دانش و فناوری

تحلیلگران: تقاضا برای گوشی های هوشمند از شهریور ماه 1401 افزایش می‌یابد

بسیاری از فروشندگان در بازار لوازم الکترونیکی این روزها شروع به صحبت در مورد مصرف برای خرید گوشی های هوشن مر یک مطالعه به این نتیجه رسید که بازار اسمارتفون ها به سرعت از پایین ترین سطح خود عبور می کنند. در واقع می‌گویند از تابستان آنها 1401 تا اوایل پاییز از رای تلفن استفاده می‌کنند

این تحقیق میگوید اول از همه، در سه ماه دوم، سامسونگ که یکی از بازیگران صریح است در این زمینه کاهش یافته است. وونی مشتریانی نیز در دو ماه اخیر به کمترین حجم تحویل محصولات خود می‌یابند. از آن اما بازار به طور کلی بهبود می یابد پیش بینی تعداد گوشی های هوشمند که در پایان سال 2022 به فروش میرسند هنوز مشکل دارد.

تحلیلگران: استفاده از گوشی های هوشمند شهریور ماه 1401 افزایش می‌یابد

تحلیل‌های پیش‌بینی می‌سازند که گوشی‌های هوشمند را در تابستان 1401 افزایش می‌دهد

در قیمت بالا، کاهش تولید این تلفن های هوشمند به نسبت محسوس نیست. بنابراین به گفته‌ها، آیفون 14 کروی که در پاییز امسال عرضه می‌شود باید به گرمی مورد استقبال بازار قرار گیرد. در آینده میان مدت نیز گوشی های هوشمند باگر تاشو محبوب خواهد شد. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. زیرا اهدافی که انتظار دارند، هدست واقیعت ترکیبی اپلیسا تا نیمه اول سال آینده میلادی رسمی شود.

همچنان این نظر وجود دارد که بازار گوشی های هوشمند تاشو و آزار تولیدات چرا که منبع می‌گوید رونق بازار گوشی‌های هوشمند در میان مدت یا شاید حتی در بلند مدت کاهش می‌یابد. اما انتظار می‌رود به ویژه در دستگاه‌های واقیعت افزوده اپل باعث گسترش بازار شود.

دلیل رکود در بازار اسمارتفون ها را کاهش می دهد کاربران می دانید یا کاهش تولیدات توسط شرکت ها؟ هه دد دد دد دد دد دد دد دد دد دد دد اد دد اد دد اد دد اد دد اد دد ددههههههههه صد دد دد صد دد دد دد صد دد دد دد دد دد دد داد

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا