دانش و فناوری

تراشه گرافیکی Snapdragon 8 Gen2 حتما قوی تر از Exynos 2300 است

اکنون که می گوییم “حتما” باید اطلاعات را با بالاترین اطمینان در عصر یخبندان ببینیم. به گفته وی، تراشه گرافیکی Snapdragon 8 Gen2 قطعا قدرتمندتر از Exynos 2300 است، با این حال، هنوز برای صحبت در مورد این تراشه ها که به زودی در سال آینده معرفی می شوند، زود است. اما یک پیش نمایش کوچک می تواند سرگرم کننده باشد، درست است؟

گرافیک تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2

با هم در ترنجی خواندیم طراحی بنچمارک اسنپدراگون 8 نسل 1 سازگار با اپل A15. همانطور که مشخص است، کوالکام می خواهد بر روی گرافیک نسل بعدی تراشه های قابل حمل خود تمرکز کند.

در توییت جدیدی از دنیای یخی باید گفت که تراشه گرافیکی Adreno 740 ارتقای عظیمی خواهد داشت. به گفته وی، این بدان معناست که تراشه اگزینوس 2300 سامسونگ حتی در صورت استفاده از تراشه گرافیکی mRDNA3 AMD با چالش بزرگی روبرو خواهد شد.

قدرت بالای Adreno 740 در اسنپدراگون 8 نسل 2 در مقایسه با mRDNA3 ممکن در Exynos 2300

قدرت بالای Adreno 740 در اسنپدراگون 8 نسل 2 در مقایسه با mRDNA3 ممکن در Exynos 2300

تراشه جدید اگزینوس 2200 سامسونگ معرفی نشده و تست و مقایسه نشده است. ما در مورد نسل بعدی صحبت می کنیم و راه درازی در پیش داریم تا بتوانیم در مورد هر چیزی به طور قطع صحبت کنیم.

تراشه پرچمدار کوالکام به این دلیل مهم است که تعداد زیادی پرچم اندروید را ارائه می دهد و طراحی و جزئیات این محصول تعیین کننده همه چیزهایی است که سایر سازندگان اندروید می توانند به آن اعتماد کنند.

نظر شما چیه؟ به نظر شما این تخمین درست است؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا