید دام این یکی دیگر از این برجستگی هاست که تقریباً هر کسی که سعی در انجام بازاریابی آنلاین داشته باشد با آن روبرو خواهد شد. تقریباً یقین وجود دارد که شخص جدیدی در بازاریابی آنلاین احساس می کند که از میزان دانش و مهارت لازم برای تنظیم کارها غافل است. اجتناب ناپذیر است که مردم سعی کنند قبل از شروع فعالیت ، همه جزئیات را یاد بگیرند.

بله ، درست است که تحقیق و یادگیری قبل از شروع یک تجارت آنلاین ضروری است. اما در بعضی مواقع برای انجام کاری واقعی و هدایت مشاغل باید اقدامات لازم را انجام دهید. اقدامات انجام شده می تواند اندک و کند باشد. اما آیا بهتر است که اصلاً کندتر از رفتن نباشیم؟ حقیقت این است که ، یادگیری هرگز پایان نخواهد یافت. شما در هنگام پیشرفت ایده ها و مهارت های جدید را جمع می کنید.

و سپس بزرگ وجود دارد – ماندگار. این مادر به تمام دلایلی است که مردم از آن ناکام هستند افراد زیادی وجود دارند که می خواهند یک تجارت آنلاین را شروع کنند ، بنابراین ما از آنها آگاه هستیم. بسیاری از این افراد دقیقاً می دانند چه کارهایی باید انجام شود و احتمالاً حتی مهارت و دانش لازم برای انجام این کار را دارند. متأسفانه آنها منتظر هستند و هیچ کاری انجام نمی دهند. ساخت توربو تمام بهانه هایی را که مردم به آنها وارد می شود بار می آورد و تله ای را ایجاد می کند که بسیار کمی از آن می توان فرار کرد.

قبل از شروع کار ، از خود بپرسید که دلایل واقعی برای انجام این کار چیست؟ اگر دلایل مشخص نیست ، هیچ درایو برای جابجایی حرکت لازم برای پیشبرد شما وجود ندارد. هنگامی که دلایل خود را می دانید ، می توانید ارزیابی کنید که چقدر می خواهید در بازاریابی اینترنتی موفق شوید. این به نوبه خود به شما کمک می کند اهدافی را تعیین کنید که راه را برای یک کسب و کار آنلاین موفق هموار کند. از اینجا ، حتی می توانید یک قدم فراتر بگذارید و اغلب به یادآوری دلایل خود در تجارت اینترنتی می پردازید. برخی از نمونه ها استفاده از کاغذ دیواری رایانه شما ، چسباندن تصاویر یا کاراکترها در ظاهر لباس ، هر چیز دیگری است … تا زمانی که اغلب آن را ببینید.

واقعیت این است که هزاران دلیل دلیل عدم موفقیت مردم در بازاریابی اینترنتی وجود دارد. اینها چیزی بیش از بهانه نیست. غالباً بهانه ، این زیر مجموعه ای از سه گناه کشنده در بازاریابی اینترنتی است که در بالا مورد بحث قرار گرفت. حالا که آن را می دانید ، هر بار که خودتان را از تعجب در سفر خود تعجب می کنید ، به خودتان یادآوری کنید. خود را آموزش دهید تا آگاهی داشته باشید و بسیار نزدیک به یک تجارت آنلاین موفق خواهید بود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا