دانش و فناوری

تراشه Snapdragon G3x کوالکام به زودی معرفی می‌شود؛ ارائه در یک کنسول بازی!

جشنواره کوالکام اخیرا با رونمایی از تراشه های جدید اسنپدراگون آغاز شده است. اما واضح است که کوالکام نمی خواهد این تراشه را فاش کند. اما در این قسمت شاهد تراشه دیگری خواهیم بود. نام تراشه اسنپدراگون G3x به عنوان تراشه جدید کوالکام معرفی شده است. گفته می شود این تراشه از تیغ بر روی کنسول بازی استفاده خواهد کرد!

جزئیات و جزئیات تراشه Qualcomm Snapdragon G3x

امروز جزئیات تراشه پرچم اسنپدراگون 8 نسل 1 رونمایی شد.

توضیح نشت Snapdragon 8 Gen 1 قبل از رونمایی: تا دندان!

نقل شده در Wccftechبه غیر از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 که قرار است تراشه پرچمدار کوالکام در گوشی های آینده باشد، انتظار می رود آمریکایی ها از اسنپدراگون G3x رونمایی کنند. این تراشه قدرتمند روی کنسول های بازی قابل حمل استفاده خواهد شد. در حال حاضر شایعاتی مبنی بر ارائه چنین تراشه ای توسط کوالکام وجود دارد. طبق اسناد رسمی، ریزر از تراشه جدیدی در کنسول موبایل جدید خود استفاده خواهد کرد.

با این حال، برخی جزئیات از اسنپدراگون G3x فاش شده است. با این حال، این جزئیات زیاد نیست. اما می دانیم که کنسول بازی مجهز به این تراشه مجهز به نمایشگر OLED با رزولوشن 2 هرتز خواهد بود. این مقالات لو رفته توسط Videocardz منتشر شده است. درست است که مشخصات GPU و CPU Snapdragon G3x در این صفحات مشخص نشده است. با این حال، واضح است که کوالکام در حال گسترش دامنه فعالیت خود است. سپس این شرکت دو محصول مختلف را برای پلتفرم های مختلف ارائه می دهد. این تراشه همچنین از اینترنت 5G پشتیبانی می کند.

تراشه Snapdragon 8 Gen 1 برای گوشی های اندرویدی رده بالا در دسترس است. در مقابل، تراشه Snapdragon G3x برای کنسول های بازی و نوت بوک ها استفاده خواهد شد. در تصاویر لو رفته، کیت توسعه دهنده Razer درباره کار با کوالکام صحبت می کند. باتری 6.8 میلی آمپر ساعتی نیز با یک کنسول عرضه می شود. اما این همه ماجرا نیست.

تراشه اسنپدراگون G3x

شایعاتی مبنی بر تلاش کوالکام برای توسعه و ارائه یک تراشه قدرتمند در سطح Apple M1 برای رقابت با این تراشه وجود دارد. خب، این تراشه ای که شایعاتی در مورد آن شنیده ایم دور نیست، اسنپدراگون G3x است که اخیراً منتشر شده است! به همین ترتیب، می توان گفت که اسنپدراگون G3x می تواند قدرتمندتر از اسنپدراگون 8 نسل 1 باشد و هسته های طلایی بهتری داشته باشد. عملکرد موتور Snapdragon G3x AI احتمالاً بالا خواهد بود. با این حال، این اطلاعات رسمی نیست. بنابراین، باید منتظر بمانیم و ببینیم کوالکام فردا چه خواهد کرد.

نظر شما در مورد جزئیات این تراشه و کنسول قابل حمل Razer برای بازی دستی چیست؟ آیا فکر می کنید کوالکام می تواند تاریخچه خود را تغییر دهد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا