بازاریابی اینترنتی

تحقیقات تاکتیکی Google Traffic در بازاریابی وابسته

همه ما می دانیم که مرجع ، و به ویژه نوشتن کتاب و کتاب الکترونیکی بهترین مطلق در بین بازاریابان موفق وابسته است که هیچ استثنائی برای وبلاگ نویسی ندارند. رانندگی بازدید کنندگان یک چیز است ، اما جذب این بازدیدکنندگان یک تمرین کاملاً متفاوت است.

مشکل این است که بسیاری از تازه واردان در سایت ها و تبلیغ کنندگانی که هنوز در گوگل ایندکس نشده اند پاسخ می دهند و تبلیغ می کنند. این به طور کامل هدف را شکست می دهد ، فقط به این دلیل که احتمال مراجعه بازدید کنندگان از چنین تلاش هایی به هیچ وجه بسیار ناچیز است.

اکنون بهترین بخش این است که Google از قبل تمام ابزارهای مورد نیاز خود را بدون هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار می دهد ، در حقیقت بیشتر ابزارهایی که توسط متخصصان استفاده می شوند ابزار رایگان هستند. شما فقط باید در مکان های مناسب جستجو کنید ، اما به همین دلیل است که بیشتر افراد تازه وارد مشکل دارند. نه تاکتیکهای روش کسب درآمد آنلاین دشوار است ، بلکه آن چیزی است که زمان لازم برای ورود آن به یک تمرین کمتر خواستار را می طلبد.

ابزار تست رتبه صفحه اینجا هستی برای اطمینان از اینکه این سایت ها در واقع نمایه شده اند و حتی در گوگل رتبه بندی شده اند ، از صفحه رتبه بندی گوگل استفاده کنید . اما شما باید برخی از قوانین ساده را به کار بگیرید.

وقتی یک دامنه را در صفحه مرتبا وارد می کنید ، می خواهید فقط روی دامنه اصلی متمرکز شوید و سایر موارد را نادیده بگیرید. اکنون یک دامنه اصلی با نام (.com) (.info) (.org) (.net) (.co.za) به پایان می رسد به جز نمونه ها ، اما باید سادگی را انتخاب کنید. بعد از دامنه اصلی ، چیزی را با slash (/) رو به جلو وارد نکنید و در صفحه جستجوگر رتبه صفحه Google قرار نمی گیرید ، و باید از شخصیت های تبلیغی سایت غیر دوستانه مانند (؟ _! *٪ و) جلوگیری کنید. شخصیت های سازگار با وب سایت فقط اعداد ، حروف و شخصیت های دیگری هستند که بدون استفاده از دکمه Shift روی صفحه کلید وارد شده اند.

همچنین ممکن است توجه داشته باشید که برخی از URL ها (https) در مقابل معمولی (http) شروع می شوند ، در این صورت من اکیداً (S) را توصیه می کنم. عدم انجام این کار منجر به نتیجه نادرست جستجو می شود و شما ممکن است به سادگی یک سایت مرتفع را از دست دهید.

حتی نمره احتمالی 10 از 10 نیز نشانگر روشنی برای نمایه شدن سایت در گوگل است. حال در ارزیابی سایت با نمره 0/10 نمره ندهید ، زیرا در بعضی از این سایتها که ماهانه میلیون ها بازدید کننده داشته ام ، پیدا کردم.

در ادامه خواهیم دید که چگونه می توان با استفاده از ابزار دوم بعدا در مقاله مشخص کرد. بعد از باز کردن ابزار Google Page Rank Tool ، انواع مختلفی از نتایج را کسب خواهید کرد. اکنون کافی است پنجره مورد نظر خود را در پنجره ارائه شده وارد کرده و بر روی Search کلیک کنید. در مرحله بعد ، فقط عنوان را پر کنید و به جستجوی URL که انتخاب کرده اید ، ادامه دهید. هنگامی که نتیجه جستجو با یک امتیاز بازگردد نشان می دهد (N / A) که این یک نشانه واضح است که سایت در واقع با Google ارتباط ندارد. اینها سایتهایی هستند که ممکن است باعث شوند وقت خود را برای پاسخگویی و ارسال با آنها هدر دهید.

ممکن است شما به صفحه نتیجه ای برسید که نتیجه (N / A) را همانطور که در بالا بحث شد ، مشخص می کند ، اما با یک رنگ قرمز قرمز به همراه نتیجه همراه است. شما می خواهید از این نوع سایت ها دوری کنید ، به خصوص به دلیل اینکه لینک های بک لینک از چنین سایت هایی آسیب بیشتری به سایت شما وارد می کنند & # 39؛ رتبه بندی گوگل چنین بک لینک حتی ممکن است باعث شود سایت شما توسط Google به عنوان ناامن مشخص شود ، این بدان معناست که ماه ها کار سخت در تخلیه است.

چگونه بدانیم که یک سایت چقدر ترافیک دریافت می کند – این کار همچنین با استفاده از ابزاری رایگان به نام Web مشابه انجام می شود ، جایی که URL مورد نظر خود را نیز برای آزمایش وارد می کنید. فقط در این ابزار نیازی نیست که نگران بخشهای (https) و (http) URL باشید ، اما هنوز هم فقط روی URL اصلی دامنه تمرکز کنید.

ابزارهای مشابه وب . اکنون کافیست URL را وارد کرده و روی “شروع” کلیک کنید و ابزار مشابه وب بقیه کارها را انجام می دهد. شما نتایج رتبه بندی و تجزیه و تحلیل دسته بندی را خواهید داشت ، اما ممکن است در برخی موارد نتیجه ای برای سایت خاص در دسترس نباشد.

اما از چنین سایت هایی غافل نشوید ، این بدان معنی است که سایت نسبتاً جدید است و لزوماً یک بک لینک برای سایت شما ایجاد نمی کند. با این حال ، شما باید با استفاده از اولین ابزاری که در این مقاله ارائه و مورد بحث قرار گرفته است ، واقعاً سایت را در Google نمایه کنید .

دو ابزار ساده اما بسیار کارآمد برای بهره گیری از بازدید کنندگان واجد شرایط تر که منجر به تبدیل بهتر و حتی فروش می شود. حال “ترفند” برای به دست آوردن بازدید کنندگان شما ، علاوه بر استفاده از این دو ابزار ، این است که اطمینان حاصل کنید که هدف گذاری شما به درستی انجام شده است. با تحقیق در مورد کلید واژه خود مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید. تحقیق در مورد کلمات کلیدی را می توان با یک ابزار رایگان دیگر که Google به شما می دهد برای کار با آن ، معروف به Google Keyword Planner ، انجام دهید.

برنامه ریز کلمات کلیدی به شما امکان می دهد سه دسته مهم کلمه کلیدی را جستجو کنید ، یعنی؛

کلمات کلیدی با دم کوتاه – اینها معمولاً کلمات فردی هستند و همچنین نوع کلمات کلیدی شما می خواهید در مکان هایی مانند نام دامنه سایت و عنوان سایت خود نشان دهید. این باعث می شود گوگل بدانید سایت شما چیست و از رتبه بندی شما در یک مکان خاص استفاده می کند.

کلمات کلیدی دم بلند – اینها معمولاً بیش از 2-3 کلمه کلیدی همراه با یک عبارت نیستند. کلمات کلیدی با دم کوتاه می توانند چیزی مانند “اینترنت” ، “آنلاین” و “بازاریابی” باشند ، جایی که کلید واژه دم بلند می تواند چیزی شبیه به “بازاریابی آنلاین” باشد. کلمات کلیدی با دم بلند مواردی هستند که شما می خواهید مواردی مانند عناوین H1 و / یا H2 را به خصوص عناوین پست وبلاگ درج کنید.

متن لنگر – اکنون برای به بهترین شکل توصیف متن لنگر ، این نوع عبارتی است که ممکن است شخصی در طاقچه شما برای جستجوی خاص وارد مرورگر خود شود. برای نشان دادن ، بگذارید با چیزی مثل “چگونه از خانه کار کنیم”. این بدان معنی است که فردی که به دنبال چیز خاصی است ، علاقه دارد از خانه کار کند. این همان چیزی است که متخصصان ، جنبش خریدار می نامند. هنگامی که چنین نتیجه جستجو همان بازدید کننده را به سایت شما سوق می دهد و شما یک نقشه اثبات شده دارید که به آنها علاقه مند است ، به احتمال زیاد از شما خرید می کند. متن Anchor عبارت عبارتی است که می خواهید برای پر کردن مطالب مقاله و / یا پست وبلاگ خود استفاده کنید.

این ما را به نتیجه می رساند که برخی از ابزارهای عالی برای استفاده آنلاین برای کسب درآمد استفاده می کنیم. اما ، وقت بگذارید و یاد بگیرید که چگونه از این ابزارها به درستی استفاده کنید ، زیرا این ابزارها هستند. این یک واقعیت اثبات شده است که هر ابزاری همانند فردی که از آن استفاده می کند درست کار می کند ، بنابراین تلاش و تحقیقات اضافی را به درستی سرمایه گذاری کنید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا