بازاریابی

تخریب آنلاین-نمایشی از شبکه شریک Digital Point

افزایش ترافیک و افزایش اندازه پیوندهای تک یا پیوندهای برگشتی که به سایت تلفن همراه شما اشاره می کنند. شما متوجه می شوید که از موتورهای جستجو که به دنبال آن هستید بیشتر از رقبای خود ترافیک طبیعی دریافت می کنید – به عنوان مثال در 4 صفحه اول. اکنون برای انجام این کار بزرگ ، به ویژه هنگامی که در یک بازار رقابتی هستید ، باید کار درست را انجام دهید. وب سایت شما ابتدا باید SEO را دوست داشته باشد و بهینه شود … این امر یا در صفحه با درج محتوای اصلی و استفاده از کلمات کلیدی هدفمند در عنوان و کپی که انجام می دهید ، اتفاق می افتد. سپس یکی از بزرگترین دلایلی برای پیشی گرفتن و باقی ماندن در اولویت ، رشد و رشد هر روز بک لینک است.

اما چرا باید پیوندهای برگشتی را افزایش دهم؟ همانطور که قبلاً گفتم هرچه تعداد بک لینک های بیشتری از سایت های مرتبط و هدفمند به سایت خود داشته باشید ، رتبه شما بهتر خواهد بود ، بنابراین ترافیک بیشتری در پی خواهد داشت – هر کس ترافیک بیشتری می خواهد. بنابراین بک لینک دقیقا چیست؟ پیوندها پیوندهایی هستند که از یک سایت به سایت دیگر اشاره می کنند ، در این مورد پیوندهایی از یک سایت به سایت شما اشاره می کنند. ترجیحاً سایتی که به آن اشاره می کنید در همان طاقچه یا تا حدودی مرتبط است و برچسب حاوی کلمات کلیدی است که در آن هدف گذاری کرده اید. این امر به وب سایت شما ارزش بیشتری می بخشد و رتبه موتورهای جستجو را بهبود می بخشد.

حالا شبکه Co-Op Digital Point چه ربطی به گرفتن بک لینک دارد. نحوه کار این است که وقتی ثبت نام می کنید پیوندهایی به سایت خود اضافه می کنید هرچه بیشتر به سایت خود اضافه کنید ارزش به اصطلاح coop سنگین تر می شود – در این مورد به این معنی است که می توانید پیوندهای بیشتری به سایت خود نشان دهید. این روش به بسیاری از خرده فروشان و اینترنت کمک کرده است تا پیشرفت کنند و حتی اگر ویکی از ویکی فاصله داشته باشد ، این سوال مطرح می شود که چه مدت در رتبه باقی می مانید و ممکن است شما را اخراج کنند.

شخصاً ، من این روش را به افرادی که سعی می کنند در وب سایت شما سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهند یا کمپینی برای ایجاد پیوندهای بلند مدت انجام دهند توصیه نمی کنم. این وبلاگ های مزاحم AdSense ممکن است خوب کار کنند ، اما بله …

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا